tv3.lv

Uzvara ”Lauku sētā” kā sākums uzticības atgūšanai. Atklāta intervija ar Jurčika vecākiem

Pēc uzvaras ”Lauku sētā” Jurim Jakubanecam jeb Dobeles Jurčikam priekšā vēl viena cīņa – līdz galam jāpierāda vecākiem, ka viņš mainījies pēc 10 narkotiku gadiem, jāatgūst vecāku uzticība, īpaši – tēva. Jura vecāki Sarma un Andris sniedza Skaties.lv interviju, kurā atklāja, kādas cerības likuši uz dēlu, tam ”Lauku sētā” ejot, un ar kādām sajūtām skatījušies ekrānā notiekošo.

2021. gada 8. janvārī 12:00

‘’Kad Juris plānoja pieteikties ‘’Lauku sētai’’, mans vienīgais priekšnosacījums. Ja viņš iet, neko neteikšu, neko nepārmetīšu, ja viņš atved galveno balvu,’’ Skaties.lv atklāj Jura tēvs Adris.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

‘’Bet tu ļoti labi zināji, ka tā ir laimes spēle,’’ iebilst Jura mamma Sarma, kura intervijas laikā gan uzsvērs – citādi nemaz nav varējis būt, Jurim bijis jāuzvar!

Tēvs gan uzsver – tikai tas, kas uzvarējis ‘’Lauku sētā’’ var teikt, ka lietderīgi pavadījis vasaru. Jā, tēva uzstādījums atgriezties ar uzvaru, iespējams, bijis pārāk drastisks, taču tas noteikti kalpojis Jurim par lielu motivāciju, jo puiša attiecības ar tēvu nav no vieglajām.

Tēvs neslēpj, ka savulaik uz dēlu licis lielas cerības, taču diemžēl Juris viņam licis pamatīgi vilties. Nu Jurim pa gabaliņiem vien jāatgūst savulaik spēcīgi sadragāto uzticību. Uzvara ‘’Lauku sētā’’ ir liels solis uz priekšu.

Jura mamma Sarma nenoliedz – vērojot Jura izdarības ”Lauku sētā”, reizēm bijusi sajūta, ka spēles kolēģi viņu mērķtiecīgi padara par ”grēkāzi”.

‘’Vislabāk man patika, cik skaisti mēs mākam pārmest citam par to, kā viņš tur dzer, kā viņš to. Bet pēc tam sekoja tādi nelieli pārbaudījumi. Iebiezinātā piena bundžiņa, žāvēta gaļiņa. Un tad mēs redzam, ka arī tiem pārmetējiem tas prātiņš pazūd iebiezinātā piena bundžiņas priekšā.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Ļaudis, nepārmetiet otram, jo jūs nekad nezināt, kādā situācijā paši nonāksiet,’’ tiem ‘’Lauku sētas’’ kolēģiem, kuri kritizēja Jura uzvedību kameru priekšā, pēc tam paši izģērbjoties par ēdienu, vēlas pateikt Sarma.

Tiem, kuri Juri sauc par pielīdēju saimniecei, viņa var atklāt vērtīgu dzīves patiesību. ‘’Galvenais taču ir atrast kopīgu valodu ar cilvēkiem, pie kuriem tu dzīvo. Kas tu esi par cilvēku, ja nevari atrast kopīgu valodu ar cilvēkiem, ar ko dzīvo?’’ jautā Sarma.

‘’Taču – kā es saku – tas nav pirmās klases salidojums, bet šovs,’’ to, ka te tomēr citi likumi un katram sava stratēģija, bilst Andris.

Spriežot par ‘’scenāriju’’, ko Jurim pieraksta skatītāji, Andris aicina padomāt – kas būtu, ja Juris būtu pieņēmis Lindas piedāvājumu un atcerēties, ka arī, piemēram, to pašu Guntaram Dronem apstākļu sakritības dēļ izdevās palikt spēlē pēc izbalsošanas, kad to pamest izvēlējās cita meitene. Kāds vēl scenārijs?

Pēc šova nofilmēšanas, kad rezultāti vēl nav bijuši zināmi, Juris pajautājis mammai: ‘’Kā tev šķiet, vai tētis lepotos ar mani, ja es uzvarētu ‘’Lauku sētu’’?’’

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

‘’Es jau tāpat ar Juri lepojos. Grūti bija sagremot, ka viņš bija vinnējis, lai gan mans uzstādījums tāds bija, un tā tam vajadzēja notikt. Taču tas, kas notika pēc tam – viss labais tā vienkārši sabruka. Man bijis kauns viņa vietā,’’ nopūšas tēvs.

Kā tālāk risināsies Jura attiecības ar ģimeni un par ko tēvam kauns? Skaties Go3 dokumentālo realitātes šovu par Jurčika dzīvi ārpus šova – ‘’Jurčika ceļš’’! Spied TE un baudi sev ērtā laikā!

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm