tv3.lv

Steiga un neuzmanība Ivaram liedz cīņu ”Lauku sētas” finālā

2021. gada 8. oktobrī 21:35

Piektdienas, 8. oktobra, vakarā kanāla TV6 skatītāji atkal varēja sekot līdzi notikumiem realitātes šovā ”Lauku sēta”, un šajā sērijā spēles dalībniekus sagaidīja jauni pavērsieni nedēļas gaitā un izbalošanas šķūnī.

Visu nedēļu  deviņi ”Lauku sētas” dalībnieki rāvās melnām mutēm, lai tiktu galā ar lielo uzdevumu – bēniņu attīrīšanu no vecajiem būvgružiem. Tas izrādījās tik netīrs, ka varētu pretendēt uz ”Lauku sētas” visu laiku netīrākā darba titulu. Vairāk lasi te!

Šosezon ”Lauku sētā” negaidītu pavērsienu ir pārpārēm, un arī šī nedēļa nebija izņēmums. Dalībniekiem pašiem nācās sarindoties secībā, kurš, pēc pašu domām, ir pats čaklākais, un pēcāk viņi viens aiz otra no galda izvēlējās sen kārotus gardumus.

Taču bija kāds ”āķis” – katra kāruma izvēle iezīmēja izmaiņas Dakšu un Cirvju sastāvā – pie ”Dakšām” devās Aivis un Marta, bet pie ”Cirvjiem” – Iluta un Mārīte.

Kā pēc izmaiņām komandu sastāvā sprieda Viktorija, kura kopš šī brīža būs vienā komandā ar savu simpātiju Aivi, līdz ar Aivja aiziešanu pretinieku pusē Cirvju komandai būs ”riktīgas auzas”. ”It kā Sandis ir līderis, bet tomēr stiprinieks bija Aivis,” sacīja Viktorija.

”Rezultāts, ja godīgi, šobrīd mani ļoti apmierina, jo esam labākā situācijā nekā līdz šim, jo tikām vaļā no Aivja, jo viņš ir nodevējs, kā izrādās,” sacīja Maija.

Kristaps atzina, ka viņa komandas situācija ir ievērojami uzlabojusies un turpmākā komandu cīņa būšot interesanta.

”Tagad mani cilvēki ir abās komandās, un, lai kura komanda sēstos uz soliņa, nav vispār nozīmes nekādas – Kristaps lidos ārā pie pirmās izdevības, kā viņš apsēdīsies,” ar jauno kārtību apmierināts bija Sandis.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Kad kārtējā nedēļa ”Lauku sētā” bija galā, un arī darba uzdevums šajā reizē bija paveikts nevainojami, kā jau šovā ierasts, tas, kura komanda dosies uz izbalsošanas šķūni, tika noskaidrots savstarpējā komandu spēlē.

Te uzvirmoja spēcīgas emocijas, un kā nu ne! Zaudētājiem taču jādodas uz izbalsošanas šķūni. Dalībniekiem priekšā bija sarežģīta stafete, kurā no upes ar krūzēm spainī jāsasmeļ ūdens, jāpārvar šķēršļu josla un no attāluma ar pāri palikušo ūdeni jānodzēš lāpas. Lai gan pirmo lāpu izdevās nodzēst Sandim, tomēr, nodzēšot visas trīs lāpas, uzvaru savai komandai nodrošināja Kristaps.

“Dakšas” gavilēja par uzvaru, Marta tika sveikta kā čaklākā, bet “Cirvji” devās uz izbalsošanas šķūni, kurā atkal sagaidīja kas jauns.

Šajā nedēļā neviens netika pasludināts par sliņķi, bet Iluta kļuva par dalībnieku, ko visvairāk komanda neieredz. Un tas vēl nav viss! Piecinieks uzzināja, ka jābalso otro reizi, un uz izbalsoto sola sēdās arī Ivars, kurš atkal visus pārsteidza.

Pupiņu šķirošanas uzdevumā, lai gan skaidri apzinājās noteikumus un zināja, ka brūnā pupiņa izkritusi ārpus trauka, viņš skaļi nosauca ”Stop”. Šova vadītājs Jānis Rāzna atrada izkritušo pupiņu, kas nozīmēja, ka Ivars šai sacensībā uzvaru uzdāvināja Ilutai. Ivaram ”Lauku sēta” bija jāpamet nekavējoties.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Darbiem un nedarbiem, ķīviņiem un mīlestībai, intrigām un kaislībām ”Lauku sētā” seko līdzi piektdienu vakaros kanālā TV6 un televīzijā Go3! Savukārt pikantāki notikumi ar dalībniekiem iemūžināti šova aizkulisēs ”Ārpus sētas” televīzijā Go3!

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm