tv3.lv

”Nāk tikai draudu vēstules no visādiem lubrakiem, dīvānā pirdējiem.” Rupekļa Mārtiņa dzīve pēc ”Lauku sētas”

Kā īss, bet spilgts skatītājiem atmiņā palicis Mārtiņa Akota uznāciens ”Lauku sētā”. Puisis rekordīsā laikā paspēja izvest no pacietības visas šova dāmas, līdz ģimenes problēmas aizsauca viņu mājās, kur, kā Skaties.lv neslēpj Mārtiņš, viņš ticis pie iesaukas ”bēdīgi slavenais tāldi**ējs”. Šobrīd Mārtiņš izbraucis no Latvijas, lai pastrādātu Dānijā un sev raksturīgajā asajā un trāpīgajā manierē atklāj, kā vērtē vasaru ”Lauku sētā” un visu no tās izrietošo.

2021. gada 10. janvārī 17:00

”Esmu izbraucis no Latvijas. Strādāju Dānijā pie ”minkām” – kažokādas dīrāju. Devos prom novembra sākumā, uz svētkiem biju Latvijā, tagad pēc mēneša plānoju Latvijā atgriezties,” Skaties.lv stāsta Mārtiņš. Darbu Dānijā viņš veikli apvienojot ar strādāšanu tepat Latvijā autoservisā.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

”Ja galva strādā, visu var apvienot. Katru gadu visi manējie uz šejieni brauc, šogad es arī paņēmu atvaļinājumu un atbraucu.

Labāk ir, nekā Latvijā pa pakšķiem strādāt. Un dah**a vairāk var nopelnīt,” var palepoties Mārtiņš.

Uz ”Lauku sētas” septīto sezonu atskatoties, viņam nekas īsti labs nav sakāms.

”Sānauši un pajoli salasīti bija. Ja to un vēl Sintijas tur nebūtu, būtu bijusi zaje*** sezona. Meitenes? Kuru no viņām, izņemot Omceni, vispār var par sievieti nosaukt? Tā kā man ģimene bija prioritāte, biju spiests izstāties ātrāk, nekā gribēju, tāpēc tiem pajoliem bija lielākas iespējas,” spriež Mārtiņš.

Par savu dalību ”Lauku sētā” viņš diez ko pozitīvas atsauksmes nedzirdot, bet, kā pats uzsver, viņam esot po***. ”Mani sauc par ”bēdīgi slaveno” un ”tāldi**ēju”.

Man po***, un arī maniem draugiem po***, ko par mani runā. Mani tuvie zina, kāds man bazars,” uzskata Mārtiņš. Savu dalību spēlē viņš nenožēlo, taču finālistus un gala rezultātu vērtē kā absolūti absurdus.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

”Kurš dziļāk di**ā ielīda, tas tika tālāk. Likās, ka Venēra varētu uzvarēt, bet beigās atklājās, ka arī viņai māli galvā. Agnis arī beigās, sānausis, izstājās. Guntaram vajadzēja uzvarēt,” uzskata Mārtiņš.

Šis, viņa nosauktais ”Lieliskais četrinieks” pēc spēles turpina uzturēt kontaktus.

”Piektdienās, kad padzeram, sazvanāmies ”WhatsApp” videozvanā. Kaspars tikai pēdējā laikā pazudis – laikam jaunu žubīti dabūjis.

Bet Guntars, lai nedi**, ka sievietes ”Facebook” grib ar viņu iepazīties! Guntaram tāpat kā man, ”Facebook” nāk tikai draudu vēstules no visādiem lubrakiem, dīvānā pirdējiem.

Profili bez bildēm, vakar uztaistīti. Atbildu, ka viņi visi ir sānauši, lai nāk un dzīvē pasaka to visu, ja ir drosme,” nosmej Mārtiņš.

Puisim, kurš sevi ļoti spilgti pieteica ”Lauku sētas” atlasē, tā arī neizdevās sevi līdz galam parādīt darbībā, jo ģimenes lietas aizsauca mājās. Vai Mārtiņš neplāno mēģināt vēlreiz?

”Es jau gribētu, bet diez vai ģimene mani laidīs.

Varu teikt tikai tā – tur, ”Lauku sētā”, viss ir safabricēts. Kaut kādas sarunas, izrautas no konteksta, samontētas ar citiem notikumiem.

Es jau pats galīgi neiespringu par to, ko par mani parādīja, bet ģimene un radi gan dikti cepās,” tā Mārtiņš.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm