tv3.lv

Noskaidroti "Lauku sētas" finālisti

2021. gada 5. novembrī 22:00

Piektdienas, 5. novembra, vakarā kanāla TV6 skatītājus priecēja realitātes šova “Lauku sēta” kārtējā epizode, un tās noslēgumā noskaidrojās, kuri pieci dalībnieki kvalificējušies fināla spēlēm.

“Lauku sētā” bija sākusies pēdējā izšķirošā darba nedēļa, un saimnieki šova dalībniekiem bija uzticējuši vairākus uzdevumus. Kā sprieda šova dalībnieki, priekšā ellīga nedēļa, tomēr visiem jāsaņemas un darbi jāpadara.

“Ir kaifs, kad Sandis ir prom, visiem šodien mazie svētki,” priecājās Kristaps. “Garastāvoklis labs, jāsāk strādāt.”

Taču kas gan būtu “Lauku sēta”, ja nebūtu kārtējais negaidītais pavērsiens – šova dalībniekiem tika aizsietas acis, un viņiem bija jāsatausta pārsteigums.

Atklājās, ka pārsteigums nebija vis ēdiens vai kāds dzīvnieks, kā daži nodomāja, bet saimniecībā atgriezās trīs spēli jau pametušie dalībnieki – Sandis, Iluta un Maija.

Par šādu pavērsienu vienīgais priecājās Kristaps, kuram bija radusies iespēja atkal satikties ar mīļoto Maiju, bet pārējie spēles dalībnieki neslēpa dusmas un sašutumu. Īpašu niknumu par Sanda atgriešanos izrādīja Mārīte.

Tomēr drīz vien tapa zināms, ka trijotnei iespēja palikt “Lauku sētā” ir jānopelna un cīņu šovā turpinās tikai viens no viņiem.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Dramatiskā atjautības un ātrumā stafetē pārāka izrādījās Iluta, un viņa atzina, ka, uzvarot Sandi, guvusi lielu gandarījumu. Sandis, kurš atgriezties šova dalībnieku rindās vēlējās visvairāk, sevī bija pamatīgi vīlies. “Lauku sēta” Sandim un Maijai bija nekavējoties jāpamet.

“Lauku sētā” bija noslēgusies pēdējā darba nedēļa – darāmā bija daudz un vajadzēja pabeigt visas iesāktās “astītes”. Paši atzina, ka darbs padarīt līdz septiņdesmit piecu līdz astoņdesmit procentu apmērā.

Izbalsošanas šķūnī par nedēļas čaklāko tika pasludināts Aivis, bet sliņķa titulu ieguva Viktorija. Uz izbalsošanas sola blakus Viktorijai kā dalībnieki, kurus pārējie vēlas raidīt prom no “Lauku sētas”, sēdās Kristaps un Marta.

Vislielāko apņēmību uzvarēt pupiņu šķirošanā izrādīja Kristaps, savukārt Marta viņa priecājas, ka šovā tikusi tik tālu. Cīņas spars vai veiksme bija abu puse, un pēdējā uzdevumā zaudēja Viktorija. Viņai “Lauku sēta” pašā fināla priekšvakarā bija jāpamet.

Šova “Lauku sēta” astotās sezonas finālam kvalificējās Aivis, Iluta, Mārīte, Kristaps un Marta.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm