tv3.lv

Video: ”Lauku sētā”, lai tiktu pie ēdiena, nākas diebt plikiem

Jaunā nedēļa ”Lauku sētā” iesākās ar kārtīgu skrējienu pēc ēdiena. Raivim no Dakšu komandas un Maijai no Cirvju komandas bija uzdevums ierobežotā laikā no virtuves paņemt tik daudz ēdiena, lai turpmāk varētu gatavot, ēst un dzīvot ārā.

Kā secināja Aivis, tā kā Raivis bija ātrāks nekā Maija, ”viņš paķēra visas bundžas, visu gaļu, mēs visu nedēļu ēdīsim gurķus”. To, ka ar pārtiku būs galīgas auzas, secināja arī Cirvju komandas līderis Sandis.

Turpinājumā ”Lauku sētā” uzplaiksnīja kārtējā problēma. Kristaps secināja, ka sākušas zust cigaretes. Tika izliktas lamatas, un kamerā nofilmēts, ka cigarešu čiepējs ir Ivars. Abi vīri metās dūru cīņā.

Pēcāk Raivis pieprasīja, ka par šādu nelietību Ivars ir jāsoda, bet Iluta uzskatīja, ka cigarešu zaglis vispār jāpadzen no saimniecības. Spēles dalībnieki vienojās, ka Ivaram trīs dienas ieeja mājā ir liegta. Un puisis nolēma guļvietu iekārtot zem traktora piekabes. Vairāk lasi šeit!

Par vienu no pikantākajiem piedzīvojumiem ”Lauku sētā” tradicionāli kļūst pliko skrējiens. Šoreiz dalībnieki metās draiskajā sacensībā, lai tiktu pie papildu ēdiena.

Piemēram, Aivis izģērbies kails, jo jutis vajadzību upurēties komandas dēļ. Tikmēr Viktorija skrējienā izvēlējās nepiedalīties. ”Es neesmu gatava parādīt visai Latvijai savu augumu,” skaidroja rēzekniete, uzsverot, ka savu ķermeni pilnībā jāļauj novērtēt tikai otrai pusītei.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Savstarpējā komandu spēlē tika noskaidrots, ka uz izbalsošanas šķūni jau otro reizi šajā sezonā jādodas Dakšu komandai. Savukārt par čaklāko no Cirvju komandas šajā nedēļā tika pasludināts Sandis.

Izbalsošanas šķūnī noskaidrojās, ka lielākais sliņķis Dakšu komandā šajā nedēļā bija Viktorija. Savukārt uz izbalsošanas sola blakus Viktorijai sēdās Iluta.

Par palikšanu šovā abas dāmas cīnījās pupiņu šķirošanā, un pārāka izrādījās Viktorija.

Saskaņā ar spēles noteikumiem Ilutai būtu jāpamet ”Lauku sēta”, taču, tā kā komanda jau bija mazākumā, Rāzna lēma, ka Iluta vietu spēlē saglabā.

Darbiem un nedarbiem, ķīviņiem un mīlestībai, intrigām un kaislībām ”Lauku sētā” seko līdzi piektdienu vakaros kanālā TV6 un televīzijā Go3! Savukārt pikantāki notikumi ar dalībniekiem iemūžināti šova aizkulisēs ”Ārpus sētas” televīzijā Go3!

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm