tv3.lv

Violeta aicina atcelt Latvijas slavenību publiskās cīņas, bet pašus kaušļus – nokaunēties

Latvijas šovbiznesā parādījušās ērmīgas tendences – uzreiz divas zvaigznes paziņojušas, ka personīgus konfliktus vēlas risināt publiski, turklāt cīņas ringā, kārtīgi izkaujoties. Redzot neprātu, kas pārņēmis Latvijas zvaigžņu prātus, ar paziņojumu pie tautiešiem vēršas Dānijā dzīvojošā šovu zvaigzne Violeta Stepanova.

2019. gada 3. martā 16:45

Ingūna ar dūrēm pret Dembovsku – kas noticis? Lasi TE!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Pie Skaties.lv vērsās Violeta, kura pati savulaik bijusi iejaukta gana daudzos skandālos, bet pat ar visu šo pieredzi viņai šķiet – aizgājis par tālu!

“Daži no Latvijas iedzīvotājiem šķiet sagājuši sviestā – pavasarim nākot, gribas novilkt kažokus un dūrēm pavicināt! Kivičs un Ingūna tagad būs tie lielie dūru vicinātāji!” neizpratnē par jauno tendenci ir smukā Viva.

Kā uzskata Violeta, te vairs nav runa par īstiem konfliktiem, bet gan lētu kāri pēc slavas. Jā, viņa savulaik arī kārtīgi izplosījusies skandālos pat kameru priekšā, un tieši tāpēc zina teikt – jāskandalējas un jāizkaujas strīda brīdī!

“Ziniet kā – ja es gribētu sadot pa muti kādam, tad jau sen būtu sadevusi bez visādām interneta stihijām! Kam tas vajadzīgs – visai pasaulei nolielīties, ka kādam sadots pa muti?

Pēc tam nožēlos izdarīto un tas nekad nebeigsies. Pie malas kaušanos! Labākais veids, kā izsist dullas domas no galvas, ir nodarboties ar mīlestību!” kaušļus pamāca pieredzējusī skandāliste.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Viņa uzskata – abos šajos gadījumos otras puses izaicināšana uz cīņu ir pārspīlēta. Tā vietā, lai mierīgā ceļā atrisinātu konfliktus vai izbļaustītos “uz karstām pēdām”, abi personāži konfliktu tikai saasina, velkot garumā, piesaistot presi un galu galā – radot negatīvas emocijas paši sev laikā, kad sirsniņas būtu jāatver priekam un pavasarim!

“Pie malas tos skandālus! Cīnīties vajag par nākotni, bet ne par sīkumiem!

Neieredzu, ka cilvēki palaiž pasaulē baumas, kuras sniedz kaut kāda desmitā persona, un tas noved līdz publiskiem kautiņiem. Tiem kaušļiem pašiem jānodod biksītes un jāsadod pērienu,” abus gadījumus, kuros izteikti aicinājumi uz publisku kaušanos, kuru iemesli lielākajai daļai sabiedrības visdrīzāk nemaz nav skaidri, komentē Violeta.

To, ka aizgājis par tālu un zvaigznes sāk zaudēt cieņu, uzskata arī Lienes Skulmes draugs Eldars! Atklātu interviju lasi TE!

Viņa aicina tautu beigt sekot muļķīgām intrigām, tā vietā baudot ko pozitīvāku. Arī šovbiznesa kaušļiem vajadzētu distancēties no intrigām, kas allaž virmos gaisā, un tā vietā, lai par visu ietu kauties, izbaudīt taču dzīvi. “Padomā, kam tu tērē laiku un kādas skaņas ļauj sev sadzirdēt.

Mūsu prāts ir kā radioaparāts – tver visu, ko kāds palaiž pasaulē. Bet tā ir ļoti liela kļūda,” brīdina Violeta.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm