tv3.lv

Lielākais stratēģis un shēmotājs ”Lauku sētas” vēsturē: ugunsdzēsējs, izbijušais cietuma uzraugs un policists Aigars

Viens no sezonas spēcīgākajiem dalībniekiem “Lauku sētā”, kura līdera spējas jau pirmajos mirkļos pamanīs un novērtēs kā saimniece, tā citi šova dalībnieki, ir Aigars Kļavs, Alūksnes puses vīrs, kurš pirms šova padzīvojis Puzes novadā. Aigars ir ugunsdzēsējs-glābējs, kurš zina, kā savaldīt noziedzniekus stingra režīma cietumā. Kāpēc lai viņš nezinātu, kā tikt galā ar 11 vīriem “Lauku sētā”?

2020. gada 15. februārī 15:00

Aigars “Lauku sētā” ieradies kā brīvs puisis – neilgi pirms šova izirušas viņa attiecības, un mešanos lauku darbos puisis uzskata par lielisku veidu, kā attīrīt prātu un sakārtot domas. Un viņam ļoti pa prātam tas, ka spēlē tikai puiši – Aigars vēlas atpūsties no dāmu sabiedrības.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

“Man noteikti nav plāna uzreiz lekt jaunās attiecībās. Vēlos pastrādāt, sakārtot galvu, saprast, ko dzīvē vēlos,” uz “Lauku veidu” kā sava veida rehabilitāciju skatās Aigars. “Lauku sēta” TV ekrānos no 20. februāra, taču, ja gribi to skatīties jau tagad, spied TE!

Viņš ir lepns divu dēlu tēvs. “Ar dēlu mammu gan esmu izšķīries, taču ar dēliem regulāri tiekamies, tur viss ir kārtībā. Pēc “Lauku sētas” mums ieplānots kopīgs ceļojums,” stāsta Aigars.

Jā, mājinieku pietrūkstot jau tagad, jo šova noteikumi nosaka, ka telefoni dalībniekiem tiek atņemti, uz mājām piezvanīt var vien ar producentu atļauju.

“Atbraucot centos par mājiniekiem nedomāt, tad bija viss kārtībā. Taču tad, kad sākās jautājumi par ģimeni, gan saskumu, sariesās asaras acīs.

Bet, protams, varam pazvanīt, arī es esmu pazvanījis uz mājām, apvaicājies, kā iet. Tā ka nav tik traki, komunikāciju dabūjam,” tā Aigars.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Citādi gan viņu spēlē nesalauzt – Aigars ir ugunsdzēsējs- glābējs, agrāk strādājis par pašvaldības policistu, kā arī par cietuma uzraugu.

“Ar mani labāk pa draugam,” nosmejas Aigars. Viņš pirms “Lauku sētas” strādā par ugunsdzēsēju-glābēju Dundagas postenī,  bet gatavojas kāpt pa karjeras kāpnēm un kļūt par glābšanas darbu vadītāju.

Profesionālās iemaņas viņam pat ļoti noderēs “Lauku sētā”!

“Dienestā, sadalot darbus, tie tiek dalīti pa vairākiem iecirkņiem, un tā darīšu arī es. Ja man kā darba vadītājam būs jāsadala uzdevumi, iedalīšu apakšiecirkņu vadītājus, kuri tad visu attiecīgi saskaņos ar darbu vadītāju. Jo, ja visi pa taisno vēršas pēc darba vadītāja, veidojas haoss.

Tā ir gudrība, ko “Lauku sētā” aizņemšos no ugunsdzēsības dienesta,” izplānojis Aigars.

Viņš plāno izmantot arī iemaņas, ko apguvis, strādājot kā Brasas stingrā režīma cietuma uzraugs.

“Esmu radis, ka cilvēki mani klausa un pie tā, ka apkārt ir kārtība. Gultām vienmēr jābūt saklātām, grīdām izslaucītām, drēbēm glīti salocītām,” paziņo Aigars. Kāds neklausīs? Lai tikai pamēģina!

“Mani tuvinieki smejas, ka man ir “seja no cietuma” – tā ir stingrā sejas izteiksme, kas izveidojās, strādājot cietumā.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Savukārt no laikiem, kad strādāju Pašvaldības policijā, man noderēs iemaņas plānot uzdevumus un stratēģijas uz priekšu. Policistam vienmēr jābūt plānos trīs soļus priekšā likumpārkāpējam.

Tā arī man jābūt priekšā citiem, plānojot “Lauku sētas” stratēģiju,” plāno Aigars.

Un tas strādās – Skaties.lv var jau pačukstēt, ka Aigars viennozīmīgi būs lielākais viltnieks un shēmotājs šova vēsturē. Tas kā viņš citiem sagriezīs galvas, būs neticami, bet vai pats savā viltībā un izmestajos tīklos nesapiņķerēsies?

Aigars uzskata – viņš sev, savai profesijai un tuviniekiem ar dalību “Lauku sētā” kaunu noteikti nedarīs.

“Vienmēr tie šova dalībnieki liekas tādi “interesanti” cilvēki, citi reizēm paši sevi padara par muļķiem. Bija cilvēki, kuri teica, ka tik es arī sevi nepadaru par muļķi publiski.

Atbildēju – ja tu no manis kaunies, tad vari uzreiz kaunēties, “Lauku sētā” jau cilvēku redz tikai tādu, kāds viņš ir,” gudri paskaidrojis spēles dalībnieks.

Lai arī puisis, kurš ikdienā stādā par ugunsdzēsēju un glābēju un ir lieliskā fiziskā formā, pat viņš pēc pirmajām darba dienām spiests atzīt – viegli “Lauku sētā” nav.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

“Man sāp viss! Citreiz ir tā, ka sāp kaut kas, bet “Lauku sētā” sāp viss! Mēs te strādājam melnu muti. Bet ir gandarījums, no nekā uztaisot ko fantastisku,” apmierināts ar “Lauku sētas” sākumu ir Aigars. Saimniece esot ar raksturiņu, taču nekāda vaina! Aigars gatavs iet uz uzvaru!

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm