tv3.lv

Negaidīts pavērsiens! ”Lauku sētu” pamet spītnieks Jurčiks

Jaunajā ”Lauku sētas” darba nedēļā dalībniekiem jāizbūvē rotaļu laukums, tā lai tas patiktu saimnieces mazdēlam. Venēra ir Dailes komandas vadītāja, bet Dana  – Spēka komandas vadītāja. Gan Dana, gan Venēra ir priecīgas par savas komandas sastāvu; vai tas nozīmē, ka ”Lauku Sētā” vismaz šonedēļ iztiks bez konfliktiem?

2020. gada 14. novembrī 9:15

Spēka komanda būvē iespaidīgu štābiņu ar slīdkalniņu, toties Dailes komanda – ne mazāk glaunu automašīnu un smilšu kasti.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Tas, ka šoreiz komandām ir diezgan vienots darbs – izbūvēt rotaļu laukumu, neliedz iespēju izteikt kritiku pretējās komandas darbam. Jurčiks ar savu attieksmi ir daudzus, nokaitinājis un komandu starpā rodas kārtējais konflikts.

Šīs nedēļas pavārs ir Viljams, daži no dalībniekiem uzskata, ka viņš pārāk ilgi gatavo un nepieslēdzas savas komandas darbiem.

Pusdienas ”Lauku sētā” izvēršas īpaši spraigas, jo Venēra naktī ir dzirdējusi ļoti interesantu sarunu starp Viljamu un Juri, kurā viņi sprieduši, ka viens no balsošanas variantiem ir Agnis.

Juris gan pusdienās nepiedalās, jo ir aizbraucis pakaļ darba materiāliem, turpretī Viljams šo sarunu noliedz. Sarunas laikā izrādās Viljams arī Lindai ir minējis, ka viens no izbalsošanas variantiem ir tieši Agnis.

Lai gan Spēka komandas vadītāja ir Dana, darbā iniciatīvu uzņemas Agnis, kurš gan nav tik apmierināts ar savu komandu.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Paralēli darbiem dalībniekiem jāizspēlē interesanta spēle ar lapu pūtēju un čiekuriem. Balva – stratēģiski svarīga: tā komanda, kas uzvarēs, varēs liegt kādam citam dalībniekam balsošanas tiesības.

Uzvaru iegūst Dailes komanda un viņi izlems, ka šoreiz izbalsošanā kāds nedrīkstēs piedalīties. Par komandu darbiem domas dalās pašiem dalībniekiem, un tie nelaiž garām iespēju izteikties par otras komandas izdarīto. Gan saimniece, gan saimnieces mazdēls Ralfs darbus pieņem un ir priecīgi par paveikto.

Šīs nedēļas sliņķis – Linda, bet čaklākais dalībnieks – Agnis. Dailes komanda izbalsošanā liedz balsot Jurim, līdz ar to viņš savu balsi atdot par kādu no dalībniekiem nevar.

Dalībnieku izbalsotais ir pats Juris. Juris izvēlās Jāņa uzdevumu, kas ir podu dauzīšana. Uzdevumā uzvar Linda, tomēr viņa vēlas doties uz mājām un piedāvā Jurim palikt spēlē. Juris nepiekrīt piedāvājumam un pamet ”Lauku sētu”.

Seko ”Lauku sētas” kaislībām piektdienu vakaros 21.00 TV6! Noskaties šovu jebkurā sev izdevīgā laikā, turklāt jau sēriju uz priekšu Go3! Spied TE!

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm