Saimniece Laura pastāsta, kuri “Lauku sētā” ir lielākie pielīdēji

18. septembrī 10:49

Realitātes šovā “Lauku sētas”, kas šovasar filmēts saimniecībā “Sila Jānēni” Jaunpiebalgas pusē, pirmā darba nedēļa pagāja vētraini, dalībniekiem iesaistoties vienā konfliktā aiz otra. Drosmīgākie izkratīt sirdi devušies uz “Dusmu būdu”, un pirmo reizi “sirsniņmājiņā” ierodas saimniece.

Pirmajā darba nedēļā “Lauku sētā” visu uzmanības centrā nokļuva 65 gadus vecā Anita no Sabiles, kura līdz šim pārējiem bija noklusējusi savu vecumu. Kad tas nāca gaismā, visvairāk satrakojās gulbeniete Ingūna.

“Dusmu būdā” Ingūna turpina: “Kāds tur vecums! Man ir 46. Daudz netrūkst līdz viņas vecumam. Tad jau man arī jāsaka dalībniekiem – paaugaties līdz manam vecumam! Man tak pofig, cik viņai vecums. Atšauj dirsu un ej tālāk!”

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

“Dusmu būdā” apspriests arī konflikts virtuvē, kad Anita, nesavaldot emocijas, aplēja Alisi ar biezpienūdeni. “Mūsu kundzītei, omītei “sagāja sviestā”, bet uz vecumu jau nāk “melnie”, truši galvā sāk dzīvot. Pretīga sieviete,” vētrainās izdarības virtuvē “Dusmu būdā” komentē Alise.

Tikmēr Anita pastāv uz to, ka Alise “par lielu mutes palaišanu” biezpienūdeni sejā bija pelnīju, “bet varbūt tā darīt nevajadzēja”.

Tāpat “Lauku sētā” mēļo, ka tieši Anita esot kļuvusi par saimnieka draudzeni. “Saimnieka draudzene es nekādā gadījumā neesmu un nevaru būt. Tikai un vienkārši aprunājamies kā cilvēks ar cilvēku,” saimniecībā paklīdušās runas noliedz Anita.

“Dusmu būdā” arī apspriests, kuri dalībnieki ir lielākie pielīdēji saimniekiem, un te izskan gan Anitas, gan Evas vārds. “Kas tās par muļķībām! Ko var muldēt vienu un to pašu! Neviens mēs saimniekiem nepielienam. Mēs visi ar saimniekiem kontaktējamies. Starp citu, šie saimnieki nav tie, pie kuriem var pielīst,” komentē Anita.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Sakāmais ir arī saimniecei Laurai: “Visi varbūt grib nodibināt draudzīgākas attiecības ar saimniekiem, lai gūtu personīgo labumu. Ja man ir jāsauc konkrēti vārdi, es teiktu, ka abi divi balamutes ir diezgan lieli pielīdēji. Šarmantais un Kristaps Zariņš.”

Skaties šo un citus šovus un seriālus nākamās paaudzes televīzijā Go3!

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Par projektu

“Lauku sēta” atgriežas ar 10. jubilejas sezonu! Šosezon par galveno balvu – līdz pat 10 tūkstošiem eiro, kas būs jānopelna ar smagu darbu – cīnīsies seši dalībnieki, kuri pirmo reizi izmēģinās spēkus “Lauku sētā”, savukārt sešus no dalībniekiem skatītāji jau paspējuši iepazīt un iemīļot iepriekšējās “Lauku sētas” sezonās. Katru nedēļu dalībniekus sagaida jauns darbs saimniecībā, par kuru viņi var nopelnīt papildus naudu balvas fondam un nedēļas beigās – viena dalībnieka izbalsošana.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm