tv3.lv

"Ticību ģimenes dzīvei zaudēju jau agrā jaunībā." "Lauku sētas" brunču mednieka Andra stāsts

“Esmu absolūts egoists,” saka Andris no Līgatnes, kurš “Lauku sētā” ieradies nevis lai strādātu, bet lai piedzīvotu ko krāšņu un meklētu līgavu. Andra kāre uz sievietēm jau izpelnījusies pārējo šova dalībnieku nosodījumu un dusmas. Kas slēpjas aiz kārumnieka Andra izaicinošās bravūras?

30. augustā 10:30

Kā sarunā ar “tv3.lv” skaidro 44 gadus vecais Andris Rudzītis, daudzi brīnās, kādēļ viņš nolēmis startēt “Lauku sētā”, nevis kādā iepazīšanās šovā. Esot saimniecībā Dekšārēs, Andris jūtot, ka veselība uzlabojas. “Pilnīgi jūtu, ka kļūstu par desmit gadiem jaunāks, un tas arī iespaido manu enerģiju uz pretējo dzimumu,” saka Andris.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Andris uzskata, ka iespēju iepazīties ar sievietēm nekad un nekur nedrīkst laist garām, un neizslēdz iespēju šova laikā satuvināties ar kādu no dāmām. “Visur, kur ir sievietes, pastāv iespēja sadraudzēties.”

Jautāts, kura no “Lauku sētas” piecām daiļavām Andrim acīs iekritusi visvairāk, viņš teic: “Vienas vienīgās nav, jo katrai ir savi plusi un mīnusi. Piemēram, viena ir kolosāla pavārīte, cita – ar ļoti jauku attieksmi, trešajai – satriecošs dekoltē. Ja viņas visas saliktu kopā, būtu viena ideāla sieviete,” saka Andris.

Viņš savu kāri uz sievietēm neslēpj arī publiski. “Es pat lepojos ar to. Kāre uz sievietēm man iedzimta no maniem senčiem. Manuprāt, tas ir pilnīgi normāli. Manuprāt, vīrietim jāmīl daudzas sievietes, nevis tikai viena. Ar to arī atšķiras precēts no neprecēta: precēts mīl tikai vienu, bet brīvs mīl visas pilngadīgās sievietes.”

Lai Andri aizvilktu pie altāra, “sievietei jābūt tik ideālai, lai es būtu gatavs uzlikt sev sakas, bet tādu es vēl neesmu saticis”. Ar “sakām” līgatnietis domā pienākumus, jo laulība nāk komplektā ar dažādiem uzdevumiem un ierobežojumiem. “Nav runa tikai par to, ka nevar vairs skatīties uz citām meičām. Ar sievieti ir jādalās par saviem plāniem. Piemēram, man ir ideja kaut kur aizceļot. Viņa saka: “Nē, tu tajā laikā nevari ceļot, jo man vajag palīdzēt to un šito. Vēl mana mamma grib. Lai tu viņai dārzu uzroc…””

Andris izrādās pārsteigts, cik daudz un pamatīgi “Lauku sētā” ir jāstrādā. “Vienu brīdi domāju, ko es te vispār daru. Es šajā laikā esmu sapratis, ka strādāt man vispār nepatīk,” godīgs ir spēles dalībnieks.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Vai viņam nav bail sēsties uz sliņķu sola? “Paredzēt nevar, bet ir ļoti iespējamība, ka es būšu uz sliņķu sola savas attieksmes pret darbu dēļ. Būtu skumji tur sēsties.”

“Man ir “TikTok” konts, saucas Zaķcilvēks, un tur es lieku visādas idejas, kas man iešaujas prātā. Viena no domām bija: nesaprotu attiecības, kurās maksājumi ir uz pusēm. Priekš kam vispār tāda skopa sieviete ir vajadzīga?!

Esmu runājis ar vīriešiem, kuri sevi sauc par donžuāniem. Es viņiem prasu: kā tu iekaroji to sievieti? “Es viņai uzdāvināju to, šito.” Nosauc visādas baigi krutās lietas. Es viņam neteicu, jo negribēju apvainot, bet pie sevis nodomāju: viņš to sievieti praktiski nopirka.

Ja viņš nopērk sievieti, viņš nav donžuāns. Donžuāns ir tas, kurš iekaro sievieti, neiztērējot ne centa. Ar savu būtību, attieksmi, harismu.

Reizēm man ir palaimējies, ka es esmu juties kā donžuāns, gribu atkal tā justies. Bet viss ir pārejoši, jo ar laiku materiālais kļūst augstāks par emocionālo un ar to manā gadījumā viss beidzas, jo es negribu pārāk ieguldīties. Esmu absolūts egoists,” viņš stāsta.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Andris atzīst, ka monogāmas attiecības un ģimenes dzīve nav viņam. “Es zinu vīriešus, kuri paņēmuši sievieti ar bērnu un pat vairākiem, es viņus apbrīnoju. Cepuri nost viņu priekšā! Es to nespētu. Es savā dzīvē ko tādu uztveru kā ārprātu. Nezinu, kam jānotiek, lai es kaut ko tādu izdarītu,” stāsta līgatnietis.

Andra attiecību ideāls ir pēc to uzplaukšanas turpināt baudīt brīvību. “Mēs esam brīvi cilvēki, mēs varam darīt, ko gribam. Mēs vienkārši satiekamies, lai izrunātos, mīļi un jauki pavadītu kopā laiku – dienu, nakti, nedēļu, mēnesi, gadu, bet mēs esam brīvi.

Es saprotu, ka jebkurā brīdī viņa var paspiest roku un pateikt: “Zini, man tas ir apnicis.” Es saku: “Labi, viss, beidzam”.

Galvenais, lai otrs būtu laimīgs. Daudzi pārīši Latvijā nejūtas laimīgi. Viņi kaimiņiem stāsta: “Ak vai, kāds man vīrs, es viņu vairs nevaru izturēt.” Atgriežas atpakaļ un turpina ciest. Es to nekad nesapratīšu,” savu izpratni par attiecībām skaidro Andris un norāda: vienīgais gadījums, kad to varētu pieļaut, varētu būt, ja pārim ir mazi bērni.

Ko par Andra kārumnieka dabu domā sievietes? “Attieksme ir ļoti dažāda. Es mīlu sevi saukt par profesionālu vecpuisi, un šo statusu pats esmu izvēlējies. Jaunībā, protams, bija mīlestības bez sava gala. Bija tādas, kuru dēļ es nodzēros. Iespējams, ja man tas būtu izdevies un viņas radinieki nebūtu to meiteni aizveduši projām uz ārzemēm, būtu cits stāsts. Bija deviņdesmito gadu beigas, kad daudzi sāka braukt uz Īriju strādāt. Viņas radinieki viņu paņēma un arī aizrāva projām, sameklēja viņai līgavaini, viņa ir laimīgi precējusies, viss viņai labi. Sveiciens viņai! Bet nevar zināt, kas būtu, ja viņa būtu palikusi Latvijā,” stāsta Andris.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Ticību ģimenes dzīvei vīrietis pazaudējis jau jaunībā. “Būšu atklāts: es bieži esmu ticies ar precētām sievietēm. Viņas ir ģimenes cilvēki, ar bērniem. Es pat esmu internetā sameklējis un saticis viņu vīrus…”

Būdams egoists, Andris sevi krāpnieču vīru vietā neiedomājas, taču viņam pašam būtu “zvērīgi sāpīgi”, ja viņa laulātā draudzene laistu pa kreisi.

“Es dzīvē izmantoju katru situāciju. Man teorija: dzīve ir jābauda, un tajā nav pienākumu, grūtību, ja mēs paši tās neradām un savā ikdienā neizveidojam rituālus, kas mūs ierobežo. Laulība ir rituāls, tas ir valsts sastādīts līgums, ko tu paraksti. Un tas ierobežo, tāpat kā jebkurš līgums, ko tu paraksti. Bet katrs jau izvēlas, kas viņam tuvāks. Visi mēs esam tikai cilvēki,” tā Andris.

@tv3group

@zakcilveks

♬ original sound – TV3Group

Smags darbs, emocionāli krāšņi notikumi, plikumi un skūpsti gaidāmi šīs vasaras lielākajā notikumā – šovā “Lauku sēta”. Skaties jauno sezonu kanālā TV6 katru piektdienu pulksten 21, bezmaksas platformā TV3Play un nākamās paaudzes televīzijā Go3 jau tagad!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Aktuālajiem notikumiem “Lauku sētā” vari sekot līdzi arī šeit.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm