Saturs turpinās pēc reklāmas

Vai ”Lauku sētas” uzvarētājs bijis zināms jau spēles sākumā? Komentē šova veidotāji

Pēc Jurčika un Viljama atgriešanās ”Lauku sētā”, kas rezultējās ar Agņa izstāšanos, starp ”Lauku sētas” faniem sākušās asas diskusijas. Daļa skatītāju pauž viedokli, ka šosezon scenārijā jau no sākta gala ierakstīta Jurčika vai Viljama uzvara. Šova producente Indra Miziša sarunā ar Skaties.lv atspēko šīs baumas.

2020. gada 10. decembrī 15:10

”Protams, ka ”Lauku sētai” nav nekāda scenārija, jo nekad nevar paredzēt, kā notikumi attīstīsies.

Pieteikšanās ”Lauku sētai” ir publisks pasākums, uz ko ierasties var ikviens. Arī, kad izvēlēti dalībnieki, neviens nevar paredzēt, kā viņi rīkosies un kā viss attīstīsies,” stāsta Miziša.

Saturs turpinās pēc reklāmas

To apliecina kaut vai fakts, ka šosezon vairāki dalībnieki paši izlēmuši pamest ”Lauku sētu”, atdodot vietu citiem, ko nu neviens nav varējis izplānot. Tā rīkoties izlēmis Agnis, Mārtiņš, arī Linda savulaik piedāvājusi aiziet Jurčika vietā, bet Jurčiks toreiz atteicies.

Agnis uzskata, ka viss bijis izlemts, tāpēc viņš spēli pameta! Viņa versiju lasi TE!

Savukārt rūdītākie ”Lauku sētas” fani jau zina, ka dalībnieku atgriešanās vai jaunu dalībnieku pievienošanās tiek izspēlēta gandrīz vienmēr. Piemēram, pagājušosezon, atgriezās Eglīte.

Kā atklāj Miziša, dalībnieku atgriešanās, ja tāda tiek plānota, ir ierakstīta scenārijā tik daudz, ka zināms, kurā nedēļā atgriezīsies kuras nedēļas izbalsotais. Taču to, kurš tiks izbalsots ”laimīgajā” nedēļā, nespēj paredzēt pat šova veidotāji – visu nosaka apstākļu sakritības.

”Šosezon bija iecerēta divu dalībnieku atgriešanās, un šīs sērijas iekrita Jurčikam un Viljamam. Bet varēja iekrist jebkuram citam,” stāsta producente.

Savukārt jautājums par sliņķiem un čaklajiem tradicionāli ir tikai un vienīgi saimnieku izvēle, kurā šova veidotāji neiejaucas – tātad tur nekas nav paredzams. Nav iespējams ”nolikt uz sliņķu sola tos, ko pēc scenārija paredzēts izbalsot” vai kā čaklos likt tos, kam ”ieplānots uzvarēt”, jo te par visu lemj tikai un vienīgi saimnieki.

Producente skaidro, ka katras sezonas saimnieks dalībniekus vērtē pēc saviem kritērijiem. Saimnieks padarīto redz citādāk, nekā skatītājs ekrānā, jo saimnieks uz vietas ir visu laiku, kamēr skatītājs no nedēļas darba redz vien spilgtākos fragmentus.

Protams, cilvēcisko faktoru saimnieku balsojumā nevar izslēgt, taču tas ir tikai normāli – ikvienam dalībniekam ir iespēja uzturēt sirsnīgas attiecības ar saimniekiem.

”Un domāju, ka gadījumā, ja Juris visu dienu būtu gulējis un sauļojies, nekādas labās attiecības ar saimniekiem neglābtu viņu no sliņķu sola un neuzliktu uz čaklo sola,” smejas Miziša.

Jebkurā gadījumā, kā allaž uzsvēruši arī paši spēles dalībnieki, finālā nedarbosies nekāds ”scenārijs”.

”Tu vari visus uzdevumus pirmais izpildīt, bet cits pieskrien un uzreiz atrod īsto atslēgu. Arī spēkam finālā vairs nav izšķirošās nozīmes, jo ir gan spēka, gan atjautības, gan veiklības uzdevumi, bet galu galā visu izšķir veiksme.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Saturs turpinās pēc reklāmas

Tāpēc fināls ir neparedzams pat mums,” neslēpj producente.

Kurš tad galu galā uzvarēs?

”Lauku sētas” lielais fināls jau 21.00 TV6! Noskaties šovu jebkurā sev izdevīgā laikā Go3! Spied TE!

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Saturs turpinās pēc reklāmas

Saturs turpinās pēc reklāmas

Saturs turpinās pēc reklāmas

Saturs turpinās pēc reklāmas

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Saturs turpinās pēc reklāmas