tv3.lv

Sākas jaunā “Lauku sēta”: īpašumā nav saimnieku, izceļas pirmais ķīviņš

Šogad ”Lauku sēta” ir ne tikai cīņa par lielo balvu, bet arī izdzīvošanu, un spēle norisinās dabas ieskautā saimniecībā Tērvetes pusē. Atšķirībā no iepriekšējiem gadiem, kad jaunās darba rokas savā sētā laipni sagaida saimnieki, šogad dalībniekiem saimniecību nācās meklēt pašiem.

Līdz ar pirmo pārbaudījumu ”Lauku sētas” skatītājiem bija iespēja uzzināt ko vairāk par 12 šova jaunās sezonas dalībniekiem.

Lasīt karti un līdera lomu uzņēmās Sandis, tomēr kompānija sevišķus panākumu neguva. Pēkšņi Anita, kura aicina sevi dēvēt par Magoniņu, no dalībniekiem atdalījās un saimniecībā nokļuva pirmā, kas daudziem šķita aizdomīgi.

Magoniņa nebija vienīgā dāma, kas dalībnieku vidū bija pamanāma. Ar savu krāšņo ārieni, skaļo balsi izcēlās Iluta, kura apsolīja ”Lauku sētā” strādāt tik ļoti, lai varētu notievēt tā, ka visām draudzenēm skauž.

Savukārt skaistules Viktorija, kura jau tika iesaukta par ”Lauku sētas” Bārbiju, un jaunā influencere Marta jau pirmajā dienā piesaistīja gandrīz visu vīriešu ievērību.

Tikmēr meiteņu uzmanību visvairāk izpelnījās spēcīgais Raivis un Aivis, kurš, kā sprieda Maija, šova laikā noteikti kādu dāmu apžilbinās.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Ziņu par to, ka šogad ”Lauku sētā” jāiztiek bez saimniekiem, dalībnieki uzņēma dažādi. Piemēram, Raivis sprieda: ”Tagad nav kam pielīst.”

Savukārt par katrai nedēļai atstāto pārtiku, ar ko būs jāiztiek, Ilutai nebija divu domu – ar ēšanu būs reālas ziepes.

Kad katrs no siena un maisiem bija pagatavojis sev matracīti gulēšanai, izcēlās pirmais ķīviņš – kolektīvs nespēja vienoties, kā pa divām istabām sadalīt guļvietas, jo vienkāršais plāns, ka meitenes mitinās vienā istabā, bet puiši – otrā, izgāzās.

Visbeidzot bija pienācis vakariņu laiks un galdā tika celtas pirmā pašu gatavotā maltīte.

Darbiem un nedarbiem, ķīviņiem un mīlestībai, intrigām un kaislībām ”Lauku sētā” seko līdzi piektdienu vakaros kanālā TV6 un televīzijā Go3! Savukārt pikantāki notikumi ar dalībniekiem iemūžināti šova aizkulisēs ”Ārpus sētas” televīzijā Go3!

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm