tv3.lv

Sākusies pieteikšanās šova "Lauku sēta" jaunajai sezonai

Pie TV6 skatītājiem šoruden ar jaunu sezonu atgriezīsies realitātes šovs “Lauku sēta”. Filmēšana norisināsies jau šovasar, tādēļ līdz 7. jūnijam dalībai šovā aicināti pieteikties dalībnieki, kuri nebaidās izaicinājumu, kā arī saimniecības, kurās nepieciešami papildspēki.

Šī būs televīzijas šova “Lauku sēta” astotā sezona, un tās laikā dalībnieki piedzīvos izaicinošu, darbu pilnu vasaru kādā lauku sētā, cīnoties par naudas balvu līdz 10 000 eiro no “Banknote”.

Dalībai šovā "Lauku sēta" aicināti puiši un meitenes, vīri un sievas, kungi un dāmas – “Lauku sētas” jaunā sezona sagaida īstus izdzīvotājus, kuri būs gatavi pierādīt gan savas zināšanas, gan prasmes vasaras lielākajā izaicinājumā.

Dalībai šovā tiek gaidīti gan švītīgi pilsētnieki, kurus nebaida darbs, gan rūdīti botāniķi, kuri zinās, kā pagatavot maltītes no mežā atrodamā, gan viltīgi shēmotāji, kuri vienmēr atradīs veidu, kā izdzīvot.
Pieteikties šovam aicinātas arī saimniecības, kuras šovasar ir gatavas uzņemt papildspēkus, piedzīvot pārmaiņas savā sētā un aizraujoši pavadīt vasaru.

“Iespējams, tev ir eleganta muižiņa piepilsētā, pamesta lauku māja Latvijas pierobežā vai šķūnītis mežmalā? Gaidīsim visdažādāko saimniecību pieteikumu, jo šova dalībniekiem neviens darbs nebūs par grūtu. Vasaras garumā pie tevis viesosies palīdzīgas rokas, kuras būs gatavas realizēt tavus sen izsapņotos, bet vēl nerealizētos lauku darbus!” teikts TV3 paziņojumā.

“Katru gadu cenšamies "Lauku sētu" piesātināt ar krāšņiem notikumiem, negaidītiem pavērsieniem,  arī šis gads nebūs izņēmums.  Iespējams, kādam jau radusies nojauta, ka šī sezona būs saistīta ar izdzīvošanu lauku sētā. Vai tā būs izdzīvošana mežā, zaru būdā vai izdzīvošana starp pārējiem dalībniekiem, tas lai pagaidām paliek miglā tīts, taču varam jau apsolīt – piedzīvojumi būs,” saka šova producente Indra Miziša.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Kļūsti par vienu no Jāņa Rāznas bandas, kas jau šovasar ieradīsies kādā Latvijas lauku sētā, lai pierādītu sevi darbos un izcīnītu galveno balvu! Pieteikumi tiks gaidīti līdz 7. jūnijam.

<a href="https://www.tv3.lv/laukuseta-pieteikties/" target="_blank" rel="noopener">Vairāk informācijas un pieteikšanās šeit!</a>

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm