tv3.lv

Uz "Lauku sētu" raujas gulbeniete, kura sava čakluma dēļ iemantojusi nelabvēļus

Par vietu skatītāju iemīļotajā realitātes šovā “Lauku sēta” vairāku simtu pretendentu vidū cīņā metusies arī Agnese no Gulbenes. Lai arī bērnībā zaudējusi patiku pret ravēšanu, Agnese uzskata – ja vajag, tad ir jādara. Turklāt sava pārliekā darba tikuma dēļ sieviete pat iemantojusi nelabvēļus.

13. jūlijā 15:52

Dalībai “Lauku sētā” Agnese Laube pieteikusies, jo sociālajos tīklos zem ziņas, kurā izziņota dalībnieku pieteikšanās šova jaunajai sezonai, Agnesi bija ietagojuši daudzi draugi. “Nodomāju, labi. Visu laiku raidījumi bijuši un tagad gribējās pamēģināt pašai.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Esmu aktīva un traka un gribas kaut ko jaunu, un visi to ir pamanījuši,” motivācijai pieteikt savu kandidatūru TV šovam skaidro Agnese.

Jautāta, kas ir trakākais, ko viņa ir izdarījusi pēdējā pusgada laikā, pieņemot, ka traki cilvēki trakas lietas dara regulāri, Agnese skaidro: “Ir laiks, kad ir jāpiebremzē, nevar visu laiku trakot.”

Kā savu galveno trumpi lauku darbos Sanita uzskata nespēju nosēdēt mierā: “Visu laiku gribas kaut ko darīt. Man pat darbā priekšnieks saka: “Aizej apsēsties! Pietiek tev strādāt! Cik var!” Es nemāku nosēdēt, man visu laiku patīk kustēties. Mīnuss – cilvēkiem nepatīk mans čaklums. Arī darbā es to izjūtu. Man visu laiku gribas kaut ko darīt, knibināt.”

Runājot par lauku darbiem, kas pie sirds iet vismazāk, Agnese izceļ ravēšanu. “Bērnībā bija ļoti daudz jāravē. Bija lielās fermas ar biešu laukiem. Nepatika. Arī kartupeļu vagas ļoti tracināja, bet sakodu zobus un gāju un darīju,” atklāj Agnese. “Ja vajag, tad ir jādara,” uzskata potenciālā “Lauku sētas” dalībniece.

Tā kā “Lauku sētā” viens no pienākumiem ir gatavot maltītes pārējiem šova dalībniekiem, Agnese neslēpj, ka īpašas aizrautības ar šo viņai neesot: “Baigā gatavotāja neesmu, šad tad esmu paslinka. Es varu būt pavāra palīgs.”

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Gulbenietei “Lauku sētā” izturības un pacietības netrūktu, taču viņa prāto, ka varētu izlidot kādā no iekšējām balsošanām.

Viņas meistarstiķis esot ķēriens uz makšķerēšanu, bet par saviem hobijiem Agnese saka: “Patīk gan zvejot, gan dejot, gan apmeklēt balles, pasākumus. Nebaidos komunicēt ar dažādiem cilvēkiem.”

“Lauku sētā” Agnesei vajadzētu būt, jo viņa vienkārši to, ko visus gadus vērojusi televīzijas ekrānā, beidzot vēlas piedzīvot uz savas ādas. “Gribas izbaudīt visu to vidi, redzēt, kā tas pasākums un uzdevumi izpaužas dzīvē. Mani interesē izbalsošanas, it sevišķi pupiņu šķirošana un cik tur visi ir satraukti,” skaidro Agnese.

To, vai Agnesei tiks dota iespēja savas spējas pierādīt “Lauku sētā”, skatītāji uzzinās augustā, kad šova devītā sezona tiks demonstrēta nākamās paaudzes televīzijā Go3 un kanālā TV6.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm