tv3.lv

Noskaidroti pieci ”Lauku sētas” septītās sezonas finālisti

”Lauku sētas” septītā sezona ieiet finiša taisnē! Pēc īpaši emocionāli saspringtas sērijas beidzot noskaidroti pieci cilvēki, kuri jau nākamnedēļ cīnīsies par labākā titulu fināla spēlēs. Tie ir Jurčiks, Viljams, Dana, Linda un Sintija. Kurš uzvarēs?

2020. gada 5. decembrī 9:25

Šīs nedēļas lielais darbs ir izbalsošanas šķūņa krāsošana un malkas sazāģēšana un skaldīšana. Darba vadītājs krāsošanas darbos ir Linda, malkas darbos – Juris. Juris kā vienīgo palīgu savā komandā ir paņēmis Danu, kura šonedēļ paspēj būt gan pie malkas, gan pie šķūņa darbiem. Šī ir atbildīga nedēļa, jo dalībnieki tuvojas finālam.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Starp Danu un Venēru izceļas kārtējais strīds, šoreiz krāsošanas darbu dēļ. Venēra norāda Danai, ka tā visu krāsu izlējusi pa zemi un izskatās tā, it kā ap šķūni būtu nafta izlijusi. Savukārt Dana pārmet Venērai, ka viņai jau sen vajadzēja doties prom no ”Lauku sētas” un Agnis esot muļķis, ka savu vietu atdevis Venērai. Pie šķūņa uz visām pusēm šķīst gan krāsa, gan apvainojumi.

Strīda video noskaties TE!

Danu otra koalīcija ir paguvusi nokaitināt tik ļoti, ka viņa kā šīs nedēļas pavārs ir nolēmusi aizslēgt virtuvi.

Pārējie dalībnieki par to ir nikni, jo netiek pat pēc silta ūdens. Jānis dalībniekus aicina uz sarunu par fināla tuvošanos. Dažiem dalībniekiem ”Lauku sētā” psiholoģiskā noturība vairs nav tāda, kā bija spēles sākumā.

Sarunas laikā izvēršas spraiga diskusija,un daži no dalībniekiem, tostarp, paši Venēras koalīcijas biedri, atzīst, ka Venēra, kas visu laiku sevi ir pierādījusi kā vienu no stiprākajām dalībniecēm, tagad ir salūzusi un nav pelnījusi būt finālā.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Dana, apžēlojusies par pārējiem, virtuvi tomēr ir atslēgusi, un tas nozīmē, ka šoreiz dalībnieki nepaliks tukšiem vēderiem. Pie pusdienu galda izvēršas kārtējais strīds. Saimnieks šķūņa darbu nevar pieņemt un dod dalībniekiem papildus laiku, lai krāsošanas darbs tiktu pabeigts.

Neviens no dalībniekiem negrib nonākt uz sliņķu sola, jo šī izbalsošana ir īpaši svarīga. Kurš no dalībniekiem aizies tieši fināla priekšvakarā?

Šīs nedēļas sliņķis ir Venēra, turpretī čaklākā godā šoreiz ir Dana, kura bija gan pavāre, gan palīdzēja abos lielajos šīs nedēļas darbos.

Iekšējā balsojumā vienādu balsu skaitu iegūst Jurčiks un Linda, bet uz sola sēdīsies tikai viens, kurš noskaidrosies ”Lauku sētas” klasiskajā uzdevumā – pupiņu šķirošanā.

Pupiņās uzvar Linda, un Juris sēžas uz sola blakus Venērai. Jurčiks stratēģiski izvēlas atkal šķirot pupiņas, jo zina, ka Venērai ne visai labi sokas šajā uzdevumā. Šajā pupiņu cīņā uzvar Juris, un Venēra pamet ”Lauku sētu” šajā – pēdējā izbalsošanā, tieši pirms finālspēlēm.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Finālspēlēs iekļūst Dana, Viljams, Juris, Linda un Sintija.

Kurš tavuprāt uzvarēs?

Seko ”Lauku sētas” kaislībām piektdienu vakaros 21.00 TV6! Noskaties šovu jebkurā sev izdevīgā laikā, turklāt jau sēriju uz priekšu Go3! Spied TE!

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm