tv3.lv

TV šovā "Lauku sēta" sākusies cīņa par 10 000 eiro vērto balvu

Piektdienas, 26. augusta, vakarā pie kanāla TV6 skatītājiem atgriezās viens no iemīļotākajiem pašmāju televīzijas šoviem “Lauku sēta”. Jau pirmajā raidījumā tapa skaidrs – šajā sezonā kaislību netrūks.

26. augustā 22:00

Pirmo reizi “Lauku sētas” vēsturē šovs filmēts Latgalē – devītajā sezonā saimnieces godā tikusi Marta Trūpa no Rēzeknes novada Dekšārēm, kuru spēles fani jau iepazinuši kā pagājušās sezonas finālisti. Jauniete solījusi pērn televīzijas šovā uzkrāto pieredzi likt lietā, lai “Lauku sētu” zemnieku saimniecībā “Mārtiņi” padarītu neatkārtojamu.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Tradicionāli notikumiem bagātajā “Lauku sētā” par galveno balvu – līdz pat 10 tūkstošiem eiro no “Banknote” – cīņu uzsāka 12 kolorītas personības no visas Latvijas.

Šova vadītājs Jānis Rāzna un saimniece Marta dalībniekus uzreiz brīdināja – šovasar viņus sagaida ne tikai dārza darbi un siena talka, bet arī būvniecības darbi, cūku aizgaldu tīrīšana, govju slaukšana un citi lauku darbi.

Pēc mielošanās pie bagātīgi klātā galda dalībniekiem bija pienācis laiks iekārtoties guļamistabā. Šoreiz tā ierīkota labākajās lauku tradīcijās, par ko daudzi cilvēki būtu gatavi maksāt bargu naudu.

Bez liekas kavēšanās saimniece Marta deva pirmo uzdevumu – visiem kopā jāizveido atpūtas stūrītis ar ugunskura vietu un soliņiem, un par darba vadītāju tika norīkots Aivis.

Kā ierasts, šova pirmajā sērijā skatītāji varēja uzzināt ko vairāk par 12 spēles dalībniekiem. Celtnieks Aivis jau iesākumā paziņoja: “Es apsolos ar kādu pamatīgi sakašķēties.” Valsts iestādē strādājošā Monta neslēpa, ka mēdzot būt kašķīgā omā, ja nav laikus paēdusi, un tā “Lauku sētā” varētu būt problēma. Savukārt Eva brīdināja, ka pārējie šova dalībnieki dabūs trūkties, ja kas nebūs pēc viņas prāta, bet šova jaunākā dalībniece 18 gadus vecā Emīlija neslēpa nodomu aptīt ap pirkstu šova puišus.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Sezonas kolorītākā dalībnieka slavu uzreiz iemantoja bezdarbnieks Andris. “Baudu dzīvi, jo apnika strādāt,” savu nodarbošanos ikdienā raksturoja Andris, kurš “Lauku sētā” ieradies, lai “izbēgtu no dzīves vienmuļības un pusmūža krīzes”. “Protams, arī pamielot acis uz skaistiem dupšiem vagās.” Viņam padomā vēl kas: “Ceru, ka “Lauku sētā” atradīšu sev potenciālo līgavu.” Vīrietis uzsvēra, ka precēties gan negrasās, jo, viņaprāt, labākais periods attiecībās esot starp bildinājumu un kāzām.

Ar šova pirmo uzdevumu kompānija bija tikusi galā godam, un drīz vien dalībnieki uzzināja, ka šosezon par uzvaru spēlē un līdz pat 10 000 eiro ērto naudas balvu viņi uzreiz jāuzsāk individuāli, nevis komandās, kā tas bija iepriekš.

Vēl kāds jaunums – šajā sezonā katru nedēļu kādam no dalībniekiem būs liktenīga iespēja ietekmēt, kurš dalībnieks šovu pametīs, bet kurš paliks.

Notikumiem “Lauku sētā” varēs sekot līdzi piektdienu vakaros pulksten 21 kanālā TV6 un bezmaksas platformā TV3Play, kā arī nākamās paaudzes televīzijā Go3 jau tagad. Aktualitātēm šovā seko līdzi arī šeit!

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm