tv3.lv

”Pirmajam vajadzēja būt Viljamam.” Jurčiks atklāj, ka ”Lauku sētas” finālā mazliet noblēdījies

Pēc Jura Jakubaneca jeb Dobeles Jurčika uzvaras ”Lauku sētā” šova fani sadalījušies divās nometnēs. Kamēr vieni priecājas, kā Jurčiks ar lāci azotē izskrējis visas fināla spēles un galu galā uzvarējis, citi apšauba Jura uzvaras godīgumu. Sarunā ar Skaties.lv Juris godīgi atklāj, ka izmantojis robu spēles noteikumos, lai paveiktu kādu no uzdevumiem. Jo tāda ir spēle – kas nav aizliegts, tas ir atļauts!

2020. gada 15. decembrī 11:13

”Uzvaru bija pelnījis jebkurš no mums, kuri iekļuva fināla pieciniekā. Tālāk jau tā bija laimes spēle,” sarunā ar Skaties.lv spriež Jurčiks.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Viņš par visgrūtāko no fināla spēļu uzdevumiem sauc enkura vilkšanu – šis darbiņš pamatīgi nokausējis. Ja jāvērtē finālisti pēc viņu spēlēs parādītā snieguma, Jurčiks neslēpj – viņaprāt, vislabāk nospēlējis Viljams, kurš palika otrajā vietā.

”Pirmajam vajadzēja būt Viljamam. Man – otrajam, tad Danai un tās abas tad ceturtā un piektā,” godīgi atzīst Juris.

Šova fani pēc fināla spēlēm izvērsuši pamatīgas diskusijas par pirmspēdējo fināla uzdevumu – čaklāko sezonas dalībnieku secības sakārtošanu. Abi puiši ilgi nemācēja salikt ripas pareizā secībā, līdz Viljamam tas izdevās. Drīz pēc Viljama nākamajā uzdevumā metās arī Juris, kas skatītājiem radīja aizdomas – vai tiešām arī otrs dalībnieks tik pēkšņi izpildījis uzdevumu.

Jurčiks neslēpj – te viņš izmantojis viltību, kuru neviens pirms spēlēm nav aizliedzis!

Bet ko par Jura uzvaru saka citi dalībnieki? Skaties Go3 šovā ”Jurčika ceļš”! Spied TE!

”Ir cītīgi jāklausās ko Jānis saka. Ja nav teikts, ko nedrīkst darīt, tad tas nozīmē, ka to drīkst darīt! Karā viss atļauts! Viljams, salicis čaklāko dalībnieku pareizu secību, aizmirsa to izjaukt. Neaizdomājās. Tāpēc es to nošpikoju,” to, kā pēkšņi uzreiz pēc Viljama ticis galā ar iepriekš neatrisināmo uzdevumu, atklāj Juris.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Kā sarunā ar Skaties.lv uzsver Juris, viņš finālu izbaudījis un – pats galvenais – kopā ar savu lāceni! Jā, Juris gandrīz visus uzdevumus veica, skrienot kopā ar lielo lāci.

”Man uzvarēt palīdzēja mans talismans. Vienīgais uzdevums, kurā atstāju viņu malā, bija tad, kad bija jāskrien pēc atslēgām, jo sapratu, ka, ja lāci ņemšu līdzi jūrā, viņš beigās būs nelietojams,” smejas Jurčiks.

Un darbošanās kopā ar lāceni nav samzinājusi Jura ātrumu fināla spēlēs. Gluži otrādi – lācis viņu iedvesmojis darīt vairāk! ”Varbūt nedaudz piebremzēja otrajā uzdevumā, kad lecu pāri upei, bet citādi – bez problēmām!” tā Jurčiks.

Lācis mīļotajai meitenei pēc ”Lauku sētas” atdots viegli smilšains, arī galva tam nedaudz nokarājoties – galu galā visas vasaras garumā katru nakti spiests pie krūts un vēl piedalījies ”Lauku sētas” fināla spēlēs!

”Jā, lācis pēc ”Lauku sētas” ir mazliet samocīts. Taču draudzene nedusmojās, ka iesaistīju lāci spēlēs. Un pat, ja nebūtu uzvarējis, mana galvenā balva mani jau gaidīja mājās,” satikt savu īsto lāceni priecīgs bijis Juris.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Vairāk par Jurčika skaisto mīlestību un to, kas ir lācene, lasi TE!

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm