tv3.lv

Svētku drifta nebūs! Latvijas slavenākā Sanita svin dzimšanas dienu; uzzini ballītes detaļas

Šodien, 25. janvārī, dzimšanas dienu svin Latvijā šobrīd visslavenākā Sanita – māmiņa, “Lauku sētas” zvaigzne un driftere Sanita Rozenberga no Aizkraukles. Tautas mīlestību jaunā sieviete, kura šobrīd ir otrā bērniņa gaidībās, izpelnījusies ar savu drosmi, grūtniecības laikā nebaidoties dzīvot uz pilnu klapi, pozitīvo personību un atraktīvo raksturu.

2017. gada 25. janvārī 9:53

Sanitu Latvija iepazina šoruden, kad simpātiskā meitene startēja populārajā spēlē “Lauku sēta” kopā ar jau zināmo ekrāna veterāni Violetu Stepanovu. Taču Sanita nekādā ziņā nepalika Violas ēnā – gluži otrādi.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Tikai nofilmējusies šovā, Sanita paziņoja, ka spēlē startējusi ar bērniņu zem sirds – viņa to slēpusi tāpēc, ka nav vēlējusies īpašu attieksmi pret sevi un gribējusi pierādīt, ka sieviete gaidībās var to pašu, ko visi citi!

To pašu skaistā mamma turpina pierādīt arī pēc šova noslēguma – viņa turpina baudīt dzīvi, tostarp, driftējot ar BMW, un tā vietā, lai vaidētu, izbauda grūtniecības laiku līdz pēdējam! Skauģi skauž, suņi rej un nelabvēļi pat pamanījušies iesūdzēt Sanitu tiesā, bet meitene visu tver viegli un ar smaidu turpina savu uzvaras gājienu.

Foto: skaistā Sanita

Sarunā ar Skaties.lv savas dzimšanas dienas rītā Sanita atklāj, ka lielu ballīti, atzīmējot savus 24 gadus, nav ieplānojusi. “Svētku drifta nebūs! Būs maza pasēdēšana ar draugiem un ģimeni ārpus mājas.

Mierīgā gaisotnē un par spīti visiem maniem problēmu taisītājiem. Draugs kopā ar manu labāko draudzeni izdomājis pārsteigumu, kas aiz tā slēpjas, nav ne jausmas,” smejas Sanita.

Viņa atklāj, ka savā dzimšanas dienā vēlas aizbraukt arī uz kapiem, godinot savu māmiņu, kura jau desmit mēnešus kā pametusi šosauli. “Tāda dzīves līnija – viss saistās tikai un vienīgi ap 25. Mana dzimšanas diena, mammas dzimšanas un miršanas diena…

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Mans piedzimšanas laiks – 17:25, dzīvoklis – 25. Eh, un vēl viss, kas ap 25 datumu noticis – jāmeklē laba gaišreģe, kas to spēj izskaidrot,” spriež “Lauku sētas” zvaigzne.

Atskatoties uz pēdējo mēnešu laikā piedzīvoto, Sanita pasmaida – kas nu viņa par zvaigzni! No otras puses – tautas interese esot saprotama. “Šādas problēmas un lietas, kā mums ar Violetu, ne katram ir jāpārdzīvo. Pārējiem “Lauku sētas” dalībniekiem parasta ikdienas dzīve,”” smej Sanita.

Skaties.lv pievienojas sveicēju pulkam un vēl daudz laimes apburošajai Sanitai !

Video: Sanitas spožākie piedzīvojumi “Lauku sētā”

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm