tv3.lv

”Man vecāki bērnībā ar siksnu un nātrēm pa dupsi sita.” Seksīgā Violeta atbalsta nepaklausīgu bērnu iepēršanu

Skaistā “Lauku sētas” zvaigzne Violeta uzskata, ka pārspīlētā auklēšanās ar atvasēm mūsdienās aizgājusi par tālu un pēriens reizēm ir ļoti noderīgs audzināšanas instruments.

2017. gada 29. janvārī 12:00

“Katrai mātei dažreiz var uzsprāgt nervi, un tad var atļauties pa dupsīti sadot bērnam.

Man vecāki bērnībā ar siksnu un nātrēm pa dupsi sita. Un, ko neteiksi – sveika un vesela! Tikai prātiņš kaut kur joprojām klaiņo,” sarunā ar Skaties.lv nu jau smiedamies atceras Violeta.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Viņa netur ļaunu prātu uz vecākiem par šo iepēršanu. Gluži otrādi – skaistā blondīne spriež, ka pēriens viņai reizēm bijis svētīgs, jo iemācījis to, ko vecāki vārdiem vien nevarējuši iedzīt blondīnītes galviņā.

Foto: Violetas gaitas TV šovos

“Atceros kādu gadījumu no savas bērnības. No skolas mājās veda divi ceļi – viens gāja gar šoseju, otrs – gar sliedēm.

Mamma allaž teica – nekādā gadījumā neej gar šoseju, ej gar sliedēm. Lai gan gar šoseju ceļš bija īsāks, mazai meitenei gar to iet bija bīstami – mazums, kāds apstājas, ievelk auto un aizved prom.

Vienu reizi nepaklausīju un atnācu pa šoseju. Mamma saprata, ka pārāk ātri esmu mājās un prasīja kaimiņienei, kura apliecināja – jā, es tiešām neesmu nākusi gar dzelzceļu.

Tad nu mamma izgāja pēc koka, un es pamatīgi dabūju pa mizu. Bet, jā, ieguvu mācību. Nekad, nekad vairs negāju pa šoseju. Tāpēc, manuprāt, pēriens reizēm ir svētīgs,” bērnības atmiņās gremdējas Violeta.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Viņa uzsver, ka nenosoda mammas, kuras pērienu izmanto kā audzināšanas metodi. “Būtu mani vecāki vairāk iepēruši, iespējams, būtu drusku prātiņš parādījies,” par sevi pasmejas daiļava.

Video: pliko skrējiens “Lauku sētā”

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm