tv3.lv

"Lauku sētā" bijušās dēļ. Daudzbērnu tēva Edgara stāsts

20. septembrī 12:45

41 gadu vecais IT speciālists Edgars Žeibe no Ventspils novada TV šovā “Lauku sēta” apņēmies pierādīt, ka augumā apaļīgāki kungi lauku darbos var būt pārāki par gados jaunākajiem un sportiskākajiem censoņiem. Taču uz saimniecību “Mārtiņi” Rēzeknes novada Dekšārēs viņš devies ne pēc paša iniciatīvas – viņu spēlei pieteikusi bijusī dzīvesbiedre.

Trīs bērnu tēvs Edgars Žeibe, kurš būdams IT speciālists, ir apveltīts ar loģisko domāšanu un uzskata, ka “nevar darīt darbības, kas nav loģiskas”, jo “visam jābūt saliktam pa plauktiņiem”, vien retu reizi ļaujas impulsīvai rīcībai bez loģiska pamatojuma. Piedalīšanās realitātēs šovā “Lauku sēta” nekad nav bijusi viņa nākotnes plānos, taču šovasar viņš devās uz otru Latvijas malu, lai piedzīvotu ko patiesi aizraujošu.

Kā “tv3.lv” stāsta Edgars, daudzu iecienītajam realitātes šovam Edgaru pieteikusi bijusī dzīvesbiedre. “Laiku pa laikam kopā ar viņu sanāk patusēties, jo kopīgi bērni, viss pārējais. Es kādreiz kaut ko iekomentēju, un viņa saka: “Tu taču visu zini, visu māki, kāpēc tu nepiesakies?” Es saku, ka es negribu. Es esmu noslēgtāks cilvēks, publicitāte, popularitāte mani neuztrauc. Viņa izdomāja, ka mani pieteiks pa kluso. Pēc tam man zvana un aicina uz atlasi “Zoom”. Labi,” to, kā neviļus nokļuvis saimniecībā “Mārtiņi”, stāsta Edgars.

Kamēr viens otrs “Lauku sētas” dalībnieks šovam pieteicies, lai izkāptu ārpus komforta zonas, Edgars uz spēli devies citādām sajūtām: “Viss jaunais vienmēr nedaudz baida, tāpēc ir uztraukums, kā būs.”

Edgara pirmā profesija ir mākslinieciskais mēbeļu galdnieks, taču profesionālās gaitās pavērsās citā virzienā un viņš kļuva par IT speciālistu. “Sapratu, ka es negribu to darīt kā algotu darbu. Tas kļuvis par vaļasprieku. Ja man vajag kādu mēbeli mājās uztaisīt, tā nav problēma,” stāsta Edgars.

To, cik ilgi viņš spēs noturēties “Lauku sētā”, vīrietis prognozēt neņemas. “Te visi ir stipri, bet es sekoju līdzi pārējo mīmikām, psiholoģijai, es domāju, ka tas man varētu palīdzēt. Vēroju arī reakcijas, un īstenībā jau esmu izglābies,” stāsta Edgars.

Edgars ir dzimis Rīgā, bet lauku darbus viņam ierādīja vecaistēvs, kad vasarās skolas brīvlaikus pavadīja laukos. “Vecamtēvam bija ļoti svarīgi, lai mēs dzīvē nepazustu, tādēļ viņš mums visu iemācīja – lauku darbus, virpošanu, malkas skaldīšanu un daudz ko citu,” stāsta Edgars.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Edgars uzskata, ka vecums kompensējas ar gudrību. “Tad, kad esi jauns, lietas dari ar spēku. Kad kļūsti vecāks, spēks ir, bet tomēr mazāk nekā jaunībā, tādēļ labāk visu darīt ar prātu,” atziņu, kas pie viņa atnākusi desmit gadu laikā, skaidro Edgars.

Par dažiem kolēģiem saimniecībā “Mārtiņi” Edgaram jau radies konkrēts iespaids: “Modris ir izteikts līderis un tā arī sevi šeit redz. Es domāju, ka viņš ir gatavs pilnīgi uz visu, lai šovā uzvarētu.”

Krāšņo personību klātbūtne ierasti TV šovu skatītājiem padara daudz interesantāku, kam Edgars piekrīt, taču piebilst: “Ir koks ar diviem galiem – viņš jau te nav viens, te ir vēl citi dalībnieki, un arī viņi gribēs tikt līdz finālam, tādēļ Modrim nāksies kādas darbības veikt. Šādā veidā viņš sevi paliek zem sitiena. Es ar sesto prātu jūtu, ka viņš ir arī viltīgs, bet citiem viņš rāda, ka ir godīgs cilvēks. Es domāju, ka viņš ir īsts viltnieks.

Mana stratēģija vairāk ir tāda, ka es meklēšu vājos punktus, iegāzienus, lai cilvēki sāktu par to aizdomāties. Galvenais ir iesēt sēklu, pēc tam viņa pati izaug. Sāksies rīvītes…”

Par vienu no šajā sezonā apspriestākajiem dalībniekiem Edgars saka: “Eva nav slikts cilvēks. Viņai kā sievietei varbūt mēdz pietrūkt savaldības. Otrs – viss notiek kameru priekšā, un viņa varbūt gribēja uzspēlēt, ka ir priekšniece, un tas tā sanāca, lai gan patiesībā viņa tāda nav,” kašķus, kuros iekūlusies šova vecākā dalībniece Eva Goldmane, komentē Edgars.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

“Eva ir normāla sieviete, saprotoša, izpalīdzīga,” Evu slavē Edgars un piebilst: “Bet es saprotu, ka te viss ir šovs.”

Uz “Lauku sētas” dāmām Edgars, kurš pēc šķiršanās no bērnu mātes palicis brīva vīrieša statusā, acis nemetot: “Lai gan pats neesmu nekāds slaidais, man patīk slaidas meitenes. Es zinu, ka ir daudzas slaidas meitenes, kurām patīk apaļīgi vīrieši. Taču ir jābūt, kā meitenes saka, klikšķim. Mums, vīriešiem, tas nav klikšķis, bet kaut kas cits, un te tā nav noticis.

Protams, vienmēr jebkuru sieviešu klātbūtnē ir ļoti patīkami. Man sievietes ļoti patīk – jaunas, vecas, visādas…”

Smags darbs, emocionāli krāšņi notikumi, plikumi un skūpsti gaidāmi šīs vasaras lielākajā notikumā – šovā “Lauku sēta”. Skaties jauno sezonu kanālā TV6 katru piektdienu pulksten 21, bezmaksas platformā TV3Play un nākamās paaudzes televīzijā Go3 jau tagad!

Aktuālajiem notikumiem “Lauku sētā” vari sekot līdzi arī šeit.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm