tv3.lv

Par spīti dalībnieku vienbalsīgam lēmumam, sabiliete Eva vietu "Lauku sētā" saglabā

9. septembrī 22:00

Piektdienas, 9. septembra, vakarā kanāla TV6 skatītāji atkal varēja sekot līdzi kaislībām pašmāju realitātes šovā “Lauku sēta”. Izbalsošanā pirmo reizi šovā vēsturē visi vienprātīgi nobalsoja, kurš dalībnieks nav pelnījis spēli turpināt.

Jaunajā darba nedēļā saimniecības “Mārtiņi” saimniecei Martai bija padomā jauni darbi – dalībniekiem bija jāiztīra cūku aizgaldas, govju kūts, teļa aizgalda, vistu kūts, kā arī jānotīra staipekņi un jāpielabo govju gans. Par darbu vadītāju tika iecelts Andris.

Taču dalībnieki ne tikai smagi strādāja, bet paguva arī pasvinēt, jo atklājās, ka Armandam ir dzimšanas diena. Modris un Kristaps nolēma jubilāru pārsteigt ar pašu ceptu kūku, ko visi draudzīgi notiesāja.

Priecāties bija vēl kāds iemesls – kad mēslu mēšana un aizgaldu tīrīšana, gods godam, bija pabeigta, saimniecei padomā bija papildu darbs. Dalībniekiem tika uzdots izravēt dārzu un katram tika iedalīts pa vagai. “Beidzot ravēšana,” paziņoja Edīte.

Drīz vien virsroku ņēma vēlme pakašķēties, un izcēlās strīds starp Emīliju un Evu. Neizturēja un ķīviņā iesaistījās arī Aivis, kuru Eva tracinot jau no šova pirmās dienas. “Viņa ir pensionāre, kurai te nav jābūt,” savu nostāju par Evu pauda Emīlija. Savukārt Eva bija nesaprašanā, kā jaunais skuķis runā ar vecāku cilvēku.

Tomēr lauvas tiesu uzmanības šajā nedēļā sev piesaistīja Andris. Lai gan darbu vēl nebija pabeidzis, viņš pamanījās sadzerties, kaut ļauts iemalkot atspirdzinošo dzērienu bija vien tad, kad darbs pabeigts.

Viņš secināja, ka nekāds strādātājs vairs nebūs un dabūja pamatīgu rājienu no saimnieces.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Alkoholisko dzērienu lietošanu darba laikā Andris vēlāk nožēloja un savu vainu visos nedarbos atzina, tomēr viņa izdarības nepalika nepamanītas saimnieces acīs, kad nedēļas beigās, pieņemot darbus, no 500 iespējamajiem eiro dalībnieki bija nopelnījuši tikai 300.

Visbeidzot dalībnieki tikās izbalsošanas šķūnī, kur Andrim bija jāsēžas uz sliņķa sola, bet par čaklāko tika atzīsta Edīte. Balsošanas rezultātā dalībnieki bija vienbalsīgi lēmuši, ka “Lauku sētā” vietas nav Evai.

To, kuram spēle jāpamet, Eva un Andris noskaidroja pupiņu šķirošanā, un arī šajā nedēļā Eva uzrādīja labāku rezultātu un saglabāja vietu “Lauku sētā”, bet Andrim saimniecība bija nekavējoties jāpamet.

Izlozē par nākamās nedēļas pavāru tika izraudzīta Monta, bet viņas palīgs būs Armands.

Notikumiem “Lauku sētā” varēs sekot līdzi piektdienu vakaros pulksten 21 kanālā TV6 un bezmaksas platformā TV3Play, kā arī nākamās paaudzes televīzijā Go3 jau tagad. Aktualitātēm šovā seko līdzi arī šeit!

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm