tv3.lv

Vai šogad ”Lauku sētā” triumfēs dāma? Pēc spraigas izbalsošanas spēlē paliek vairs tikai divi vīri

”Lauku sētas” astotajā nedēļā saimniecei padomā ļoti svētīgs darbs – doties uz baznīcu. Ģipkas baznīcai šogad jubileja un  dalībniekiem ir iespēja visiem kopā baznīcu sagatavot šiem svētkiem. Un kas gan būtu ”Lauku sēta” bez negaidītiem pavērsieniem – Jānis paziņos, ka teritorijā ir noslēpts kāds talismans, kurš  atradējam sniegs iespēju izbalsošanā pasargāt sevi vai kādu citu dalībnieku no izbalsošanas. Un tā šonedēļ izvērtīsies īpaši saspringta…

2020. gada 21. novembrī 9:42

Dalībnieki kārtīgi mazgā logus un grīdas baznīcā. Venēra demonstrē īpaši drosmi un dodas mazgāt logu uz baznīcas jumta.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Dalībnieki paspēj gan kārtīgi paveikt darbu, gan uzdejot ērģeļu pavadībā. Izrādās, ka Agnim baznīcās paliek slikti, tāpēc viņam šī darba nedēļa ir smaga. Viljams norāda, ka Agnim iekšā ir mošķi, kuri nu laužas ārā. Draudzes priekšnieks par paveikto dalībnieku darbu ir priecīgs un apmierināts, un apsola, ka šova dalībnieki varēs Ģipkas baznīcā laulāties bez maksas

Pēc svētīgā darba baznīcā dalībnieki dodas atpakaļ uz ”Lauku sētu”, kur notiek talismana meklēšana. Dažiem dalībniekiem prāts uz talismana meklēšanu nenesas, taču cits jau ir izložņājis visus krūmus, lai to atrastu.

Dana un Viljams ir īpaši aktīvi meklēšanā. Vai viņi talismanu atradīs? Neiztikt bez konflikta – šonedēļ Danu aizvaino Ingus un Sintija, kuri pielabo Danas krāsošanas veikumu un komentē viņas paveikto darbu.

Runas par talismanu nebeidz rimties, atklājas, ka izgatavots arī viltus talismans, lai apmānītu kādu no dalībniekiem. Linda atrod talismanu dušā, bet vai tas ir īstais vai dalībnieku izgatavotais? Visaktīvāk talismanu meklē Viljams.

Pēc kārtīgi padarīta darba ”Lauku sētā” tiek sarīkots SPA.

Lauku SPA izvēršas par Dailes SPA, jo Spēka komandas dalībnieki ir vai nu noguruši vai arī nevēlas baudīt ķermeņa procedūras kopā ar otru komandu. Ingum ticis tas gods izbaudīt lauku SPA vienam kopā ar daiļajām meitenēm. Pēc pirts procedūrām seko pelde pa pliko.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

”Viens pats ar visu harēmu,” priecājas Ingus. Un tad jau priekšā kārtējā izbalsošana!

Pārsteigums – šoreiz sliņķa nav, bet čaklākās godā atkal Venēra. Izbalsošanā atklājas, ka talismanu ir atraduši divi dalībnieki – Viljams un Linda.

Lindas talismans, kā izrādās, nav īsts – meiteni tas sanikno un viņa sola kādam ar to iekrāmēt pa pieri. Tā kā sliņķa nav, uz izbalsoto sola sēdīsies divi dalībnieki, kuri iekšējā balsojumā būs saņēmuši vismazāk balsu.

Viljams talismanu atdod Danai, un viņa iegūst imunitāti izbalsošanā. Taču balsojums tiek vērsts pret pašu Viljamu! Puisis, kurš nav izmantojis iegūto talismanu, bet to labprātīgi uzdāvinājis Danai, sēžas uz izbalsoto sola.

Otrs dalībnieks ar visvairāk iegūtajām balsīm ir Ingus. Viljams izvēlas ”Lauku sētas” klasisko uzdevumu – pupiņu šķirošanu. Ļoti spraigā cīņā uzvar Ingus, un Viljams dodas projām.

Līdz ar to ”Lauku sētā” palikuši vien divi vīri – Agnis un Ingus. Vai tas nozīmē, ka šosezon triumfēs dāma?

Seko ”Lauku sētas” kaislībām piektdienu vakaros 21.00 TV6! Noskaties šovu jebkurā sev izdevīgā laikā, turklāt jau sēriju uz priekšu Go3! Spied TE!

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm