tv3.lv

Par to, kas palika aiz kadra, rūgtumu un pielūdzēju pūļiem: ”Lauku sētas” saimniece atklātā intervijā fināla priekšvakarā

Jēkabpils puses “Ūsiņu” saimniece Ieva Jase, kura šajā “Lauku sezonā” uzņēma ciemos sacensību dalībniekus un vasaru pavadīja, dodot tiem dažādus uzdevumus, vērtējot un iepazīstot raibo kompāniju, šova fināla priekšvakarā atklāj savas izjūtas vasaras piedzīvojuma sakarā.

2017. gada 4. janvārī 18:34

Lielākais darbs palicis aiz kadra

“Tiešām daudzi, kuri skatās šovu, man tagad prasa – ko tie “Lauku sētas” dalībnieki vispār izdarīja saimniecībā? Izskatās, ka viņi tikai strīdas un lamājas.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Varu atbildēt izdarīts tika daudz, tikai liela daļa darba palika aiz kadra. Šovā jau vairāk rādīja emocijas, taču tā darba bija vairāk, nekā lamāšanās,” sarunā ar Skaties.lv atklāj Ieva.

FOTO: Saimnieces gaitas šovā

Kā iespaidīgākos kompānijas veikumus viņa nosauc jāšanas sporta laukuma iekārtošanu, staļļa labiekārtošanu, mauriņa izveidi.

“Tie visi ir tiešām piņķerīgi darbi, kas tika paveikti salīdzinoši ātri. Smejos, ka nākošgad noalgošu profesionāļu brigādi, lai varētu salīdzināt, kurš labāk strādājis – šova dalībnieki vai īsti strādnieki,” stāsta saimniece.

Rūgtums par Sanda un Ilgvara izdarībām

Tiesa, pēc šova filmēšanas palicis arī savs rūgtums. “Man sāp tas, ka dalībnieki īsā laikā salauzuši daudzus manus instrumentus.

Esmu ļoti taupīgs cilvēks. Es iegādājos tās pašas mēslu dakšas labas kvalitātes ar domu, ka kalpos vairākus gadus. Dalībnieki mēneša laikā salauž.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Kā saka – ko taupa taupītājs, laupa laupītājs,” nopūšas saimniece. Viņa atklāj, ka spēles dalībnieki pret saimniecības inventāru izturējušies visai neakurāti, tā teikt – ne mana manta.

“Redzēju, ka ar siena dakšām tika rakts pagalms. Sandis ar Ilgvaru bija tie, kuri visvairāk lauza instrumentus. Pēc darba vienkārši nometa malā un aizmirsa.

Tas bija diezgan nesmuki no dalībniekiem, bet, jā, pret svešu mantu jau neizturēsies kā pret savu,” ar rūgtumu secina saimniece.

Viņa atklāj, ka klusībā lolojusi cerību salauzto lietu vietā saņemt jaunas, taču diemžēl palikusi bešā.

Ieguvusi labus draugus un, iespējams, saimniecības darbinieku

Par spīti visām nebūšanām saimniece dalību spēlē vērtē pozitīvi. “Emocijas ir foršas, tas ieguvums ir lielāks, nekā zaudējums,” secina Ieva.

Ar daļu no spēles dalībniekiem viņa palikusi labos draugos.

“14. janvārī man ir dzimšanas diena, un četrus no dalībniekiem esmu uzaicinājusi ciemos. Tie ir Mairita ar Rūdi un abas māsas. Pusgada garumā pēc filmēšanas turpinām uzturēt labu kontaktu.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Tad jau redzēs, kā dzīve pagriezīsies – iespējams, tas ir sākums skaistai un ilgai draudzībai,” papildus bonusu no filmēšanas atklāj Ieva.

Iespējams, Rūdolfs pēc kāda laika pat varētu sākt strādāt “Ūsiņu” saimniecībā.

“Esmu uzrunājusi Rūdi, piedāvājot darbu būvniecībā. Filmēšanas laikā novērtēju, ka viņš šajā jomā tiešām daudz saprot un māk, iespējams, nākošgad viņš varētu sākt strādāt saimniecībā.

Domāju, ka labi sastrādāsimies,” atklāj Ieva.

Kurš uzvarēs “Lauku sētā”? Nobalso šeit!

Pielūdzēji, saimniece ir precējusies!

Šobrīd nav aktīvā tūrisma sezona, tāpēc Ieva vēl nevar novērtēt, vai parādīšanās “Lauku sētā” popularizējusi viņas zirgu saimniecību.

Taču dalībai šovā ir kāds interesants un ļoti negaidīts efekts – tā padarījusi populāru pašu saimnieci!

Ieva smejoties atklāj, ka saņēmusi neskaitāmas pielūdzēju vēstules visos sociālajos tīklos – vīrieši no malu malām domā, ka daiļā saimniece ir brīva un meklē vīru.

“Pat ārzemnieki gatavi kulties uz Latviju pie manis,” smejas simpātiskā saimniece.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Ieva var apbēdināt pielūdzējus – viņa vīru nemeklē.

“Man jau ir vīrs, desmit gadus esmu precējusies. Viņš nav īpaši apmierināts ar šiem pielūdzēju bariņiem. Starp citu, viņš parādījās arī šovā – vīrs bija tas, kurš aizveda Viju un Ilgvaru uz salu,” atklāj Ieva.

VIDEO: saimniece strostē dalībniekus

VIDEO: saimnieces vilts un emocijas

VIDEO: saimniece vērtē darbus

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm