Noslēdzoties konfliktu pilnai nedēļai, "Lauku sētu" pamet pirmais dalībnieks

15. septembrī 22:00

Piektdienas, 15. septembra, vakarā kanālā TV6 varēja sekot līdzi notikumiem pašmāju realitātes šovā “Lauku sēta”. Pirmā nedēļa Jaunpiebalgas saimniecībā “Sila Jānēni” pagāja vētraini, dalībniekiem iesaistoties vienā konfliktā aiz otra.

“Lauku sētas” pirmajā darba nedēļā saimniekam padomā bija ievērojams darbs – dalībniekiem bija jānojauc vecā kūts. Par darbu vadītāju tika iecelts Kristaps. Visi rāvās vaiga sviedros, un panākumi darba frontē neizpalika.

Tikmēr virtuvē, kur pirmo vijoli spēlēja jaunākā dalībniece Alise, bet viņai palīdzēt bija norīkota Anita, izcēlās konflikts, un Anita, nesavaldot emocijas, aplēja Alisi ar biezpienūdeni. “Man nepatīk, ka man skatās acīs un melo,” skaidroja Anita.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Alise sprieda, ka viņai grūti iedomāties, ka kāds vēlētos strādāt kopā ar “tādu cilvēku, kurš tevi neciena”. “Tas ir bišķiņ apkaunojoši,” Anitas izdarības komentēja Alise.

“Dabūja, ko gribēja. Es arī neesmu ar pirkstu taisīta. Lai skuķēni nesprēgā,” sacīja Anita. Taču drīz vien Alise Anitu no virtuves padzina.

Nedēļas lielais darbs bija jau gandrīz pabeigts, kad Ingūna saplēsās arī “pastalnieku” Jāni, kā viņu iesaukuši pārējie dalībnieki. “Ingūna ir traka. Viņa ir tāda sieviete, kas varētu iet uz visiem pa purnu sadot,” kolēģi vērtēja Arīna.

“Es neko sliktu neizdarīju. Es vienkārši pasaucu skaļi, kur jūs esat, un viss, ka darbs ir jāizdara un visi ies pie miera,” klāstīja Jānis. “Mēs gribam atpūsties un kafiju iedzert, bet viņš tur bļaustās,” konflikta iemeslu skaidroja Ingūna.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Tik tikko bija norimuši iepriekšējie strīdi, kad atkal Anita nokļuva strīda krustugunīs. Šoreiz sava slēptā patiesā vecuma dēļ. Kā skaidroja Eva, trešais kašķis sanāca baigi nejauši, jo sagadījās, ka saimnieks iedeva vecās avīzes, un tur bija atklāti Anitas gadi. “Es gaidu klopi,” vērojot notiekošo, sacīja Kristaps.

Nedēļas darbu saimnieks Jānis novērtēja ar augstāko atzīmi, tomēr dalībniekiem prieks bija īss, jo jau pēc mirkļa visiem 12 strādnieciņiem bija jātiekas izbalsošanas šķūnī.

Iespēju ripas spēlē uzvarēja Kristaps, viņš arī ieguva nedēļas čaklākā titulu, kamēr par nedēļas sliņķi saimnieki pasludināja Anitu, kura, pēc saimnieka teiktā, vairāk laika patērēja savstarpējo attiecību kārtošanai nekā darbam.

Spraigā pupiņu šķirošanas cīņā dalībnieku izbalsotais “pastalnieks” Jānis zaudēja Anitai un “Lauku sētu” pameta.

Skaties šovu “Lauku sēta” kanālā TV6 katru piektdienu pulksten 21! Pēc epizodes iznākšanas ēterā to bez maksas var noskatīties arī vietnē TV3 Play. Aktuālajiem notikumiem “Lauku sētā” vari sekot līdzi arī izklaide.tv3.lv/sovi/lauku-seta/.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Par projektu

“Lauku sēta” atgriežas ar 10. jubilejas sezonu! Šosezon par galveno balvu – līdz pat 10 tūkstošiem eiro, kas būs jānopelna ar smagu darbu – cīnīsies seši dalībnieki, kuri pirmo reizi izmēģinās spēkus “Lauku sētā”, savukārt sešus no dalībniekiem skatītāji jau paspējuši iepazīt un iemīļot iepriekšējās “Lauku sētas” sezonās. Katru nedēļu dalībniekus sagaida jauns darbs saimniecībā, par kuru viņi var nopelnīt papildus naudu balvas fondam un nedēļas beigās – viena dalībnieka izbalsošana.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm