tv3.lv

Skarbais zēns Aivis! Iepazīsties: alūksnietis, kurš gatavs lauzt sirdis "Lauku sētā"

Aivis Beļmans no Alūksnes novada uz televīzijas šova “Lauku sēta” saimniecību Dekšārēs Rēzeknes novadā šovasar ieradās, līdzi ņemot ananāsu – augli, kas viņu raksturojot vislabāk, jo arī pats esot raupjš no ārpuses, bet mīksts iekšpusē. Skatītāji pagaidām vairāk iepazinuši puiša aso mēli, taču viņš neizslēdz, ka spēles laikā varētu salauzt arī kādu sirdi.

15. septembrī 9:20

Līdz šim televīzijas šova “Lauku sēta” skatītājiem 31 gadu vecais Aivis Beļmans vairāk atrādījis savu skarbo dabu. Puisis ne acu galā neieredz Evu Goldmani no Sabiles, to neslēpj un, runājot par gados vecāko kolēģi, netaupa arī kādu piparotāku vārdu un izteicienu.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

“Es varu būt ar skarbu skatienu un dažreiz tā izturēties pret citiem, būt rupjš, bet īstenībā esmu mierīgs un salds kā ananāss. Taču, ja man kāds sačakarē garastāvokli, es esmu skarbs, saku visu, ko domāju.

Ja mani nokaitina, esmu riktīgs pūķis, varu arī izkauties, lamāties,” sarunā ar “tv3.lv” par sevi stāsta Aivis un uzsver: skarbā džeka tēla veidošana ir apzināts solis.

Domājot par nākotni, Aivis lielus sapņu nekaļ. “Man ir bijis tā, ka kaut ko ieplānoju, piemēram, aizbraucu uz ārzemēm, gribu nopelnīt, dzīvē viss sāk forši notikt un tad, tā teikt, spēriens pa olām no dzīves. Saslimu, ilgi nevarēju strādāt. Vēlāk kļuva labāk un bija plāns atgriezties ārzemēm, bet atkal kaut kas notika ne tā, kā gribētos.

Tāpēc tagad es dzīvoju ar plāniem mēnesi līdz diviem uz priekšu,” skaidro Aivis. “Nav tā, ka šobrīd savu dzīvi būvēju kaut kam lielam nākotnē.”

Taču piedalīšanās “Lauku sētā” Aivja dzīvē ir liels notikums. “Šis ir viens no spilgtākajiem manas dzīves brīžiem. Es domāju, ko šovu es nekad neaizmirsīšu,” saka alūksnietis.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Viņš gan atzīst, nekad nav bijis “Lauku sētas” fans, un šis bija viņa otrais mēģinājums tikt spēles dalībnieku rindās. Pēc tam, kad pagājušajā gadā viņš atlasē izgāzies, nosprieda: “Nākamajā sezonā es pacentīšos un tad gan tikšu. Un tā arī sanāca.”

Aivis atzīst, ka spēles laikā spētu arī kādai dāmai salauzt sirdi. “Esmu te atbraucis uz šovu, nevis draugus meklēt. Ja sanāks, ka ar kādu meiteni mēs vairāk satuvināsimies, un man būs izdevīgi viņu dabūt no šova ārā, bez emocijām un sirdsapziņas pārmetumiem to darīšu, jo tas ir šovs,” vienu no viltībām, kā varētu pēc iespējas ilgāk saglabāt savu vietu saimniecībā, atklāj Aivis.

“Es zinu, ka visi man Montu grib “pielīmēt” klāt. Strādājām kopā, un mūs jau sauca par zaķīšiem. Vienīgi, ja jutīšu, ka man ir izdevīgi, es sākšu ar viņu it kā draudzēties un dabūt viņas uzticību,” saka Aivis, kurš ārpus šova bauda brīva puiša statusu.

Vai Aivim nav bail sagandēt savu reputāciju? “Tas ir šovs. Vienalga, ko cilvēki domās. Es šeit ierados izbaudīt pasākumu. Galvenais mērķis ir šovu nepamest kā pirmajam un vismaz vienu reizi kļūt par nedēļas čaklāko.

Jebkurā gadījumā būšu priecīgs, piedzīvojis kaut ko jaunu, un uzvara šovā būtu ļoti patīkams bonuss,” saka Aivis no Alūksnes novada.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Smags darbs, emocionāli krāšņi notikumi, plikumi un skūpsti gaidāmi šīs vasaras lielākajā notikumā – šovā “Lauku sēta”. Skaties jauno sezonu kanālā TV6 katru piektdienu pulksten 21, bezmaksas platformā TV3Play un nākamās paaudzes televīzijā Go3 jau tagad!

Aktuālajiem notikumiem “Lauku sētā” vari sekot līdzi arī šeit.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm