tv3.lv

”Ne man lūpas piepumpētas, ne krūtis pieliktas.” Atklāta intervija ar "Lauku sētas" daiļaviņu Lindu

Linda Šamanska sevi “Lauku sētā” jau pieteikusi kā spožu “Instagram” zvaigzni – viņa ir pirmā šova vēsturē, kura, tā vietā, lai veiktu īpašo zvanu uz mājām, kas tiek atļauts ik pa pāris dienām, lūdz iespēju pasērfot “Instagram”. Sarunā ar Skaties.lv Linda atklāti pastāsta par pikantajiem attēliem sociālajos tīklos, atklāj savus skaistuma knifiņus un to, kā jau izpelnījusies dažu “Lauku sētas” zēnu nicinājumu, jo… iedevusi tiem “kurvīti”!

2020. gada 7. oktobrī 13:29

Skaistuma noslēpums – ķiršu aliņš

“”Instagrams” man ir jau ļoti sen – vairākus gadus, taču pēdējā laikā esmu kļuvusi aktīvāka. Vienā brīdī man vienkārši sāka augt sekotāju skaits, sapratu, ka tātad es lieku ko ļoti interesantu.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Tā arī tas aizgāja. Sekotāju skaits turpina augt. Nesaku, ka esmu ļoti populāra, bet patīkami, protams, ka atpazīst,” Skaties.lv par savu “Instagram” slavu stāsta Linda.

Gribi redzēt Lindas seksīgās “Instagram” bildes? Lasi vairāk TE!

Pārsvarā Lindai seko vīrieši, kuri, protams, apber ar komplimentiem Lindas nereti pikantās bildes. Lindai pret pikantām bildēm nav nekādu aizspriedumu.

“Ja jau es eju pludmalē peldkostīmā, daudzu cilvēku priekšā, kāpēc es to nevarētu “iepostot” arī “Instagram”? Un arī – kad vēl likšu tādas bildes, ja ne tagad?” jautā simpātiskā meitene.

Viņa var apliecināt – “Instagram” sekotāju apjūsmotie dotumi ir dabiski.

“Ne man lūpas piepumpētas, ne krūtis pieliktas. Ar fitnesu arī nenodarbojos. Mans noslēpums ir ēst daudz picas, burgerus un ķiršu aliņš,” smejas Linda.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Meitene vispār izskatā dodot priekšroku dabiskumam.

“”Lauku sētā” kosmētiku nelietoju vispār. Man ir gatavās uzacis un gatavās skropstas, lai no rīta pieceļoties varu skriet visiem gatavot ēst.

Uz izbalsošanu cenšamies mazliet vairāk saposties. Es gan uzskatu, ka ikdienā meitenei vajag izskatīties sakoptai – lai acis izceļas, mati tīri un nav liekais apmatojums visās malās,” neslēpj Linda.

“Mans tagadējais puisis sākumā bija mans mīļākais.” “Lauku sētas” Sigitas neparastais ceļš uz laimi

Viens “Lauku sētas” kārumnieks jau atraidīts

Daiļava šobrīd ir brīva meitene un viņai der tikai puisis, kurš neiebildīs pret šādu “Instagram” mākslu. Kas pikantās bildes publiskot neļaus, tas tikpat ātri atkal nokļūs brīva vīrieša statusā!

Protams, pielūdzēju simpātiskajai būtnei netrūkst, taču diemžēl Linda secinājusi, ka daudzi mūsdienu puiši nemāk uzrunāt dāmu tā, lai viņai būtu interesanti turpināt šo sarunu.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

“Ja uzrunā saprotami, aicina iedzert kafiju, es atbildu, esmu pat gājusi satikties. Bet uz kaut kādām jēlām ziņām neatsaucos,” tā Linda.

Ikdienā Linda strādā apdrošināšanas kompānijā, tiesa, viņa īsti nezina, vai pēc “Lauku sētas” viņu šis darbs joprojām gaidīs. Par spīti šim apstāklim, Linda izlēmusi riskēt un doties šovā, kuram, starp citu, viņu pieteikusi mamma!

“Man liekas, ka mamma nemaz neticēja, ka es atraukšu līdz “Lauku sētai”,” smejas Linda, kura nu apņēmusies pierādīt kā mammai, tā sev, cik tālu gatava iet un pārkāpt pati sev. Linda ir īstena pilsētniece, kurai lauku darbi pilnīgi sveši.

“Man jau liekas, ka kādā nedēļā es būšu sliņķis, jo daudzus darbus vienkārši nevaru izdarīt,” neslēpj Linda.

Daļa šova puišu pret Lindu jau izturas nicīgi – meitenei esot tukšums galvā, viņa šovam nederot. Par šādām atsauksmēm Linda tikai nosmejas, jo ļoti labi zina, kas zem tā slēpjas.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

“Tie, kuri saka, ka man tukšums galvā, ir tie, kuri mani mēģina uzrunāt un kurus es atraidu. Viņi nespēj pārdzīvot atraidījumu un tad uzreiz aizstāvas, sakot “skaista, bet ar tukšumu galvā”.

Tiek izteikti neķītri piedāvājumi, tu viņus atraidi, viņi uzmet lūpu un stāsta visiem, cik tu slikta esi.

Es gan uzskatu, ka “Lauku sētā” cilvēku tā īsti iepazīt nevar, jo mēs jau te nerunājam par filozofiskām tēmām. Te mēs runājam tikai par to, kā kuru darbu padarīsim un to, kā puiši visu laiku lamājas,” tā Linda.

Viens no atraidītajiem kārumniekiem esot Šarmantais, kurā, kā smejas Linda, vispār neesot nekā šarmanta.

“Šajā “Lauku sētā” nav neviens vīrietis, puisis, zēns vai kā viņus nosaukt – rupeklis, ar kuru varētu izveidoties kaut kas. Man noteikti ne, un šaubos, ka arī citām meitenēm,” spriež Linda.

Šovā spiesta grauzt pliku baltmaizi

Arī meitenes šovā esot ļoti dažādas, tuvākas attiecības Lindai izveidojušās ar Venēru un Sintiju.

Ņemot vērā visu iepriekš minēto, Linda smejas, ka viņas izredzes tikt līdz finālam ir vienādas ar nulli. Galvenais – lai neizbalso pirmajā nedēļā.

Vēl viens klupšanas akmens Lindai būs “Lauku sētas” virtuve.

“Ikdienā es ēst negatavoju. Rīgā jau ir visas iespējas pasūtīt ēdienu vai aiziet paēst. Un es ļoti daudz ko neēdu.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Es neēdu cūkgaļu, neēdu biezpienu – ir vesels saraksts ar lietām, ko neēdu. Piemēram, zupām, kas tiek taisītas “Lauku sētā”, es pat nepieskaros.

Tāpēc man te ir grūtāk. Ir bijis tā, ka ir pagatavota aukstā zupa, ko es neēdu, tad es vienkārši paņemu trīs baltmaizes gabaliņus. Bet es nečīkstu. Uztveru to, kā iespēju notievēt,” smejas Linda.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm