tv3.lv

Smiltenes konflikts: Dembovskas atbilde Ingūnas izaicinājumam kauties

Ar dūrēm aizstāvēt savu godu “Lauku sētas” zvaigzni Aiju Dembovsku izaicinājusi šova otrās sezonas dalībniece Ingūna Stapāne. Skaties.lv jautāja Aijai, vai viņa pieņems šo izaicinājumu, par ko Aija gardi izsmejas – viņai neesot nekāda sakara ar Ingūnas pieminētajām peripetijām.

2019. gada 3. martā 11:57

“Abas esam no Gulbenes puses, mani radi dzīvo blakus Aijas radiem Smiltenē, zinu viņas darba kolēģus Holandē,” ar šādu paziņojumu klajā nāca Ingūna, kura tagad, pamatojoties uz it kā pietuvinātu ļaužu stāstiem, izaicina Aiju uz cīņu ar dūrēm.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Ko Aija viņai nodarījusi? Lasi TE!

Aija, iepazinusies ar Ingūnas izaicinājumu uz cīņu, vien gardi nosmejas. Kā atklāj Aija, viņa Ingūnu nemaz nepazīst! Intereses pēc apskatījusies viņas profilu sociālajos tīklos, un dāmām pat nav kopīgu draugu – par kādiem pietuvinātiem avotiem te var būt runa?

“Smieklīgākais ir tas, ka man nekad nav bijis nekāda sakara ne ar Smilteni, ne Gulbeni. Vietas, kur esmu dzīvojusi, ir Gaujiena, Valka, Rīga un Valmiera – tur vēl par mani ko varētu zināt.

Bet kāds sakars man ar Smilteni un Gulbeni? Tas ir tik smieklīgi, ka es pat atsakos kaut ko plašāk komentēt,” uzjautrinās Aija.

Arī arguments par kopīgiem kolēģiem Holandē viņai šķiet uzjautrinošs – viņas ausīs nekas tāds nav nonācis, un, ja tiešām te būtu kāda saistība, šie kolēģi būtu abu kopīgajos draugos, kā tas uzskatāmi nav.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Viņa spriež, ka šī Ingūna varētu būt kārtējā aizmirstā slavenība, kas cer uz Aijas popularitātes rēķina atkal izlīst slavas saulītē. Meitene regulāri saņem piedāvājumus izlikties, ka it kā esot attiecībās ar dažādiem caurkritušiem mūziķiem un tautas aizmirstām zvaigznēm, kas lūdz Aijai izpalīdzēt atgriezties uz slavas takas.

Meiteni tas viss tikai uzjautrina un viņa tajā iesaistīties netaisās. “Un kas tie par murgiem, ka taisos uz Latviju? Uz Latviju es tuvākajā laikā netaisos.

Varbūt tikai vasarā un arī tad tikai kāda šova dēļ. Lai es atgrieztos uz kaut kādu cīņu? Darīt man nav ko?” kārtīgi izsmējusies par Ingūnas stāstu ir Aija.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm