tv3.lv

Skarbs pavērsiens ”Lauku sētā”! Emocionāli sabrūk un no spēles izstājas jauniņā Enija

Aizvadīta pirmā kārtīgā darba nedēļa “Lauku sētā”, un izskatās, ka šī sezona ir grūtākā kā fiziski, tā emocionāli. Kamēr vīri strādā negulēdami, jaunākajai dalībniecei visa ir par daudz. Enija pieņem lēmumu nakts melnumā pamest spēli. Bet izbalsošanā visus gaida šova vēsturē vēl nebijis pavērsiens. Tiks sodīts vesels pulks dalībnieku, kuri šovā ir lietojuši alkoholu.

2020. gada 10. oktobrī 10:07

Jaunajā darbu nedēļā saimniecei padomā jauni darbi, šoreiz vairāki! Dalībnieki, kā jau iepriekš tiem tika solīts, šoreiz cīnīsies pāros.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Jāuzceļ suņu būda, jārok tranšejas, ravēšana, pagraba tīrīšana, akas vāka izgatavošana, āra kamīna atjaunošana un atkritumu tvertnes izgatavošana ir šīs nedēļas lielie darbi.

Pavāra lomā iejūtas Guntars, kuram ēst gatavošana galīgi neiet pie sirds. Vai dalībnieki paliks neēduši un iztiks tikai ar maizi un sieru?

Ar pāri nav paveicies Ivetai, viņai ar Eniju nav laba komunikācija un sadarboties ir diezgan grūti. Pats grūtākais darbs ir ticis brašajiem vīriem – Mārtiņam un Guntaram.

Lai darbu paveiktu kārtīgi un laikā, viņi strādā pat līdz rītam. Agnis un Kaspars gan vairāk iejūtas komentētāju lomā, abi metas komentēt un apspriest citu dalībnieku paveikto, bet paši savu darbu nav pat sākuši darīt.

Četri gadi cietumā, astoņas tiesas un slikta slava Smiltenē. “Lauku sētas” skarbākais vīrs – Guntars Drone

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

“Lauku sēta” ir izrādījies pārāk liels pārbaudījums Enijai un viņa šovu nakts melnumā pamet.

Darbi “Lauku sētas” septītajā sezonā ir tik tikko sākušies, bet izskatās, ka paralēli pilnā sparā tiek svinēta dzīve. Jau pirmajā darba nedēļā “lieliskā četrinieka” jeb Guntara, Mārtiņa, Šarmantā Kaspara un Agņa apartamentos tiek uzietas vairākas blašķītes “baltā dzidrā”.

Brīdī, kad tiek uzietas blašķītes, Guntars gan uzreiz vīrišķīgi atzīstas – tie ir viņa dzērieni. Un puisi gaida nepatīkams pārsteigums. “Lauku sētā” alkohols ir aizliegts, tāpēc dzira tiek konfiscēta.

“B***, viņi blašķi savākuši!” naktī, pamanot šo neražu, šķendējas Guntars. Tiek pārmeklētas mantas, cerot atrast kaut ko no krājumiem, taču puišus sagaida vilšanās.

Kā vēlāk skaidrojas Guntars, iepriekšējā vakarā “Lauku sētā” notikusi maza pasēdēšana, taču, viņaprāt, 400 grami uz 6 cilvēkiem nekas īpašs neesot. Guntars kā īsts vīrs pārējos nenodos – viņš ir gatavs uzņemties visu atbildību un saņemt sodu.

Izskatās, ka alkohols šajā “Lauku sētā” ir lielā cieņā. Dzirai raksturīgu aromātu Jānis Rāzna sajūt arī Jurčika izelpā.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Kā atklājas, atkal notikušas svinības, un dzērušas arī Sintija un Linda. Dzērienus daiļavām sagādājis Jurčiks.

Video, kurā tiek pieķerti ballētāji, noskaties ŠEIT!

Šīs nedēļas “Lauku sētas” sliņķis ir Jurčiks, saimnieks tā lēmis dēļ alkohola iegādes un lietošanas “Lauku sētā”, bet nedēļas čaklākā statusu izpelnās Guntars un Mārtiņš.

Ņemot vērā, ka Guntars arī ir lietojis alkoholu saimniecībā, Jānis Guntaram anulē čaklākā titulu un par šīs nedēļas čaklāko kļūst Mārtiņš viens pats.

Dalībnieku izbalsotais šoreiz ir Guntars. Cīņā, šoreiz bez dūrēm, cīnās Guntars un Juris. Guntars ar Juri sacenšas saimnieka uzdevumā – enkura turēšanā. Cīņā uzvar Jurčiks, taču Jānis paziņo – Guntars “Lauku sētu” nepamet, tāpēc ka viens dalībnieks jau šonedēļ ir pametis spēli, bet darba rokas ir vajadzīgas un divus dalībniekus šajā nedēļā zaudēt nevar.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm