tv3.lv

Tracis "Lauku sētā": līgavu mednieks Andris dabū trūkties no saimnieces

9. septembrī 9:59

Piektdienas, 9. septembra, vakarā TV6 skatītājiem atkal būs iespēja sekot līdzi notikumiem pašmāju realitātes šovā “Lauku sēta”, un šajā nedēļā saimniecībā “Mārtiņi” ķildas virmos ne tikai dalībnieku starpā, bet tiks sadusmota pat saimniece.

Šajā nedēļā par darbu vadītāju iecelts Andris. Visi darbi viņa vadībā padarīti, un saimniece Marta dod papildu uzdevumu – katram jāizravē pa vagai. Kad tas paveikts, vagas galā var iemalkot ko atspirdzinošu.

Taču Andris pamanās pielakties, pirms ravēšana ir galā. “Šodien es nekāds strādātājs vairs neesmu,” atzīst šīs nedēļas darbu vadītājs un metas novērtēt meiteņu augumus…

“Andris bija par daudz paņēmis atspirdzinošo dzērienu. Sāka runāt muļķības, darīt muļķības un staigāja šķībi,” darbu vadītāja izdarības komentē Emīlija.

Savukārt saimniecei Martai Andris skaidro, ka viņa vainas dēļ ravēšanas darbi netiks pabeigti laikā. Saimniece vēlas zināt, vai tas tādēļ, ka Andris visu laiku vazājas apkārt. Viņš taisnojas, ka viņam darbs sokas daudz lēnāk. Taču saimniece paliek pie sava: kamēr pārējie strādājuši, Andris viens pats sēdējis pagalmā. “Pārējie strādāja, es atzīstu. Man galva bija noreibusi no dzēriena,” teic Andris.

Marta konstatē, ka Andris izrāvis pusi no ķirbjiem, kas vagā bija sastādīti. “Es nesaprotu, cik reizes man tev ir jāskaidro. Tu stulbs esi?” neizpratnē par nedēļas darbu vadītāju ir saimniece.

Kādi vēl notikumi gaidāmi saimniecībā “Mārtiņi” un kurš dalībnieks spēli pametīs kā otrais, skaties šovā “Lauku sēta” piektdien, 9. septembrī, pulksten 21 kanālā TV6, kā arī bezmaksas platformā TV3Play!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Notikumiem “Lauku sētā” seko līdzi arī nākamās paaudzes televīzijā Go3 un arī šeit!

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm