tv3.lv

Uz "Lauku sētu" izsauc "ātros", pirmajā izbalsošanā plūst asaras

Šova “Lauku sēta” pirmās nedēļas lielais uzdevums bija atjaunot trepes, par pamatu izmantojot vecos ķieģeļus. Taču gan šis, gan visi pārējie darbi jāpaveic, cīnoties komandās. Cirvju komandā bija Marta, Maija, Magoniņa, Sandis, Ivars un Aivis. Viņiem pretim stājās Dakšu komanda, kurā bija apvienojušies Mārīte, Viktorija, Kristaps, Iluta, Raivis un Artūrs.

Šova dalībnieki bez kavēšanās ķērās pie darba, taču drīz vien Sandis, kurš savā kompānijā uzņēmies līdera pozīcijas, secināja, ka viņa komandai ticis grūtāks uzdevums, salīdzinot ar pretiniekiem.

Jau pirmajā nedēļā spraigu brīžu netrūka. Kristaps un Sandis dažu ķieģeļu dēļ bija gatavi izklopēties. Taču strīds tika izšķirts īstā vīru garā – ar roku laušanos, un stiprāks izrādījās Sandis.

Lai ķieģeļu trūkums nebūtu šķērslis pabeigt nedēļas lielo darbu, Rāzna ļāva nojaukt kādu vecu krāsni. Taču nu, kad ar materiālu saistītais jautājums bija nogludināts, par to, ka darbs varētu netikt pabeigts laikā, nopietni bažījās Cirvju komanda – Ivars darbā esot ļoti lēns, bet Magoniņa vispār slinko. “Viņai vairāk patīk d***t nekā strādāt,” Magoniņu kritizēja Sandis.

“Ja viņa būtu džeks, reāli, man liekas, kādā brīdī uzšautu,” nokaitināts bija Cirvju komandas kapteinis.

Drīz vien Magoniņa atkal nonāca uzmanības lokā. Nakts melnumā “Lauku sētā” ieradās Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta brigāde. Izrādījās, Magoniņai radušās veselības problēmas. “Magoniņai bija problēmas ar kājām. Viņa nesadalīja ar Sandi kaut ko, bija pieteikusi vēl bada streiku pa virsu savām antibiotikām. Un viņai slikti palika,” skaidroja Kristaps.

Taču veselības ķibele nebija tik nopietna, lai Magoniņu nogādātu ārstniecības iestādē. Nākamajā dienā viņa jau bija gatava ķerties pie darba.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Vislielāko darba sparu, saliedētību un organizatoriskās prasmes, veicot nedēļas lielo darbu, bija demonstrējusi Dakšu komanda, bet pēc darba pieņemšanas šova vadītājs Jānis Rāzna paziņoja, ka šogad spēlē ir mainīta izbalsošanas kārtība, kas daudziem dalībniekiem bija pārsteigums: “Uz uzbalsošanas šķūni dosies tikai viena komanda.” Savstarpējā komandu cīņā pārāka izrādījās Cirvju komanda.

Pirmajā nedēļā par “Lauku sētas” čaklāko tika pasludināts Aivis, un Cirvju komanda varēja viegli uzelpot, bet Dakšu komanda posās gājienam uz izbalsošanas šķūni.

Rāzna izlēma par nedēļas sliņķi pasludināt Mārīti, kura uzskatīja, ka viņa nav pelnījusi vietu uz sliņķu sola. Taču īpaši emocionāla izbalsošana izvērtās Ilutai, kura nespēja valdīt asaras.

Dalībnieki lēma, ka uz izbalsoto sola blakus Mārītei jāsēžas Artūram.

Kurš atgriezīsies pie dalībniekiem, bet kuram “Lauku sēta” jāpamet, tika noskaidrots ar šova vadītāja piedāvātā uzdevuma starpniecību. Tajā zaudēja un no “Lauku sētas” atvadījās Artūrs.

Darbiem un nedarbiem, ķīviņiem un mīlestībai, intrigām un kaislībām “Lauku sētā” seko līdzi piektdienu vakaros kanālā TV6 un televīzijā Go3! Savukārt pikantāki notikumi ar dalībniekiem iemūžināti šova aizkulisēs “Ārpus sētas” televīzijā Go3!

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm