tv3.lv

Rupjas īsziņas nakts melnumā un dzīve šova agonijā. ”Lauku sētas” konkurentu naids turpina vajāt Venēru

”Lauku sētas” salauztā dzelzs lēdija, liepājniece Venēra Ronkauska, Skaties.lv atklātā intervijā jau pastāstīja, kā dalība šovā viņai ļāva iepazīt ļaužu zemiskumu jaunā līmenī. Intervijas turpinājumā Venēra atklāj, kādas ir viņas attiecības ar nu jau bijušajiem šova kolēģiem. Kā izrādās, daži joprojām turpina dzīvot spēles sajūtās – Venēra no kāda finālista pēc spēles saņēmusi ļoti rupju ziņu.

2021. gada 17. janvārī 17:35

Intervijas pirmo daļu lasi TE!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Kādas pēc spēles ir Jūsu attiecības ar visiem šiem ”Lauku sētas” kolēģiem, kuri , kā pieminējāt iepriekš, lika Jums saprast, cik zemiski spēj būt cilvēki? Vai pēc šova noslēguma izrunājāties, kāds kādam atvainojās, salīgāt mieru?

Nekas tamlīdzīgs. Manuprāt, daļa no viņiem joprojām nesaprot, ka tas šovs ir beidzies.

Ar Danu man attiecības ir nulle. Manuprāt, viņa joprojām dzīvo tajā spēles agonijā, tajās stratēģijās.

Juris savukārt man pulksten trijos naktī atsūtīja ziņu: ‘’Tu esi tāda kuce!’’ un briesmīgu tekstu.

Es pat nesapratu – kāpēc, par ko? No rīta, kad cēlos uz lekcijām, atbildēju viņam, ka tāda bija mana stratēģija un acīmredzot tā nostrādāja, ja viņš vēl pēc tik ilga laika trijos naktī par mani domā (smejas).

Tā kā tekstā bija pieminēts arī Agnis, pastāstīju arī Agnim par šo ziņu, kurš atklāja, ka arī viņš no Jura saņēmis kaut kādas stulbas, bērnišķīgas īsziņas.

Kontaktus vēl uzturu ar Lindu, Sintiju, ar Agni šad tad sazvanāmies. Gribējām satikties, bet sapratām, ka šobrīd nav vērts izaicināt likteni. Kad būs labāks laiks, ja būs gribēšana, noteikti tiksimies.

‘’Jūtu līdzi Venēras vīram!’’ – Jurčiks paziņoja, pirmo reizi pametot spēli. Kādas emocijas Jums raisīja šis paziņojums?

Pilnīgi nekādas (smejas). Mājās pasmējāmies. Un to jau neviens ekrānā nezina, kāds īsti bija tas cēlonis tam, kāpēc ar Juri salamājāmies.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Visi kopā pēc izbalsošanām atkal tikāties fināla filmēšanā, taču uz ‘’Jurčika ceļš’’ pirmās sērijas filmēšanu un rudens ballīti Ģipkā Jūs neieradāties. Kādas palika Jūsu attiecības ar saimnieci un vai apzināti distancējāties?

Man nebija sliktas attiecības ar saimnieci. Bet tas posms pēc Jura atgriešanās, kad viņa tiešām redzēja tikai un vienīgi Juri, tas bija nepatīkami attiecībā pret Agni un citiem dalībniekiem.

Es jau nezinu, kādi ir tie noteikumi un cik daudz tie saimnieki ietekmē producentu plānus, bet nevarēja nepamanīt, ka Linda, lai ko viņa darītu, vienmēr bija uz sliņķu sola, savukārt Juris…

Bet tas ir viss pupu mizas. Par Danu runājot, tādu cilvēku es savu divu metru rādiusā neielaistu nekad. Nekad.

Mārtiņš priekš manis vispār neskaitās vīrieša vārda cienīgs, Kaspars nav mans līmenis, ar Guntaru gan, tiekoties fināla filmēšanā, papļāpājām.

Runājot par attiecībām ar Juri, ‘’Lauku sētā’’ kopā strādājot uz pagraba jumta, mēs noslēdzām derības un nosmējāmies – kurš uzvarēs, uzsauks otram pusdienas.

Sanāca tā, ka man jāuzsauc Jurim pusdienas. Savu solījumu es turēju un pēc spēles abiem ar viņa Ieviņu noorganizēju vakariņas labā kafejnīcā Saldū.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Un vienalga – pēc tam rupja īsziņa trijos naktī?

Jā! Es jau neprasu tam Jurim ar mani draudzēties, bet apsaukāt tādiem vārdiem… Bet, ja viņam no tā ir vieglāk…

Kā vispār pēc ‘’Lauku sētas’’ izjūtat popularitāti Liepājā, sociālajos tīklos? Citi dalībnieki stāsta, ka nevar atkauties no vēstulēm – citam raksta pielūdzējas, cits saņem draudu ziņas.

Liepāja nav ne baigi liela, ne baigi maza pilsēta. Reiz ar Ivetu (Omi) sagadījās tikties vienā no Liepājas veikaliem. Nosmējāmies – ‘’divas zvaigznes vienā veikalā’’.

Bet tā, ka izjustu baigo popularitāti ielās, tā jau nav. Ir bijis tā, ka jūti, ka aiz muguras sačukstas, bet klāt neviens neskrien un selfijus neprasa. Tagad jau arī tās maskas – grūtāk atpazīt.

‘’Facebook’’ gan aicina draudzēties. Protams, lielāko daļu neapstiprinu. Taču mani priecē, ka arī tur nebija nevienas negatīvas ziņas. Tāpēc izmantošu iespēju pateikt paldies cilvēkiem, kuri neslēpās un uzrakstīja pozitīvu ziņu. Man pat viens dziesmiņu atsūtīja (smejas)!

Viena sieviete man joprojām raksta ļoti sirsnīgas vēstules. Uz Ziemassvētkiem sveši cilvēki atsūtīja apsveikumus – ļoti patīkami.

Minējāt, ka Jura atzīšana par čaklāko nedēļā, kad pats izgāja Agnis, bija ļoti negodīga. Kā vērtējat spēles gala iznākumu un Jurčika uzvaru?

Manās acīs vienīgie uzvarētāji ir Agnis un Sintija. Sintija ir ļoti spēcīga, neatkarīga sieviete, kura dzīvē panāks visu to, kas viņai jāpanāk. Viņi ir vienīgie, kam es būtu novēlējusi to īsto uzvaru.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Un Lindiņai, tāpēc, ka viņa ir Lindiņa. Cilvēks atnāca ar domu, ka uz trim dienām, un tika uz finālu.

Par Juri… Viņam to uzvaru vajadzēja tikai tāpēc, ka viņam naudu vajadzēja. Lai viņam tiek.

Es par savu nopelnīto tūkstoti kā trīs nedēļu čaklākā, arī ļoti priecājos. Uzskatu, ka es pat esmu lielāka uzvarētāja, kā Viljams, kurš savukārt par otro vietu nesaņēma neko.

Jā, es nebūtu gribējusi, lai uzvar Juris, bet ne no manis tas atkarīgs. Lai viņam tiek, jo naudiņu viņam vajag.

Pāris dalībnieki jau mums ir izteikuši vēlmi nākamgad pieteikties ”Lauku sētai” atkal un pierādīt sevi pa īstam. Kā ar Jums? Vai Jūs piekristu vēlreiz iet šim visam cauri?

(Domā). Zini, es varbūt piekristu kādam citam izaicinājumu šovam, kur vairāk vajag izturību, zināšanas.

Vai es gribētu vēlreiz tikt šādā biezputrā? Es nezinu. Nesaku pilnīgu, galīgu nē. Ja nāktu piedāvājums, es izvērtētu, vai man tas ir vajadzīgs noteiktajos apstākļos, bet noteikti nenožēloju, ka esmu tur bijusi.

Kā jau teicu – devos uz ‘’Lauku sētu’’, cerot pavadīt vasaru citādi, kā ierasts. Un man tas izdevās. Dabūju pieredzīti un sapratu, ka nevajag censties un pārcensties.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm