tv3.lv

Pēc Jurčika un Viljama negaidītās atgriešanās Agnis atsakās no dalības ”Lauku sētā”

Šīs nedēļas lielais darbs ir patiešām iespaidīgs – sakopt skaisto Ģipkas pludmali un izgatavot, ko sirdij un acīm baudāmu – šūpoles jūrā. Bet kāds negaidīts pavērsiens sagriež visu kājām gaisā – izrādās Jurčiks nav pametis ”Lauku sētu”, taču šo laiku ir pavadījis dzīvojot teltī mežā.

Video noskaties TE!

Izrādās, arī Viljams nav devies mājās, bet ir saticis Jurčiku mežā. Jānis Rāzna pieņem lēmumu Viljamu un Juri atgriezt ”Lauku sētā”.

Dalībniekus, kuri strādā pie jūras, sagaida īpašs pārsteigums – pretī soļo Juris ar Viljamu. Prieks ir novērojams tikai Danas sejā, pārējie ar abu atgriešanos nav apmierināti.

Pēc jūras sakopšanas visi atgriežas saimniecībā nu jau kuplākā skaitā. Viljamam un Jurim jāstrādā smagāk, nekā kā pārējiem, lai iegūto otro iespēju attaisnotu. Viņiem pirmais darbs ir tranšeju aizrakšana un pēc tam jāpalīdz pārējiem dalībniekiem pie lielajiem nedēļas darbiem.

Tiek ziņots par vēl vienu pavērsienu – izbalsošanā uz sola sēdēs trīs cilvēki, no kuriem un divi pametīs spēli.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Izbalsošanā uz sola sēžas Viljams, ”Lauku sētas” sliņķis šoreiz Ingus, taču čaklākā godā šoreiz Juris. Dalībnieku izbalsošanā vienāds balsu skaits starp Danu un Venēru, abas cīnās pupiņu šķirošanas izaicinājumā.

Pupiņu šķirošanā uzvar Dana. Uz sola paliek Venēra, Viljams un Ingus. Venēra izvēlas saimnieces uzdevumu piepildīt burku ar konkrētu daudzumu ūdens. Šajā cīņā uzvar Viljams, un tas nozīmē, ka Ingum un Venērai spēle ir jāpamet. Taču tad ar paziņojumu klajā nāk Agnis.

”Jāni, man ir sakāmais. Es gribu pamest ”Lauku sētu”. Jo mans darbs kārtējo reizi, manuprāt, netiek pienācīgi novērtēts. Čaklākā tituls šoreiz tika atdots balamutei. Un es savu vietu gribu atdod Venērai,” paziņo Agnis.

Venērai tiek dotas piecas sekundes laika, lai apdomātu piedāvājumu. Sieviete steidz apkampt Agni. Pēc emocionāla brīža Venēra pieņem Agņa piedāvājumu.

Kā aizkadrā paziņo Dana, Agnis, izdarot šādu izvēli, ir muļķis.

Seko ”Lauku sētas” kaislībām piektdienu vakaros 21.00 TV6! Noskaties šovu jebkurā sev izdevīgā laikā, turklāt jau sēriju uz priekšu Go3! Spied TE!

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm