tv3.lv

No skaistuma nav jākautrējas! Seksīgā ”Lauku sētas” Sigita pozē pavisam kaila

Apburošā tetovētāja Sigita Valtere pēc dalības ”Lauku sētā” kļuvusi vēl pašapzinīgāka un drosmīgāka. Šoruden meitene publiskojusi sociālajos tīklos virkni attēlu, ar kuru palīdzību mudina Latvijas sievietes nekautrēties no saviem augumiem. Starp šiem attēliem arī kāda bilde, kurā Sigita pavisam kaila pozē vannā.

2020. gada 6. decembrī 17:51

”Daudzi cilvēki neapzinās, cik vērtīgs ir viņu laiks, un tā vietā, lai izmantotu laiku produktīvi, izšķiež laiku bezjēdzīgi,” šādas pārdomas Sigita publisko līdz ar rosinošu foto no vannas, kurā viņas augumu rotā vien tietovējumi, no kuriem daļa ir Sigitas pašas veidoti.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Kā Skaties.lv atklāj Sigita, drīz pēc attāla publiskošanas viņa atkal pārliecinājusies, ka blakus pierakstītā atziņa ir balta patiesība – viņa saņēmusi ziņas no skauģēm.

”Liekas dīvaini, ka cilvēki nevar atrast laiku sev, nevar atrast laiku, lai apciemotu savus tuvos, bet tai pat laikā – tikko, kā atver acis, lien sociālajos tīklos, māca dzīvot citus.

Mācīt citu dzīvot savu dzīvi ir tas pats, kas taisīt vaļā konservus ar kokteiļa salmiņu – bezjēdzīgi . Lieka laika tērēšana. Daudzi cilvēki neapzinās, cik vērtīgs ir laiks un kur viņu labāk ieguldīt. Tā vietā, lai produktīvi izmantotu, izšķiež laiku bezjēdzīgi,” par skauģiem internetā sašutusi Sigita.

Viņa savu laiku iegulda lietderīgi, tostarp, arī pikantais attēls vannā ir tam apliecinājums.

Ar šo un citiem attēliem sociālajos tīklos, kuros nekautrējas izrādīt skaistās, sievišķīgās formas, viņa vēlas iedvesmot Latvijas meitenes mīlēt savus ķermeņus, dzīvojot veselīgi, un netiekties pēc iedomāties skaistuma ideāliem.

”Bilde vanna tapa ļoti spontāni. Sajutos ļoti seksīga, paņēmu un nofočēju mirkli. Esmu pamanījusi, ka Latvijā ir ļoti kautrīgas meitenes – viņām ir skaists augums, bet baidās to izrādīt.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Un nav runa par kailfoto – meitenes pat baidās uzvilkt augumu izceļošu tērpu. Daudzas latviešu meitenes uzvelk treniņtērpu un gatavs.

Nav nesmuku sieviešu figūru, vienkārši ir jāmāk savu augumu pasniegt. Mani priecē man patreizējais augums – nesen piedalījos veselīgas ēšanas maratonā, papildus uztrenējot dibenu, taisot pietupienus.

Iesaku visam dāmām izmēģināt tādus maratonus – tad nebūs lieka laika, lai rakstītu jēlības par citu sieviešu bildēm,” iedvesmo Sigita.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm