tv3.lv

Negaidīts pavērsiens "Lauku sētā" – viens no "Lieliskā četrinieka" atdod savu vietu Omei

“Lauku sētā” rit jau trešā nedēļa, un dalībnieki šoreiz tiks sadalīti divās darba grupās – Spēks un Daile. Darbi šoreiz lieli un laikietilpīgi – Spēka komandai pagraba virsmas noņemšana, bet Dailes komandai – saimniecības ēkas iztīrīšana. Kā veiksies ar ar darbiem, ja koalīcijas ir samaisītas pa divām atšķirīgām grupām?

2020. gada 17. oktobrī 9:45

Šīs nedēļas pavārs ir Dana. Guntars ir virtuvi atstājis bardakā, un pirmais darbs ir to savest kārtībā. Danai virtuvē sokas raibi, pie darbiem viņai nav laika pieslēgties un daži komandas biedri par to dusmojas. Lai gan vēlu vakarā, bet dalībnieki tiek pie kārtīgām karbonādēm.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Lai gan daļa dalībnieku cerējuši, ka Dailes komanda stādīs puķītes, taču šīs komandas darbs, izrādās, nemaz nav tik daiļš. Abas kompānijas ņemas vaiga sviedros, lai darbus pagūtu izdarīt laikā.

Puiši no Spēka komandas darbojas visu nakti, un nogurums ir manāms. Taču, kas labi strādā, tas labi atpūšas! ” Lauku sētā” top arī kūka, jo Kasparam jeb Šarmantajam ir dzimšanas diena!

Spēka komanda strādā mazākumā – Jurčiks ir nozudis. Kā atklājas, viņš guļ saldā miedziņā, kamēr pārējie no viņa komandas smagi strādā un nav gulējuši pat vairāk kā diennakti.

“Kretīni, riebekļi, nodevēji!” “Lauku sētas” biedru nežēlastībā krīt Jurčiks

Spēka komanda nolemj izslēgt Jurčiku no savām rindām un turpināt strādāt bez viņa dalības. Jānis pieņēmis lēmumu – viena komanda būs čaklie, otra komanda sliņķi, un no sliņķu komandas viens dalībnieks sēdīsies uz izbalsoto sola.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Lai nenokļūtu uz sliņķu sola, Juris dodas pie saimnieka prasīt darbu. No viena rakšanas darba Juris tiek pie cita rakšanas darba.

Sintija pie Dailes komandas pierāda sevi kā labu līderi. Mārtiņš ar Kasparu no Dailes komandas dodas palīgā Spēka komandai, neskatoties uz konkurenci. Saimnieks darbu pieņem tikai Dailes komandai.

Par šīs nedēļas “Lauku sētas” sliņķi kļūst Iveta, bet čaklākā godā šoreiz Venēra. Iekšējā balsojumā vairākumā tiek nobalsots par Sintiju. “Paldies lieliskajam lopu četriniekam,” ironizē Sintija. “Lieliskais četrinieks” tikai nosmejas – viņiem neesot iebildumu būt lopiem!

Emocionālais terors vai stratēģija, kas apvedīs ap stūri visus? “Lauku sētas” sezonas melnā avs – “Lieliskais četrinieks”

Sintija izvēlas saimnieka uzdevumu, kurā uz ātrumu jāiever adatas diegā. Cīņā uzvar Sintija, viņa paliek “Lauku sētā”. Jurčiks neslēpj – aiz laimes esot gandrīz piemīzis bikses.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Ome novēl Agnim uzvaru un gatavojas paceltu galvu pamest spēli, kad pieceļas Mārtiņš.

Visus sagaida kārtējais negaidītais pavērsiens- Mārtiņš paziņo, ka viņš ir gatavs doties mājās Ivetas vietā ģimenes apstākļu dēļ. Kamēr daļa līksmo, kolēģi no “Lieliskā četrinieka” nav vis tik priecīgi.

Nākamās nedēļas jaunā pavāra lomā tiek izlozēta Linda.

Lindai ir visai savdabīgas prasības pret uzturu. Vairāk par Lindas neparastajiem ēšanas paradumiem lasi TE!

Seko “Lauku sētas” notikumiem ik piektdienas vakaru 21.00 TV6! Jaunākās sērijas jau ātrāk meklē “Go3”!

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm