tv3.lv

Pēc šķiršanās un darba zaudēšanas – uz ”Lauku sētu”! Šarmantā Kaspara Gendvila stāsts

Viens no atraktīvajiem vīriem, kuri šobrīd turpina cīņu par uzvaru ”Lauku sētā”, ir Kaspars Gendvils jeb Šarmantais. Sarunā ar Skaties.lv puisis atklāj, ka ilgus gadus loloto sapni par ”Lauku sētu” beidzot uzdrīkstējies īstenot brīdī, kad viss sabrucis viņa privātajā un profesionālajā dzīvē.

2020. gada 2. novembrī 17:20

Jautāts, no kurienes tad cēlusies viņa iesauka Šarmantais, Kaspars pasmaida: ‘’Iedzimies!’’

Puisis no Jelgavas puses Vircavas rajona ‘’Lauku sētā’’ nosvinējis savu 26. dzimšanas dienu un savulaik Rīgā izmācījies par dzelzceļnieku. Profesijā Kaspars nostrādājis piecus gadus, līdz krīzes laika štatu samazināšanas dēļ kļuvis par bezdarbnieku.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

‘’Gribēju uz ‘’Lauku sētu’’ jau četrus gadus, bet nekad nebija laika, jo strādāju – nedēļā divas brīvdienas un viss. Biju mašīnista palīgs uz lokomotīvēm – Ventspils, Liepāja, Lietuva. Aizbrauc, diennakti mājās neesi. Atbrauc, 12 stundas mājās un atkal uz darbu,’’ stingro režīmu atceras Kaspars.

Viņš ar vecākiem dzīvo lauku saimniecībā, kura ikdienā nodarbojas ar stādu audzēšanu, tāpēc Kasparu darbs nebaida.

Šī gada pavasarī Kaspars zaudējis ne tikai darbu – izirušas arī viņa attiecības.

‘’Bija 2 gadus ilgas attiecības, bet apmēram 2 mēnešus pirms šova mēs pašķīrāmies. Sapratām, ka nesanāks un nav vērts vienam otru mocīt.

Pagāja nedēļa, divas un iesniedzu pieteikumu ‘’Lauku sētai’’. Sapratu – darba nav, attiecību nav un vienmēr esmu gribējis uz ‘’Lauku sētu’’ – ir īstais laiks,’’ atceras Kaspars.

Jau ”Lauku sētas” atlasē Kaspars ieskatījās citā un uz vietas viņu bildināja! Lasi TE!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

”Lauku sētu” viņš uztver kā piedzīvojumu un iespēju izrauties no ikdienas rutīnas. Kā brīvs puisis Kaspars gatavs ‘’Lauku sētā’’ arī iepazīties, tiesa, neesot jau lielas izvēles. Viens no variantiem ir Dana, ko puisis šobrīd sāk iepazīt.

‘’Attiecībām vieta nav nozīmīga. Ja cilvēkiem sapas, ir savstarpējas simpātijas, kāpēc ne. To visu laiks rādīs,’’ gatavs iepazīties arī ‘’Lauku sētas’’ ietvaros ir Kaspars.

Danas versiju par attiecībām ar Kasparu lasi TE!

Viņam meitenē svarīgāks saturs, ne ārējais skaistums.

‘’Daiļas meitenes te varbūt ir, bet ar skaistumu tālu netiksi, ja galva tukša. Tā pati Linda – karkass ir, bet galva tukša. Pie darbiem viņa nenāk, viņas vietā gatavo citi.

Citas staigā pusplikas, piemēram, Sigita. Tad sakām – vai nu izģērbies pilnībā vai uzvelc ko piedienīgu,’’ tā Kaspars, spriežot, ka daļa dāmu spēlē ieradušās vien slavas vadītas.

Viņš pats ieradies strādāt un uzvarēt. Finālā Kaspars redz sevi, Agni, Ingu un Danu. Puisis ir drošs, ka šī kompānija nesalūzīs!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

‘’Piemēram, vakar cēlāmies četros no rīta un vienos naktī aizgājām gulēt. Man darbs un negulētas naktis problēmas nesagādā, bet redzēsim, kā būs ar citiem. Ir jau tādi, kas sāk čīkstēt, lūzt

Visvairāk pietrūkst vakara aliņš pēc smaga darba. Pirms miega varētu vienu ‘’Tērvetes’’ zaļo. Un televizoru varētu. Bet visā visumā nav tik traki. Nav jau īsti laika atpūsties un domāt par to atpūtu,’’ tā Kaspars, kuram jau ir sava stratēģija, kā viss notiks. Drīz ārā iešot Jurčiks un Viljams, un viņiem sekos meitenes, izņemot Danu.

Seko ”Lauku sētas” kaislībām piektdienu vakaros 21.00 TV6! Noskaties šovu jebkurā sev izdevīgā laikā, turklāt jau sēriju uz priekšu Go3! Spied TE!

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm