tv3.lv

Līgatnieša Andra apsēstība ar sievietēm sadusmo "Lauku sētas" dalībniekus

Iemīļotā realitātes šova “Lauku sēta” laikā tā dalībniekiem ir dota iespēja “nolaist tvaiku” dusmu būdā, kur katrs pastāsta, kas uz sirds. “Dusmu būdas” pirmajā epizodē šova skatītāji var uzzināt, ko par spēles dalībnieku Andri un viņa apsēstību ar sievietēm domā pārējie.

29. augustā 11:39

44 gadus vecais Andris no Līgatnes šovā “Lauku sēta”, sevi prezentējot, neslēpa, ka ir fantastiski slinks. “Dusmu būdā” Andris žēlojas, cik ļoti viņu tracina pārējo dalībnieku čaklums. Taču vairāk par viņa slinkumu dalībniekus tracina kas cits.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Monta spriež, ka, jau paskatoties Andris acīs, ir skaidrs, ka viņam prātā nepiedienīgas domas. “Viņš varētu būt no perversajiem tipiem.” Pēc Montas domām, Andris ir viskaitinošākais vīrietis “Lauku sētā”. “Viņš šeit ir ieradies nevis strādāt un sacensties, bet atrast sev otru pusīti, līdz ar to sievietes viņa klātbūtnē jūtas neērti.”

Arī pēc Emīlijas domām, Andris ir ļoti perverss. “Viņš izteicās ļoti nesmuki par manu dekoltē. Viņam ir dusmas par to, ka man ir dekoltē, bet viņš neredz kaut ko vairāk par to,” stāsta Emīlija.

Savukārt Eva uzskata, ka Andris ir “īpašs gadījums”, kurš uz “Lauku sētu” ieradies “lūrēt uz sieviešu orgāniem”. “Atliek tikai aiziet guļamtelpās pārģērbties, kad šis jau ir klāt,” saka Eva un sūkstās, ka Andra pārliekās uzmācības dēļ nu viņai nākas nēsāt krūšturi, ko līdz šim bija izvēlējusies ikdienā nevalkāt.

Vai vīrieša sejai ir nozīme, lai iekarotu skaistas sievietes sirdi? Par šo ir viedoklis Aivim, un arī viņš ierodas “Dusmu būdā”, lai izteiktos. “Zābaks,” Andri raksturo Aivis. “Viņš tikai skatās uz veceņu pupiem, grib viņas savaldzināt, domā, ka apprecēs. Bet viņš jau nesaprot, ka ar tādu ģīmi viņš vispār neko nevar dabūt. Cirvja kāts.”

Pēc ierašanās Dekšāru saimniecībā “Mārtiņi” Andris runā arī par kādu “amora tējiņu”, pēc kuras iedzeršanas jebkura sieviete desmit minūšu laikā viņam pilnībā atdotos. Bet, tavu nelaimi, tējiņa palikusi mājās.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

“Es patiesībā tirgoju “zālīti” – naturālu, Latvijā vāktu “zālīti”. Tur ir rasaskrēsliņi, nātre, lofanta, kastaņi, virši, apiņi, saulespuķe, amorants un vēl dažas, un, ja tās saliek kopā, sanāk superīga tēja, saucas “Amora bulta”. Sieviete ar vīrieti iedzer un tuvākajās piecās minūtēs – mīlestība,” brīnumlīdzekļa sastāvdaļas un iedarbību atklāj Andris.

“Ja es to būtu paņēmis līdzi, visas sievietes būtu manas,” par dziras potenciālo iedarbību uz “Lauku sētas” daiļavām pārliecināts Andris.

Kaislībām “Dusmu būdā” seko līdzi pirmdienās nākamās paaudzes televīzijā Go3, kur iespējams arī baudīt šova “Lauku sēta” sērijas vēl pirms TV ētera.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm