tv3.lv

‘’Varbūt to var nosaukt par apmātību.” ”Lauku sētas” Ingus atklātā intervijā par mīlu, kas lauž viņa sirdi gadu garumā

Ingus Belanoška ”Lauku sētā” šobrīd sevi parādījis kā centīgu strādnieku, un skatītāji nemaz nenojauš, ka aiz neuzkrītošās ārienes slēpjas mīlas, vilšanās un nodevības pamatīgi paplosīta sirds. Ingus uztic Skaties.lv savu dzīvesstāstu, kurā spēka gadi pakārtoti mīlasstāstam ar skumjām beigām. Ingus to sauc par savas dzīves apmātību un joprojām saglabā cerību, ka sieviete reiz spēs saskatīt to īpašo, kas ir tikai viņā. To, ko viņš apņēmies parādīt ”Lauku sētā” – visai Latvijai, bet īpaši Viņai.

2020. gada 6. novembrī 9:10

Pats pirmais, kurš pieteicies ”Lauku sētai” šosezon

Ingus sevi dēvē par Jēkabpilieti un reizē vīru no zaļās zemes Madonas.

‘’Vasara vienmēr pagājusi darbos. Un tā kā esmu liels ‘’Lauku sētas’’ fans, beidzot gribēju tam visam iziet cauri pats. Un, protams, dot arī savu artavu kādam saimniekam,’’ Skaties.lv stāsta Ingus.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Uz sapni viņš gājis ļoti nopietni – viņš bijis pirmais, kurš pieteicies šī gada ‘’Lauku sētai’’, atsūtot Skaties.lv šo savu vēlmi jau pirms vispār izsludināta pieteikšanās. Uzzinot, cik daudz cilvēku pieteikušies uz atlasi, Ingus pat necerējis, ka tiks starp laimīgajiem, taču izdevies, par ko viņam liels prieks.

Jautāts, kas tad ir galvenie atbalstītāji, kas gaida mājās, Ingus ietur zīmīgu pauzi.

‘’Mani mājās gaida varbūt darba priekšnieks,’’ tā Ingus, kurš ikdienā strādā par pārvaldnieku un darba vadītāju. Priekšnieks, zinot, kā Ingus fano par šovu, viņam neliedzis garo atvaļinājumu, lai filmētos.

Ja runā par ģimenes lietām, šajā ziņā Ingum ‘’Lauku sētas’’ vasarā viss iebraucis sarežģītā situācijā.

Mīlasstāsts, kas sākās kā pasaka

‘’Precējies neesmu, man ir meita, kura dzīvo Jēkabpilī, seši gadi. Kad meita piedzima, biju ļoti jauns, 24 gadi. Ar meitas mammu mums ātri pazuda kopīgā valoda. Gadu padzīvoju viens,’’ atceras Ingus.

Kādu laiku sarakstījies ar meiteni no Dzelzavas, līdz kādā vakarā, kad valdījis labs noskaņojums un ballītes atmosfēra, izdomājis laist ciemos.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

‘’Satikāmies, un man viņa reāli neuzrunāja, lai gan tagad esam labi draugi,’’ smej Ingus, taču viņš kā īsts džentlmenis bija ieradies ciemos ar kūku un šampanieti. Meitene, ciemiņu ar gardumiem sagaidot, izdomājusi glābt situāciju, uzaicinot uz ballīti arī savu māsu.

‘’Pirmais man bija – wow!’’ atceras Ingus, kuram draudzenes māsa savukārt simpatizējusi no pirmā skatiena.

Pēc kopā labi pavadīta vakara, viņu modinājusi īsziņa nu jau no draudzenes māsas Ineses – ‘’vai galviņa nesāpot’’ – un sācies abu mīlasstāsts.

‘’Biju kā mākoņos. Nebeidzamie zvani, garās sarunas pa naktīm,’’ rozā briļļu periodu atceras Ingus. Meitene gan dzīvojusi 120 kilometru attālumā no Jēkabpils. Kad Ingum radušies sarežģījumi darbā, viņš izlēmis – vai nu tagad, vai nekad, un uzsācis sarunu par kopdzīvi. Pēc trim stundām viņš jau kravājis mantiņas, lai pārvāktos pie izredzētās uz Madonu.

Atkārtota krāpšana, salauzta sirds, kuņģa čūla un depresija

Madonā nodzīvots 7 gadus. Sākumā viss bijis rožaini – Ingus atradis kopīgu valodu ar izredzētās bērniem.

‘’Pirmais gads bija ļoti labs, bet tad sākās ķīviņi. Viņai bija darbs kokzāģētavā, kur strādā daudz vīriešu. Man tas nepatika, bet noklusēju, mēģināju aizmirsties darbā. Pagāja divi gadi, un viņai sāka rasties sānsoļi,’’ atceras Ingus.

Viņš pieņēmis lēmumu padzīvot atsevišķi. Pēc divām nedēļām šķirti, abi atkal sagājuši kopā, taču Ingus neslēpj – viņa uzticība meitenei jau bija zudusi.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

‘’Trīs gadus dzīvojām, bet tad attapāmies, ka mūs saista tikai jumts virs galvas un sekss, tas gan mums bija lielisks un laikam bija galvenais, kas visu turēja kopā,’’ nopūšas Ingus. Drīz viņu gaidījis tas, par ko vīrietis jau nojautis – viņš mīļoto atkal pieķēris neuzticībā, turklāt īpaši sāpīgi bijis tas, ka vaininieks bijis paša radinieks.

Pēc šiem notikumiem Ingus atradis savu dzīvokli un izvācies.

‘’Iegāju šausmīgā depresijā, nokļuvu pat slimnīcā, jo no stresa dabūju divas kunģa čūlas. Pamatīgi nokritos svarā.

Tas bija apmēram divarpus gadus atpakaļ. Tas bija traks pusgads, kam vienkārši bija jātiek pāri. Lai gan joprojām iekšā ir liels rūgtums, kumoss, ko nevar norīt,’’ nopūšas Ingus.

‘’Varbūt to var nosaukt par apmātību.”

Šobrīd Ingus attiecības ar izredzēto ir īpatnējas – abi ir draugi, turpina sarakstīties, sazināties, lai gan lielajai mīlestībai jau esot cits vīrietis.

‘’Varbūt to var nosaukt par apmātību. Ir veidotas attiecības pēc tam, un ir tik daudz feinu sieviešu! Bet negāja, jo man sirdī visu laiku viens cilvēks, ko nevar palaist vaļā,’’ nopūšas Ingus.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Viņš spriež, ka, iespējams, īsto mīlestību, kura bijusi deviņus gadus vecāka, pats saticis pārāk jauns un bez attiecību pieredzes, tāpēc viss sabojājies.

Ingus cer, ka lielā mīlestība, skatoties ‘’Lauku sētu’’, spēs saskatīt viņu kā citu cilvēku, un, kas zina, abu attiecības mainīsies.

Pirmo reizi dzīvē redz Baltijas jūru

‘’Vasaras atvaļinājuma man kā tāda nav bijis, ‘’Lauku sēta’’ ir mans pirmais lielais atvaļinājums. Kāpēc es uz šejieni teicos? Jo gribējās atvaļinājumā avantūru!” neslēpj Ingus. Jau brauciens uz Ģipku, kas atrodas pavisam otrā Latvijas pusē, bijis notikums.

”Ceļošana mani nesaista – esmu savas zemes patriots, esmu bijis tikai Lietuvā un Anglijā, ciemojoties pie brāļa.

Pat šajā Latvijas pusē, Ventspils rajonā, nekad nebiju bijis, un nekad mūžā nebiju arī bijis Latvijā pie jūras! Nekad dzīvē! Ieraugot jūru, bija tāds – wow!

Man ļoti patīk kameras, būt kaut kur pirmajam. Spēlēju rajona amatierteātros, patīk būt uz skatuves. Iespējams, tas ir sava veida neizsapņotais bērnības sapnis – būt pamanāmam. Un vēl – gribas to teātri beidzot izspēlēt dzīvē,’’ smej Ingus, kurš neslēpj – reizēm arī ‘’Lauku sētā’’ uzspēlējot teātri.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Viņa motivācija spēlē ir nevis balva, bet spēlētprieks. ‘’Es gribu būt pamanāms,” tā Ingus, klusi sirdī cerot, ka galvenā pamanītāja būs kāda īpaša sieviete.

Seko ”Lauku sētas” kaislībām piektdienu vakaros 21.00 TV6! Noskaties šovu jebkurā sev izdevīgā laikā, turklāt jau sēriju uz priekšu Go3! Spied TE!

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm