tv3.lv

Vai briest mīlasstāsts? ”Lauku sētas” Danu aplidot sācis īpašs romantisks fans

”Lauku sētas” fināliste Dana Gulbe pēc filmēšanas nevar ne atkauties no pielūdzējiem – simpātiskajai meitenei sociālajos tīklos raksta un uz randiņiem aicina desmitiem zēnu no visas Latvijas. Kāds no puišiem izrādījies īpaši drosmīgs un, noskaidrojis, kur Dana strādā, lutina viņu ar dāvanām. Vai briest mīlasstāsts?

2021. gada 16. februārī 10:30

Jau vasarā, spēles filmēšanas laikā, Dana neslēpa, ka ir brīva meitene un labprāt iepazītos ar vīrieti, kurš lepojas ar ”sešpaku” – derēs gan presītes ”sešpaka”, gan alus skārdeņu komplekts.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

”Lauku sētā” šāda brašuļa nebija, bet pēc spēles Danai radās citas rūpes – ”Lauku sētas” laikā viņa tika atlaista no darba un bija spiesta meklēt jaunu ienākumu avotu. Un to viņa atrada ēstuvē KFC.

Acīmredzot, šiem notikumiem sekojis līdzi arī Danas slepenais pielūdzējs, jo tieši uz KFC Valentīna dienā meitenei piegādāts īpašs pārsteigums no pielūdzēja.

”Ja godīgi, es nezinu,ko par šo te komentēt,” sarunā ar Skaties.lv, atrādot attēlus ar ziediem un dāvanām, ko saņēmusi, smejas Dana. ”Man ir uzradies “Valentīns”, kurš, pat spītējot tam, ka visu 14.februāri pavadīju darbā, atbrauca un apsveica svētkos, lai tikai satiktu mani uz 5 minūtēm. Tas ir ļoti jauki.”

Pagaidām Dana nevēlas neko sasteigt, tāpēc puiša vārdu paturēs pie sevis. Zināms vien tas, ka noslēpumainais vīrietis viņu uzrunājis sociālajos tīklos kā ”Lauku sētas” fans. Arī abu attiecības Dana pagaidām nedefinēs – laiks rādīs, vai izveidosies kas vairāk.

”Spriest, vai esmu brīva vai aizņemta, ir pāragri. Teiksim tā – es pašlaik tiekos ar kādu,” tā Dana. Tas, vai puisim ir vismaz viens no Danas kārotajiem ”sešpakas” variantiem, pagaidām nav zināms.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm