tv3.lv

Mīnus 38 kilogrami un jauna dzīve! ”Lauku sētas” skandalozās Evas neticamais pārmaiņu stāsts

Šova ‘’Lauku sēta’’ ceturtās un piektās sezonas dalībnieci Evu uz ielas šobrīd, iespējams, neatpazītu pat lielākie spēles fani. Sieviete, kura šovā sevi pieteica kā brangu un mutīgu slikto meiteni, kura vajadzības gadījumā gatava izlamāt un citādi izmācīt slinkākos dalībniekus, divu gadu laikā mainījusies kā iekšēji, tā ārēji. Eva atbrīvojusies no 38 kilogramiem, atbrīvojusies no mielēm, kas palikušas pēc vīrieša sāpīgas nodevības un sakārtojusi savu iekšējo pasauli. Eva ir atdzimusi jaunā veidolā un gatava pāršķirt jaunu, skaistu lappusi savā dzīvē.

2020. gada 3. novembrī 12:00

Divu gadu laikā zaudējusi 38 kilogramus

‘’Pagrieziena punkts bija pirms diviem gadiem. Kādā momentā vienkārši izlēmu, ka jāmaina savu dzīvi uz 100 procentiem.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Sapratu – di**ā esmu bijusi gana, tagad gribu pabūt laimē. Iepriekš cīnījos ar kādu atkarību, sapratu, ka tā mani nogremdēs un izlēmu pilnībā atteikties. Nu jau divus gadus esmu brīva no atkarības,’’ sarunu ar Skaties.lv uzsāk Eva.

Ironiski, bet savu artavu, lai viņas dzīvē notiktu šis pozitīvais pagrieziens, devuši tieši negatīvie komentāri ‘’Lauku sētas’’ sakarā.

‘’Lasīju komentāros: ‘’kāda mātīte, kāda cūka’’, ‘’paskaties uz sevi, tu izskaties kā piecdesmitgadīga vecene’’,’’ atceras dalībniece, kura ir viena no retajām, kas piedalījusies divās ‘’Lauku sētas’’ sezonās.

Jā, tajā brīdī to visu lasīt bijis sāpīgi, taču nu Eva var šiem nelabvēļiem pat paldies pateikt – tas viss devis grūdienu sākt jaunu, veselīgu dzīvi.

Divu gadu laikā Eva atbrīvojusies no 38 kilogramiem un izskatās labāk, kā jebkad.

‘’Ziniet, tiem komentētājiem bija taisnība. Biju tāda mātīte – pi***ts!

Man vajadzēja savākt sevi. Atkarība bija iznīcinošais faktors manā dzīvē, no tās esmu pavisam atteikusies,’’ tā Eva.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Nekādas diētas vai speciālas notievēšanas receptes Evai nav. Viņa uzskata tā – ir jāsakārto iekšējā pasaule, un tad sakārtosies arī āriene. Un tieši iekšējo sakārtot ir visgrūtāk. Un pie tā Eva joprojām strādā.

”Ja kāds vīrietis spēs mani paņemt, viņš noraus džekpotu. ”

Jautāja, kāda tad šobrīd ir kārtība viņas pasaulē, Eva ietur pauzi.

‘’Es dzīvoju viena ar saviem puikām. Vecākajam ir 12, jaunākajam 7. Citus vīriešus savā dzīvē neielaižu.

Zinu, ka tuvinieki dēliem ik pa brīdim pajautā – vai mammai kāds ir? Dēls esot atbildējis – kāpēc mammai kādu vajag? Mamma ir tanks, mamma visu pati var izdarīt,’’ smaida Eva.

Sievietei mīlošu cilvēku apkārt netrūkst – vecāki, māsas, mīļais brālēns, kas arī smaida – Eva esot ‘’vecene ar pautiem’’, kura tiks galā arī bez kunga pie sāniem!

”Lauku sētas” zvaigzne var palepoties, ka nodibinājusi savu uzņēmumu, kas nodarbojas ar tīrīšanu. Paralēli tam viņa strādā arī algotā darbā ēdināšanas uzņēmumā.

‘’Smejos, ka, ja kāds vīrietis spēs mani paņemt, viņš noraus džekpotu. Jā, esmu vientuļā mamma, bet man ir savs bizness un labs darbs, strādāt man patīk. Es viena pārvaldu 200 kvadrātmetru māju Bauskā – pati gan remontu uztaisu, gan iztīru, gan visu, ko vajag salaboju.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Jā, agrāk biju pārāk norakusies darbos un aizmirsusi pati sevi. Tagad sevi vairs neaizmirsīšu. Zinu, ka, lai cik grūti – piecelies! Uzliec sev nagus, uzkrāso skropstas, iesmaržojies,’’ sievietes iedvesmo Eva. Bet ‘’džekpotu’’ noraut nebūs viegls uzdevums.

‘’Viņš mani uzcēla no nulles, bet tad vienkārši gļēvi aizgāja.”

‘’Man ir ļoti bail pielaist kādu sev klāt,’’ neslēpj Eva. Jā, vēl viens notikums, kas pirms liktenīgā divu gadu pagrieziena, satricinājis Evas dzīvi, bijis tas, ka piekrāpis cilvēks, kam Eva ļoti uzticējusies.

‘’Viņš mani uzcēla no nulles, bet tad vienkārši gļēvi aizgāja,’’ tā Eva.

Stāstot par šiem notikumiem, sieviete joprojām nespēj valdīt asaras. Viņa neslēpj, ka, lai tiktu pāri emocionālajām sāpēm, ilgi strādājusi ar sevi, taču notikušais visdrīzāk uz mūžu ietekmējis Evas spēju uzticēties vīriešiem.

‘’Jā, protams, ka mainījos arī viņa dēļ. Gribēju parādīt sevi labākajā veidolā. Pieļauju, ka tagad, redzot kāda esmu, kāds līdīs atpakaļ. Vēlos uzsvērt, ka tagad, kad pati esmu sevi sakārtojusi, man nēsātas zeķes nav vajadzīgas,’’ skumji nosmej simpātiskā sieviete.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Viņas dzīvē šobrīd ir ielaisti vien pāris ļoti svarīgi cilvēki.

‘’Mana ģimene – tētis, mamma, māsas. Manas tuvākās draudzenes. Brālēns, kurš man uzreiz pateica: ‘’Tu to lūzni aizmirsti!’’

Savulaik man tika iegalvots, ka laime mīl klusumu, ka, ja runāšu par savu laimi skaļi, kāds noskaudīs. Nu esmu sapratusi, ka par labām lietām nevajag klusēt. Laimi nav jāslēpj.

Vārds ‘’laime’’ manās acīs tagad vispār ieguvis citu jēdzienu. Februārī nopirku baltu kaķi, jo balts kaķis esot tas, ka laimei nepieciešams.

Es turpinu pati sevi no jauna iepazīt ik dienas. Smejos, ka esmu apburtā princese bez prinča.

Protams ceru, ka tas mans princis kaut kur ir. Nezinu, ko nesīs nākotne, bet ar interesi un aizrautību tajā skatos. Svarīgākais, ko vienmēr esmu uzsvērusi – mani nevar dabūt vienu. Mani var dabūt kopā tikai ar maniem brīnišķīgajiem dēliem.

Rupja gan esmu joprojām. Tiem, kuriem par manu stāstu jau būs kas negatīvs, ko teikt, varu jau tagad novēlēt – ejiet ****! Man viss būs! Ar vai bez jūsu viedokļa un negācijām!’’ sarunu uz iedvesmojošas nots noslēdz Eva.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm