tv3.lv

”Man riebās viss!” Viljams ar mačeti ierodas atklāt ”Lauku sētas” patiesās aizkulises

Uz “Go3” oriģinālšova “Ne lauki, ne sēta” ceturto raidījumu, lai atklātu “Lauku sētas” aizkulises, ieradies Viljams Dāvidsons, kurš sarunā pēc izbalsošanas neslēpa nepatiku pret kašķu pilno vidi, kas valdījusi šovā. Uz raidījumu Viljams ierodas bruņojies ar savu slaveno mačeti…

2020. gada 26. novembrī 12:00

Viljams šovā tiek pieteikts kā līdz šim majestātiskākais viesis, un par šo tikšanos tiek paceltas īpaši iespaidīga izmēra glāzes. Tiek noskaidrots, ka šim Viljamam nav nekāda sakara ar britu karaļnamu – viņš vairāk esot Latvijas ķēniņš, Latvijas rupucis. Tiesa, par “Lauku sētu” gan bijusi sajūta, ka tas notiek ārpus šīs planētas.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Par godu majestātiskajam ciemiņam, no debesīm kā saukta nolaižas “Ezītis miglā” gardā uzkodu plate. Viljams steidz to sadalīt godīgi, liekot lietā savu vareno mačeti. Un tad jau tiek baudīta “Lauku sēta”, kurai Viljams velta skarbus vārdus.

“Man, ja godīgi, riebās viss tas šovs, tas laiks, ko es tur pavadīju,” atklāti paziņo Viljams. Viņš atklāj skarbus aizkulišu stāstus par nelāgiem notikumiem virtuvē, bet īpaši riebīgi raksturo slaveno saimnieces uzlējumu no bebru pautiem.

“Kā smird! Un pēc tam tev visu dienu atraugas nāk! Tu atraugājies un apvemies. Pretīgi,” noskurinās Viljams. Taču bijis arī jauks moments.

Kāda uzdevuma ietvaros kails ieskrējis jūrā, Viljams sācis “spēlēties ar sevi”, un, pagriežot skatu atpakaļ, viņam pavēries īsts pupu uzbrukums – “Lauku sētas” daiļavas kailas skrējušas jūriņā, labumiem viļņoties vēl iespaidīgāk kā Ģipkas jūras vilnīšiem.

Viljams nespēj pārdzīvot, ka šajā ainā nav pietiekami labi ieskatījies.

Viljamam nākas komentēt arī nelāgo situāciju, kas iegāza viņu pašu – imunitātes atdošanu Danai izbalsošanā, kā rezultātā spēli pamest nācās pašam džentlmenim.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

“Kritušie var arī augšāmcelties!” šos notikumus, atvēzējies ar mačeti, komentē Viljams.

“Ne lauki, ne sēta” sēriju ar Viljamu baudi TE!

“Ķēķa runas”: Viljams neslēpj atvieglojumu, pametot kašķu pilno “Lauku sētu”

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm