tv3.lv

Pilsētas dāma ar cīnītājas garu. "Lauku sētas" Montas stāsts

Liepājniece Monta Priedola šovā “Lauku sētā” jau pierādījusi, ka aiz šķietami trauslās ārienes slēpjas pamatīga cīnītāja, kura mīl izaicinājumus. Arī starts realitātes šovā viņai ir iespēja iziet ārpus savas komforta zonas, turklāt kameru priekšā.

8. septembrī 12:19

31 gadu vecajai Montai ir divas dabas – no vienas puses viņa ir pareizā meitene, bet iekšā mīt arī velniņš. “Ikdienā esmu nosvērta un mierīga, darbs ir atbildīgs un prasa lielu koncentrēšanos, bet brīvajā laikā esmu ļoti aktīva. Man patīk dažādas sportiskās aktivitātes – stipro skrējieni, šķēršļu skrējieni, ziemas peldes. Katrā ziņā man patīk būt kustībā,” “tv3.lv” par sevi stāsta Monta.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Viņai tuvs arī viss radošais un mākslinieciskais, un jau bērnībā Monta bija prātojusi, ka profesiju saistīs ar radošo jomu, taču dzīve pagriezās citādāk – viņa strādā valsts institūcijā, bet māksla palikusi viņas priekam un hobijam. “Man patīk skaistas lietas. Esmu estēte,” saka Monta.

“Starp citu, nekad neiedomātos, ka es varētu piedalīties kādā televīzijas šovā. Līdz šim man šķita, ka “Lauku sētā” salasījušies plus mīnus lauku cilvēki un tādi, kuri grib sevi parādīt, kuri ir pārgalvīgi, traki, kuri grib iegūt popularitāti. Es sevi neieliktu nevienā no šīm kategorijām. Noskatījos visas pagājušās sezonas “Lauku sētas” sērijas, un man interesantākais šķita izdzīvošanas moments. Nodomāju, ka arī es tādā varētu piedalīties.

Parasti cilvēkiem, uz mani paskatoties, rodas priekšstats: tā jau tāda maza, smalka meitenīte, ko gan viņa spēs, noteikti viņai vajadzēs palīdzēt… Bet dzīvē viss ir pilnīgi pretēji – es tieku galā ar visiem uzdevumiem un pārbaudījumiem,” stāsta Monta.

“Ārējais izskats ir maldīgs. Sieviete var būt smalka un sievišķīga, bet tajā pašā laikā arī būt fiziski spēcīga, arī emocionāli un garīgi spēcīga. Ar krampi,” saka “Lauku sētas” dalībniece.

Lai gan šosezon “Lauku sētā” nav uzsvars uz izdzīvošanu, Monta ir gatava lauku darbiem, kas pašai gan esot sveši. “Man būs vairāk jāpaļaujas uz apkārtējo zināšanām, kā labāk darbus paveikt. Esmu gatava visu darīt, tikai kādam noteikti būs jānorāda man virziens, kā ko darīt pareizi, kā ir vieglāk. Tad, es domāju, visam vajadzētu būt kārtībā,” spriež liepājniece.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Smags darbs, emocionāli krāšņi notikumi, plikumi un skūpsti gaidāmi šīs vasaras lielākajā notikumā – šovā “Lauku sēta”. Skaties jauno sezonu kanālā TV6 katru piektdienu pulksten 21, bezmaksas platformā TV3Play un nākamās paaudzes televīzijā Go3 jau tagad!

Aktuālajiem notikumiem “Lauku sētā” vari sekot līdzi arī šeit.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm