tv3.lv

Viņa mani izdzēsa no ”Facebook”… Pēc atklāsmēm ”Lauku sētā” iziris Ingus sirdi plosošais mīlasstāsts

Staltais un strādīgais Madonas pārstāvis Ingus Belanoška, piedaloties ”Lauku sētā”, cerēja, ka liks sevi atkal pamanīt sievietei, ko gadiem jau mīl kā apmāts un kura tam savulaik salauzusi sirdi. Sarunā ar Skaties.lv pēc ”Lauku sētas” Ingus atklāj, ka viņa attiecības ar īpašo sievieti pēc spēles patiešām kardināli mainījušās, taču ne tā, kā iecerēts.

2020. gada 23. decembrī 12:40

”Lauku sētas” laikā Ingus uzticēja Skaties.lv privātu stāstu par īpašu sievieti, kuras uzmanību viņš cer atkal piesaistīt, mirdzot ekrānā.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

‘’Varbūt to var nosaukt par apmātību.” ”Lauku sētas” Ingus atklātā intervijā par mīlu, kas lauž viņa sirdi gadu garumā

Kā Skaties.lv vairākus mēnešus pēc ”Lauku sētas” filmēšanas atklāj Ingus, dalība spēlē patiesi mainījusi viņa dzīvi. Ingus neslēpj, – sākumā vajadzējis kādu laiku ”atgūties”.

”Pēc šova kādu laiku jutu tādu kā iekšējo degradāciju, jo esmu pieradis ikdienā strādāt viens, bet te visu vasaru nācās nodzīvot iepriekš nepazīstamu cilvēku kompānijā.

Nu jau esmu atguvies, un sajūtas un atmiņas par pavadīto vasaru ir patiesi feinas.

Laiks pēc atgriešanās pagājis darbos, bet kopumā varu teikt, ka dalība ”Lauku sētā” būs mana vasaras sensācija uz visu atlikušo mūžu. Un domāju, ka arī šī ”Lauku sētas” sezona ieies spēles vēsturē,” sajūtās, noslēdzot sev tik zīmīgo gadu, dalās Ingus.

Lasot Skaties.lv interviju, kurā viņš detalizēti atklājis savu skaudro mīlasstāstu, Ingus sākumā mazliet uztraucies – vai vajadzēja visu sirdi atklāt visai Latvijai? Arī sabiedrības reakcija bija divējāda. Visu izvērtējot, puisis sapratis – viņš darījis pareizi, jo par savu dzīvi un sajūtām nav jākaunas!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

”Tie, kuri raksta negatīvās vēstules ”Facebook” un negatīvus komentārus, ir cilvēki, kuri paši dzīvē neko nav spējīgi izdarīt, tikai runāt. Es aizgāju uz atlasi, es tiku ”Lauku sētā”, es nebaidos atklāti runāt. Bet tie, kuri raksta negācijas, nav pat pelnījuši manu atbildi,” tā Ingus.

Viņš zina, ka atklāto interviju izlasījusi arī sieviete, kurai tā bija veltīta. Diemžēl reakcija nav bijusi tāda, ka Ingus cerējis.

”Godīgi sakot – reakcijas nebija nekādas. Viņa mani izdzēsa no ”Facebook” draugu loka, nobloķēja.

Taču es, jau sniedzot interviju, rēķinājos ar to, ka reakcija var būt tāda. Un tas man lika saprast, ka pilnīgi viss patiešām ir beidzies. Šis posms manā dzīvē noslēdzies, man jādzīvo tālāk,” tā Ingus, kurš nu vismaz apzinās, – viņš izdarījis patiešām visu iespējamo un neiespējamo, ieskaitot iekļūšanu ”Lauku sētā” un nebaidīšanos sniegt atklātu interviju par savām jūtām.

Ja sieviete par viņu nevēlas vairs ne dzirdēt, tad tā tam jābūt – jāpārstāj cerēt un jāatver sirdi kam jaunam.

”Protams, negribēju visu beigt uz tādas nots, cerēju, ka paliksim draugi, bet neko darīt,” tā Ingus.

Un viņam ir visas iespējas kam jaunam. Pēc dalības ”Lauku sētā” viņu tikties aicina jau pulciņš pielūdzēju, taču puisis neslēpj, ka pagaidām mīlas jomā esot pasīvs. Viņš nodevies darbiem un bauda šī gada kluso decembri.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

”Pie mums, Madonā, katra diena šķiet kā svētdiena – tāds klusums visapkārt ierobežojumu dēļ. Man klusums patīk.

Ierobežojumi manu darbu neietekmē, tāpēc es nesūdzos. Izbaudu mieru un laiku pie dabas,” tā Ingus.

Savukārt to, kā pēc ”Lauku sētas” dzīvo uzvarētājs, skaties šovā ”Jurčika ceļš”! Spied TE un baudi smeldzīgu dokumentālo stāstu par jautrā Jurčika aizkadra dzīvi!

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm