Vai dzims skaists mīlasstāsts? ”Lauku sētas” Ingus ieskatījies seksīgajā Eglītē

9 komentāri
Vai dzims skaists mīlasstāsts? ”Lauku sētas” Ingus ieskatījies seksīgajā Eglītē
PRIVĀTAIS ARHĪVS / ĢIRTS OZOLIŅŠ, F64

Viens no ”Lauku sētā” palikušajiem vīriem ir Ingus Belanoška. Viņš gan mīlas intrigās neiesaistās, jo, kā atklājis Skaties.lv, jau gadiem nelaimīgi iemīlējies kādā sievietē. Taču ir kāda cita, kura varētu dziedēt puiša salauzto sirdi. Un tā ir spēles sestās sezonas dalībniece Līga Eglīte!

‘’Varbūt to var nosaukt par apmātību.” ”Lauku sētas” Ingus atklātā intervijā par mīlu, kas lauž viņa sirdi gadu garumā

Kā sarunā ar Skaties.lv pēc sava nelaimīgā mīlasstāsta atklāšanas paziņo Ingus, pasaulē ir tikai viena sieviete, kura varētu novērst viņa domas no nelaimīgās mīlestības.

”Esmu ļoti liels fans Eglītei. Man patīk viņas domu gājiens un izturēšanās bez kompleksiem,” neslēpj Ingus.

Puisis neslēpj, ka šajā ziņā izjūt nelielu skaudību pret sestās ”Lauku sētas” dalībniekiem, jo tiem bija iespēja dzīvot kopā ar šo satriecošo sievieti. Ingus uzskata – sestās sezonas dalībnieki nebija Eglītes cienīgi, tāpēc meitene šovā tika izsmieta un netika novērtēta.

Ja Līga piedalītos septītajā sezonā, viņa te būtu princese!

”Kā var iebilst pret to, ka tik skaista sieviete staigā puskaila? Es uzskatu, ka tās ir tik skaistas lietas, kas viņai dotas! Kāpēc ne, neviens taču neliek pieskarties?” sašutumu par sestās sezonas dalībnieku attieksmi pret daiļo Eglīti pauž Ingus.

Viņš joprojām lolo cerību, ka Eglīte kā īpašā viešņa varētu pievienoties ”Lauku sētai” arī šajā sezonā. Viņš licis lielas cerības uz tikšanos šovā ”Piecērt Eglītei!”, taču diemžēl dzīves apstākļu sakritības dēļ nav uz to ticis.

”Ļoti gribēju uzrakstīt pieteikumu uz randiņu, jo man ļoti gribas viņu redzēt, ar viņu parunāt. Diemžēl šovā netiku, bet es ļoti ceru, ka Eglīte mani varētu pamanīt ‘’Lauku sētā’’. Vienkārši kaut apskaut viņu vēlētos,’’ savu sapni atklāj Ingus.

Kā smejoties atklāj arī citi ”Lauku sētas” dalībnieki, Ingus ikdienā tiešām neslēpjot savu apbrīnu pret Eglīti. Spēles aizkulisēs jau puisi par to pavelkot uz zoba.

Interesanti, ka arī sestajā sezonā puisis, kam izveidojās sakars ar Eglīti, bija Ingus. Šis romāns gan ātri pačibēja.

Bija vai nebija sekss? Dalībnieki atklāj, kādas skaņas naktī dzirdējuši no Eglītes un Ingus gultas puses

Vai šim Ingum izdosies uzrunāt Eglīti? Skaties.lv sazināsies ar Līgu un noskaidros, vai meitene ir atvērta randiņam ar ”Lauku sētas” septītās sezonas varoni.

9 komentāri