tv3.lv

Ļoti laimīga daudzbērnu mamma un vecmāmiņa. ”Lauku sētas” spēka un dailes apvienojums – Venēra

Viena no spēcīgākajām pretendentēm uz uzvaru ”Lauku sētā” ir simpātiskā liepājniece Venēra Ronkauska. 51 gadu vecā trīs bērnu mamma, kura lepojas arī ar mazdēliņiem, spēlē nekādas omītes iespaidu neatstāj – Venēra ir ne mazāk spēcīga par vīriem, un ne mazāk izskatīga par 20 un 30 gadus jaunajām konkurentēm. Sarunā ar Skaties.lv Venēra atklāj savu ”Lauku sētas” stāstu.

2020. gada 3. novembrī 17:05

Laimīga mamma un vecmāmiņa

‘’Esmu trīs bērnu mamma, un man ir arī audžudēls. Dēls, audžudēls un lielākā meita ir jau paši savā dzīvē aizgājuši.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Tagad audzinu meitiņu – peciņu, kurai 12 gadi. Strādāju namu apsaimniekošanā, dzīvoju Liepājā, esmu precējusies. Esmu ļoti laimīga,’’ Skaties.lv savu dzīvi ārpus ‘’Lauku sētas’’ raksturo Venēra. Viņa nav no tiem, kas devušies šovā, lai sāktu jaunu dzīvi. Drīzāk Venēra ir šeit, lai izkrāsotu savu jau tā krāsaino ikdienu.

‘’Vairāk pasekoju pagājušajai ‘’Lauku sēta’’ sezonai, un sapratu, ka arī es šeit varētu būt. Kad vecākajai meitai uzrakstīju, ka pieteicos ‘’Lauku sētā’’, viņa atbildēja: ‘’Mammu, es pat nebrīnos.’’ Ģimene zina, ka no manis visu ko var sagaidīt.

Mazākā meita bija ļoti priecīga, teica: ‘’Mammu, tu tur visus uzvarēsi.’’,’’ smejas Venēra.

Viņas vecākie bērni dzīvo ārzemēs – dēls Nīderlandē, bet meita – Anglijā, un visi pilnībā atbalsta mammas drosmīgo izvēli un tur īkšķus par viņas panākumiem ”Lauku sētā”. Līdzi jūt arī mazdēliņi.

‘’Man ir arī divi lieli mazdēli,’’ var palepoties Venēra. Sievietes lēmumu akceptējis arī vīrs, vienīgi bijušie darba kolēģi bijuši skeptiski – ka ekrāns neparādot Venēru tāda, kāda viņa nav un nesabojā reputāciju. Venēru tas nebaida – nevar taču parādīt to, kāds cilvēks nav.

‘’Jebkurā gadījumā – es zināšu, kā bijis patiesībā. Es izlēmu piedalīties un sekot savai sirdsapziņai. Tā ka domāju, man nebūs, par ko kaunēties,’’ uzskata Venēra.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Spēka noslēpums – skriešana un ziemas peldēšana

Simpātiskā blondīne ‘’Lauku sētā’’ izpelnījusies spēcīgas sievietes slavu – vīrieši uzskata viņu par līdzvērtīgu konkurenti spēka ziņā un teju visi ir pārliecināti, ka Venēra būs finālā.

‘’Fiziskā sagatavotība man ir saistīta ar iepriekšējo darba vietu. Tā bija Iekšlietu ministrija. Bet man patīk labi justies. Speciāli neko nedaru – neeju uz sporta zālēm. Es paskrienu, kad man gribas. Trīs gadus eju ziemā peldēt, bet arī – tad, kad man gribas,’’ tā Venēra.

‘’Liepājā dzīvoju ekskluzīvā rajonā. Pērkot vai īrējot dzīvokļus Liepājā, daudzi uzsver, ka Karostu, Tosmari, Zaļo birzi nepiedāvāt.

Nu, tad es dzīvoju tur – pie Beberliņiem. Trīs kilometrus no jūras, trīs kilometrus no Ziemeļu mola.

Un nezin kāpēc visa pilsēta un ciemiņi velkas uz manu ‘’čuhņu’’. Ko tad jūs darāt manā ‘’čuhņā’’, ja uzskatāt, ka tas ir tāds ‘’bomžatņiks’’? Bet tāds priekšstats ir daudziem, un ļoti žēl, ka tā. Tas ir ļoti skaists rajons – zaļš, jūra blakus,’’ tā Venēra.

Par slodzi ”Lauku sētā” sportiskā sieviete nesūdzas.

‘’Man patīk fiziska slodze, tādēļ ‘’Lauku sētu’’ uztveru kā labu treniņu sev. Protams, ir nogurums – iedomājieties paši – ja 10 stundas jārok zemi ar lāpstu, tas nav viegli.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Neizlikšos, ka te jūtos ‘’ah, cik labi’’ – brīžiem liekas, ka tas darbs nekad nebeigsies,’’ neslēpj Venēra. Taču arī padošanos no viņas nesagaidīsiet!

Kas var Venēru satricināt?

‘’Es esmu ļoti harmonisks apvienojums starp Spēku un Daili. Jūtu sevī spēku, jūtu savu daili, jūtu savu psiholoģisko stabilitāti. Bet būtībā mani satracināt var.

Un to var ļoti rupji un sekli cilvēki. Arī ārišķīgi un divkosīgi – tos es necietīšu nekad. Tādus cilvēkus es vai nu pilnībā ignorēju, ja tas iespējams, vai, ja ne – esmu ļoti tieša un skarba.

Ja mani izaicina vai aizkaitina, varu būtu ļoti tieša un skarba,’’ neslēpj Venēra. Un, jā, ‘’Lauku sētā’’ šādi cilvēki esot.

‘’Daudz nav, bet ar tiem, kas ir, pilnībā pietiek. Bet, par laimi, daži jau devušies mājās.

Būtībā šobrīd viss notiek pēc mana plāna,’’ tā Venēra, kura neslēpj – jau pirmajās ‘’Lauku sētas’’ stundās viņa jutusi, kuri būs tie, kuri pirmie aizies.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Sieviete uzreiz sapratusi, ka Enija vēl ir pārāk jauna un psiholoģiski nav gatava ‘’Lauku sētai’’, bet par Mārtiņu viņai vispār trūkst vārdu.

‘’Tik rupju cilvēku, par vīrieti nosaukt viņu nevaru un par tādu nemaz neuzskatu, dzīvē satikusi vēl nebiju. Nevar nosaukt par vīrieti cilvēku, kurš tik ļoti pazemo sievietes, tik nicīgi un rupji izsakās. Rupji, jēli un nesamērīgi.

Ja viņš ir precējies… Nē, es nevaru teikt, ka man žēl to sievieti – ja viņu apmierina tāds radījums, tā ir viņas izvēle. Vienīgi žēl bērnu,’’ kā allaž atklāta ir Venēra.

Vai viss turpinās iet pēc Venēras plāna?

Seko ”Lauku sētas” kaislībām piektdienu vakaros 21.00 TV6! Noskaties šovu jebkurā sev izdevīgā laikā, turklāt jau sēriju uz priekšu Go3! Spied TE!

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm