tv3.lv

Sapņu vīrietis pie sāniem un plaukstošs bizness Rīgā! ”Lauku sētas” Vitas dzīve piedzīvo uzplaukumu

“Lauku sētas” dalībniece Vita Taube pārvarējusi melno posmu savā dzīvē un šopavasar ļaujas jaunam, pozitīvam startam. Viņa uzsākusi jaunas attiecības, atgriezusies Rīgā un nolikusi pie vietas visus nelabvēļus, kuri centās stāties ceļā Vitas biznesam.

2018. gada 29. martā 11:09

“Esmu kopā ar savu sapņu vīrieti, esmu visu pārcēlusi atpakaļ uz Rīgu, biznesu pamazām atjaunoju, jo manā prombūtnē darbinieki radījuši pamatīgus zaudējumus.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Paralēli strādāju ar policiju, lai vainīgie saņemtu sodu. Rezultāts būs, bet vajag laiku. Pastāvīgie klienti ļoti atbalsta un sūta uzmundrinājuma vēstules.

Visus administratīvos darbiniekus atlaidu un pilnībā pārņēmu kontroli. Pati atbildu uz vēstulēm, zvaniem, tīru studijas, vadu pasākumus,” par to, kā iegrozījusies ikdiena pēc visiem skandāliem, Skaties.lv stāsta Vita.

Jā, skauģu un intrigantu, kas cenšas pabojāt Vitas dzīvi, joprojām netrūkst, taču uzņēmīgā jaunā dāma turpina iet pa dzīvi paceltu galvu – viņa spēj visu atspēkot.

“To, kas notiek realitātē, var redzēt studijas bildēs un video. Uzsūta man visādus pārbaudes dienestus, bet tur lēmumi pozitīvi. Nupat iekārtoju Rīgā mazo bumbu studiju,” ar lepnumu var atklāt Vita.

Kamēr anonīmie skauģi turpina šūmēties, no reālajiem klientiem Vita saņemot pateicības un labus vārdus, kas ir daudz nozīmīgāk.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

“Šis ir gadījums, kad “suņi rej, bet karavāna iet tālāk”. Cilvēkiem, kas akli tic baumām vai baumo, nav resursu, lai izprastu lietu būtību. Visu redz virspusēji. Bet to jau nevar iemācīt.

Bet tas, kas mani priecē, – raksta daudzi sveši cilvēki, kuri zina kā jūtos un bijuši situācijā, kad nomētā ar akmeņiem bez tiesas. Bet spēcīgas personības vienmēr izturēs triecienus, jo patiesi draugi un atbalstītāji nezūd nekādos apstākļos. Pazūd tikai liekuļi,” smaida “Lauku sētas” zvaigzne.

Nupat atklātībā nonācis fakts, ka Vitas bijušais Intars Sarmulis, no kura meitene izšķīrās ar skaļu skandālu, izveidojis jaunas attiecības. Lasi TE!

Vita neslēpj – viņa uz skandalozo šķiršanos nu atskatās ar smaidu. Un galu galā – labi, ka tā sanācis, jo ar Intaru viņai lielas laimes nebūtu bijis.

“Prieks, ka Intars mani pameta, tas tikai uzlaboja manu dzīvi. Atklāju cilvēkus, kas aiz muguras mani apkrāpa, izvērtēju prioritātes un visu lieko atmetu.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Tas lika saprast, ka ir lietas, ko nevajadzēja noklusēt un paļauties, ka šos cilvēkus sodīs karma.

Un esmu pateicīga Intaram par manu lielisko vīrieti, ko nekad nebūtu satikusi, ja Intars mani ar īsziņas palīdzību nebūtu pametis.

Tā kā viss nostājies savās vietās. Draugi, klienti un sadarbības partneri man nav pazuduši, jo mani pazīst daudz ilgāk nekā interneta komentētāji. Intaram vēlu visu to labāko un, lai mīlestībā saņem, to ko meklēja,” tā Vita.

Nupat viņa nofilmējusies filmā “Jaunā gada taksometrs”, kur galveno lomu atveido Lauris Reiniks. Aktiermākslas lauciņš Vitai nav svešs.

“Vispār regulāri filmējos. Arī pirms “Lauku sētas” – filmās, seriālos, raidījumos. Esmu piedalījusies “Dzelzs vilka” mūzikas video, “Viņas melo labāk”. “Lauku sētā” pieteicos, jo garais šovs bija vienīgais formāts ko nebiju izmēģinājusi. Es beidzu Kultūras akadēmiju, jo mani interesē šī joma,”‘stāsta Vita.

 

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm