tv3.lv

”Mans tagadējais puisis sākumā bija mans mīļākais.” ”Lauku sētas” Sigitas neparastais ceļš uz laimi

Viena no “Lauku sētas” 7. sezonas spilgtākajām dalībniecēm, tetovētāja Sigita Valtere, sarunā ar Skaties.lv jau atklāja, ka mājās no šova viņu gaida jau 13 gadus veca meitiņa, taču attiecības ar viņas tēvu, tāpat kā pēc tam ar 20 gadus vecāko vīru, nav izdevušās. Taču dzīve kardināli mainījusies, kad Sigitas dzīvē ienācis puisis, kuram sākotnēji bijusi vien mīļākā loma…

2020. gada 4. oktobrī 11:45

Bērniņš 16 gadu vecumā un skarbs attiecību rūdījums – pirmo intervijas daļu lasi TE!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

“Viņš draudēja izdarīt pašnāvību, ja aiziešu.”

Īsto vīrieti Sigita atradusi tad, kad sākusi uz attiecībām skatīties citādi, saprotot, ka nevienu vīrieti neizmainīs. Abi iepazinušies vēl laikā, kad Sigita bija precējusies.

“Mums abiem ar vīru bija mīļākie. Jā, sanāk tā, ka mans tagadējais puisis sākumā bija mans mīļākais,” neslēpj Sigita.

Viņa gan uzsver, ka tagadējais puisis nav bijis šķiršanās iemesls – viņa savam vīram jau bija paziņojusi, ka vēlas šķirties, jau pirms iepazīšanās ar tagadējo puisi.

“Ar vīru kādu laiku kopā biju vēl tikai žēluma dēļ – viņš draudēja izdarīt pašnāvību, ja aiziešu.

Sapratu, ka žēlums nav iemesls, lai paliktu kopā,” tā Sigita uzsver, neslēpjot, ka noteikti būs meitenes, kam viņas bijušais vīrs perfekti derēs.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

“Mūs dzīve bija savedusi kopā tādēļ, lai pamainītu manu likteni. Lai es iegūtu sliktu pieredzi un varētu novērtēt to, kas man tagad ir,” neko nenožēlo Sigita. “Nekad nebiju domājusi, ka ir arī pozitīvi vīrieši. Sūrās pieredzes dēļ man jau bija izveidojies savs viedoklis par vīriešiem.”

No 20 gadus vecāka vīra pie 6 gadus jaunāka mīļākā

Ar savu tagadējo, ideālo pusi viņa jau ir kopā četrus gadus, puisis ir sešus gadus jaunāks par viņu. Sigita lepojas, ka mīļotais ir Latvijā jaunākais kaprālis Zemessardzē – jauns, bet prātā nobriedis un spēcīga rakstura.

“Par mani, zinot manus vīriešus un viņu vecumu, izteica tādu komentāru – tev jau normāls vīrietis neder – tev vai nu pensionāru vai bērnu.

Atbildēju – zini, noteicošais ir ne vecums, bet cilvēka vēlme iet ar tevi caur dzīvi,” tā Sigita.

Draugs nemaz neesot zinājis par Sigitas vēlmi piedalīties šovā. Bet Sigitai šo vasaras piedzīvojumu vajadzējis, un viņas motivācija nav galvenā balva!

“Es te atbraucu baudīt dzīvi. Mani bija izbesījusi pilsētas dzīve, katru dienu viens un tas pats. Gribēju uz brīdi izrauties un mesties piedzīvojumā,” tā Sigita.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Meitiņa pa to laiku vasaru bauda lauku mājās Kauguros kopā ar vecmāmiņu, bet mīļotais – nodevies darbam un pacietīgi gaida mājās savu skaistuli.

Mīļotā vīrieša klātbūtni Sigita jūt arī šovā – drauga ģīmetne iemūžināta uz Sigitas ciskas kā tetovējums.

Jā, uzzinot, ka vīrietis tetovējumā ir Sigitas dzīvesdraugs, cilvēki nereti esot skeptiski.

“Man saka – un ja izšķirsieties? Kāpēc cilvēki domā, ka es gatavojos šķirties? Kas tā vispār ir par tendenci – būt attiecībās un domāt, kas notiks, ja izšķirsies,” neizpratnē ir Sigita.

Tetovējusi arī slaveno Kiviču pāri

“Es katru savu tetovējumu esmu pārdomājusi no A līdz Z. Manuprāt, katrs mans tetovējums ir man kā bērns, un es nevaru viņu nožēlot!” savu attieksmi atklāj Sigita.

“Salīdzinot ar tagadējo jaunatni, es diezgan vēlu sāku sevi aptetovēt. Man bija 21 gads, kad uztaisīju pirmo tetovējumu “Nepadodies”,” atceras “Lauku sētas” dalībniece.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Šobrīd Sigitai ir 30, un tetovējumi jau aizņem lielu daļu viņas ķermeņa. Daudzi saistīti ar pagrieziena punktiem jaunās sievietes dzīvē, piemēram, kāds simbolizē uzvaru šķiršanās “kariņā” ar bijušo vīru. Daļu tetovējumu Sigita sev taisījusi pati.

“Lauku sētā” jau novākusies kompānija, kura pieteikusies pie Sigitas, lai uztetovētu “Lauku sētas” simboliņu. Daudzi būtu gatavi tetovēties uz vietas saimniecībā, taču Sigita to neuzņemas – nav atbilstošu higiēnas prasību, lai gaida līdz šova noslēgumam un nāk uz salonu!

Un viņas salonā darba netrūkst! Pie Sigitas tetovējumus veidojis arī populārais Kiviču pāris. Kā Skaties.lv teic Sigita, tiem, kuri tiešām vēlas tetovējumus, viņa ar prieku palīdzēs tikt pie sapņu zīmējuma.

Taču draiski noskaņotus “Lauku sētas” fanus, kuri tetovēšanos izmanto kā ieganstu, lai satiktu daiļo Sigitu dzīvē, viņa lūdz netraucēt – Sigita ir aizņemta meitene un dēkas nemeklē!

Vēlies tetovējumu pie Sigitas? Vairāk informācijas meklē TE!

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm