tv3.lv

Vienalga, ko par viņu domā citi. Talsu kasieres Kiras stāsts

Kanālā TV6 startējusi realitātes šova “Lauku sēta” devītā sezona, kas skatītājiem sola kaislību pilnu vasaru Latgalē. Dalībniece, kura nolēmusi intrigas laist gar ausi, ir 40 gadus vecā Kira no Talsiem.

31. augustā 9:18

“Esmu es pati. Neklausos citu viedoklī, dzīvoju savu dzīvi. Ja kāds par mani baumos, viņš taču klāt nav bijis, laidīšu gar ausi,” tas visvairāk raksturo talsenieci Kiru Arhipovu.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Kurzemniece sarunā ar “tv3.lv” uzsver – viņai ir pilnīgi vienalga, ko par viņu domā citi un viņa laižot gar ausīm gan tenkas, gan intrigas, taču nepieciešamības gadījumā varot pateikt arī kādu skarbāku vārdu.

Lai gan TV šovs “Lauku sēta” bez intrigu vīšanas dalībnieku vidū nav iedomājams, Kira teic – citas taktikas, kā spēlē noturēties pēc iespējas ilgāku laiku un veiksmes gadījumā arī plūkt uzvaras laurus, viņai nav. “Es iesaistos sarunās, izmetu arī pa kādam jokam, novēroju kompānijas,” saka Kira, taču neizslēdz iespēju, ka varētu izspļaut arī ko šerpāku, kas atsēdinās daudzus, jo kasieres amatā iemācījusies būt gatava dažādiem pavērsieniem. “Tur visādi cilvēki nāk un jābūt gatavai visādām reakcijām.”

Kira ir pārliecināta, ka panākumi neizpaliks, ja vien dzīvi uztvers ar humoru un optimismu. “Daudzi saka: tev seja tāda cieta, it kā tu būtu nosista, es atbildu: pirmais iespaids ir maldīgs.” Līdzko Kiru iepazīstot tuvāk, viņa šķietot dzīvesprieka pilna.

Kirai piemīt kāda odziņa – viņa spēj intuitīvi sajust ezotērisko pasauli, un tā dēļ viņa iemantojusi iesauku Mazā raganiņa. “Ja ir mīļi, tad patīk, ka mani tā sauc.”

Taču par gaišreģi gan viņa sevi nesauktu un ļaudīm sniegt pakalpojumus šajā jomā negrasās, kaut ezotērika un maģija viņu interesē. Šajā ziņā Kira izglītojas, lasot informācija internetā, žurnālos, savukārt uzkrātās zināšanas mēdzot pārbaudīt, sekojot līdzi notikumiem populārajā TV šovā “Ekstrasensu cīņas”.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Agrā jaunība Kira savu dvēseli atklājusi dzejā un daudz vārsmojusi par mīlestības tēmu. “Tagad ilgi neesmu rakstījusi. Man bija mērķis izdot dzejoļu grāmatu. Nekādas publikācijas gan man nav bijušas, tikai “draugiem.lv”.” Viņa neizslēdz, ka pēc “Lauku sētā” pavadītā laika dzims jauna iedvesma atkal pievērsties dzejas rakstīšanai.

40 gadus vecās spēles dalībnieces viens no lielākajiem dzīves sapņiem ir beidzot apprecēties. “Vienreiz mūžā to gribētu izdarīt. Nekad neesmu bijusi precējusies.” Jautāta, vai šobrīd pie sāniem ir kāds, kuram vajadzētu prasties un dāmu bildināt, Kira teic: “Esmu brīva.” Pēc brīža viņa sevis teikto papildina: “Varētu teikt, ka tādā randiņu periodā.”

Dzīvē mīlas lietās gājis dažādi, ir bijušas attiecības, kas vainagojušās ar kopdzīvi, taču, pēc laika tās izvērtējot, nolemts, ka kopīgas nākotnes abiem nebūs. “Man vajag tādu pašu vīrieti kā es, kas nav stumjams, grūstāms, lai abi strādājam, lai attiecības ir harmonijā, nevis ka viens otru liek zem tupeles. Tā es vairs negribu,” saka Kira un norāda, ka attiecības svarīga ir vienlīdzība. “Es jau smejos, ka tāds puisis vēl nav piedzimis.”

Vai kāds no “Lauku sētas” septiņiem brašuļiem Kirai šķiet simpātiskāks par pārējiem? “Visi ir okei. Katram ir kaut kas savs.” Taču iepīties mīlas intrigā ne ar vienu no puišiem viņa netaisās.

Savukārt īsi pēc dalībnieku izbraukšanas uz saimniecību Latgalē Kiras uzmanību jau esot centies piesaistīt šīs sezonas lielākais meitu ģēģeris un līgavu mednieks Andris, kurš cita starpā arī pētījis, vai Kirai pirkstā ir kāds gredzens, kas liecinātu par to, ka viņas sirds jau aizņemta.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Kā “tv3.lv” atklāj Kira, dalībai “Lauku sētā” viņa pieteikusies spontāni, turklāt ballītes karstumā. “Mēs kopā ar draugiem atpūtāmies un daži aizpildīja pieteikšanās anketu. Es prasīju, kur ir, lai iedod man arī. Es arī aizpildīju anketu, sākumā joka pēc, bet pēc tam tiešām gribējās būt šovā,” stāsta Kira. Draugi, kuri palikuši ārpus spēles, stingri solījuši par Kiru turēt īkšķus.

Smags darbs, emocionāli krāšņi notikumi, plikumi un skūpsti gaidāmi šīs vasaras lielākajā notikumā – šovā “Lauku sēta”. Skaties jauno sezonu kanālā TV6 katru piektdienu pulksten 21, bezmaksas platformā TV3Play un nākamās paaudzes televīzijā Go3 jau tagad!

Aktuālajiem notikumiem “Lauku sētā” vari sekot līdzi arī šeit.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm