tv3.lv

”Vēl nav tāda vīrieša, kurš mani spētu nolikt pie vietas.’’ Divu bērnu mamma, kura var visu – ”Lauku sētas” Sintija

Dalībniece, kura ”Lauku sētā” šobrīd izpelnījusies vienlīdz lielu cieņu kā puišu, tā meiteņu acīs, ir Sintija Untāla no Cēsīm.  Sarunā ar Skaties.lv Sintija atklāj, ka varēt visu un būt nesalaužama jau pieradusi, jo  ārpus ”Lauku sētas”, vienai audzinot divus bērnus un nenogurstoši strādājot, lai visiem nodrošinātu labu dzīvi, viņas ikdiena ir, iespējams, daudz trauksmaināka.

2020. gada 12. novembrī 15:30

Brīva, neprecēta divu bērnu mamma, kas visu var

‘’Man par visām lietām ir savs viedoklis, un man nav problēmu to atklāti pateikt,’’ sarunu ar Skaties.lv smejoties uzsāk Sintija. Un viņai nav absolūti nekādu problēmu atklāt, ko domā par šova kungiem.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

‘’Lielākā daļa vīriešu ”Lauku sētā” diemžēl ir ļoti rupji. Izteicienos, attieksmē vulgāri. Es tādus vīriešus savā dzīvē neesmu piedzīvojusi,’’ neslēpj Sintija, paužot prieku, ka lielākie rupekļi jau šovu pametuši.

‘’Bet, iespējams, tāpēc esmu viena, jo nespēju pieņemt šādu vīriešu attieksmi,’’ par sevi pasmejas Sintija.

Simpātiskā sieviete neslēpj – viņa ir viena no Latvijas stiprajām un pašpietiekamajām mammām, kura bērnus audzina viena un lieliski tiek ar to galā.

‘’Es dzīvoju viena pati, man ir divi lieliski bērni. Dēlam ir 15 gadu, meitai – 10.

Bērnu tēvi man ir divi. Dēla tēvs dzīvo Anglijā, bet meitas tēvs – Cēsīs. Bet es esmu viena – brīva, neprecēta, mamma, kas visu var. Protams, uznāk dzīvē grūtie periodi, bet, no rīta pieceļoties, es atkal eju un daru, jo manā vietā jau neviens neizdarīs.

Ļoti liels atbalsts man ir mamma, lai gan jau 15. gadu viņa dzīvo Īrijā. Mammai jebkurā brīdī varu piezvanīt, lūgt atbalstu. Jau gadu gadiem iegājies tā, ka zvanu viņai katru dienu. Visas bērnu drēbes agrāk nāca no Īrijas, jo tur viss ir lētāk.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Tādā ziņā nesatraucos, jo, ja es pazaudētu darbu, man ir, uz ko paļauties. Arī uz ‘’Lauku sētu’’ atbraucu bezalgas atvaļinājumā,’’ stāsta Sintija.

Kamēr mamma ‘’Lauku sētā’’, bērni atpūšas pie Sintijas māsas, kas esot labākā tante pasaulē, tāpēc enerģiskā mamma ‘’Lauku sētā’’ var strādāt bez bēdu. Un strādāt – to Sintija prot!

”Visi vīrieši blakus man ir reāli vāji.”

‘’Pēc dabas esmu riktīga darbaholiķe. Strādāju krodziņā/restorānā ‘’Pie brāļa’’ Vangažos.

Katru dienu braukāju uz darbu no Cēsīm. Darbā ņemu ļoti daudz maiņas. Piemēram, ja mēnesī ir 30 dienas, vismaz 18 Sintija noteikti strādās. Man bērni ir ļoti patstāvīgi. Darbā ierodos agrāk, nekā vajadzētu un mājās nereti braucu vēlāk.

Man patīk dzīvot ļoti labi. Un lai dzīvotu ļoti labi, ir ļoti daudz jāstrādā. Man patīk dārgas mantas, labi izskatīties, laba kosmētika, garšīgi paēst, pastaigāt pa restorāniem,’’ neslēpj Sintija. To visu viņa bauda viena pati.

‘’Vīrieša man nav. Un domāju, ka tieši tāpēc arī nav – jo es pati esmu pietiekami stipra! Visi vīrieši blakus man ir reāli vāji. Gaidu, kad atnāks īstais vīrietis, kurš varēs mani nolikt pie vietas. Bet vēl nav tāda vīrieša, kurš mani spētu nolikt pie vietas,’’ neslēpj Sintija.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Īstajam vīrietim būs jābūt īpaši neatlaidīgam, jo Sintija augstu vērtē savu laiku, un sirošanai pa iepazīšanās portāliem un cita veida vīriešu medībām viņas ikdienā noteikti nav laika.

‘’Man nepietiek laika, lai ietu uz randiņiem. Laikam gaidu, kad mans īstais man pieklauvēs pie durvīm un paziņos, ka ir klāt,’’ smejas Sintija. ‘’Un vēl es domāju, ka tie cilvēki, kas ļoti grib attiecības, tiem vismazāk tiek.

Esmu jau divus gadus šķīrusies, dzīvi esmu pārdomājusi un gribas kādu mīļumu. Jā, protams, bērni sniedz mīļumu, ir draugi, māsas, bet reizēm gribas uz to pašu restorānu aizbraukt ar puisi,’’ neslēpj simpātiskā sieviete, kura smejas – esot jau atmetusi cerības.

To, ka Sintija ir nudien pašpietiekama, apliecina tas, ka šopavasar paralēli visām citām lietām viņa paspējusi iekopt lauku īpašumu – savām rokām nojaukt trīs piebūves, pati ar ķerru izvadāt 8 kubus melnzemes un iekopt zālāju. Bet ko viņa dara ”Lauku sētā”, ja pašai ir savs lauku īpašums, kur aizmirsties no ikdienas darbiem?

Izraujoties no ”vāveres riteņa”

‘’Līdz ‘’Lauku sētai’’ nokļuvu, jo beidzot sagribējās atpūsties no darba. Bet, lai atpūstos no darba, man vajag labu iemeslu.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Viens iemesls var būt izbraukšana no Latvijas, bet, tā kā lidmašīnas šovasar nekursē, nekur netiku,’’ skaidro Sintija. Pieteikumu ‘’Lauku sētai’’ viņa aizpildījusi ‘’čiliņā’’, pat necerot, ka kāds varētu uzaicināt uz spēli.

‘’Pārdomāt gribējās brīdī, kad parakstījām līgumu, jo pirmo reizi ieraudzīju vienkopus tos pārējos cilvēkus. Nodomāju – kādā ellē esmu nonākusi? Tie cilvēki taču ir mežoņi! Tas likās nepieklājības augstākais punkts.

Rupjības, neieklausīšanās otrā. Turēju pildspalvu rokā un domāju – parakstīt  vai neparakstīt līgumu?’’ atceras Sintija. Viņa tomēr izšķīrusies riskēt, līgumu parakstījusi un ir ļoti priecīga par šo lēmumu.

‘’Tas ir mans atvaļinājums. Reāli šeit esmu atvaļinājumā. Es varu neiet uz darbu, varu neskriet kā vāvere ritenī.

Te nav viegli, mēs reāli strādājam. Ir grūti, bet šī man ir atiešana no ikdienas.

”Mani gaida mājās tikai ar uzvaru.”

Kā smejas Sintija, viņai uz ‘’Lauku sētu’’ laikam līdzi visvairāk kosmētikas, taču viņa to šeit, laukos, tikpat kā nelieto.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

‘’Es nemāku paņemt līdzi primārās lietas, man jāpaņem līdzi puse mājas,’’ smejas Sintija, kurai līdzi esot pat savs spilvens.

Visvairāk šovā pietrūkstot ierastu ikdienas zvanu mammai uz Īriju. Zvanījusi bērniem un smejas, ka meitiņa satraukusies – vai mammīte tālajā un noslēpumainajā ‘’Lauku sētā’’ ir paēdusi? Sintija var apliecināt – viņa spēlē jūtas lieliski, un enerģijas pilna gatava soļot līdz pat finālam.

‘’Vienīgais, kas man varētu traucēt nokļūt finālā – mana lielā mute. Mans tiešums. Lielākā daļa nesaprot manu tiešumu vai tizlos jokus, melno humora izjūtu. Te, piemēram, Dana apvainojās, kad pajokoju.

Taču es saviem bērniem esmu iemācījusi allaž būt uzvarētājiem, tāpēc arī mani gaida mājās tikai ar uzvaru.

Un mana ģimene mani motivē. Mamma, divas māsas un divi bērni. Es gribu redzēt sevi finālā. Sevi, Juri un Venēru. Tas būtu trijnieks, ar ko būtu interesanti sacensties,’’ savu galveno motivāciju atklāj Sintija.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm