tv3.lv

Zaudēta mīlestība, slava pagastā un ticība savam biznesam Latvijā. ”Lauku sētas” Sandis atklāti par dzīvi pēc šova

“Lauku sēta” un tās filmēšana jau labu laiku kā noslēgušās, taču tās spēcīgākais dalībnieks Sandis Raumanis joprojām izjūt vasaras piedzīvojuma sekas. Vīrietis kļuvis par pagasta “zvaigzni”, un atpazīstamības dēļ reizēm pat piedzīvo neērtus brīžus. Taču īpašu nospiedumu TV spēle atstājusi uz viņa attiecībām – “Lauku sētas” laiks allaž paliks Sanda atmiņā kā pēdējais skaistais piedzīvojums ar jauko un dvēselisko Ievu Dravenieci, ar ko kopā šovā startēja kā “pāris uz pusslodzi”.

2017. gada 20. janvārī 10:00

Beidzot gatavs atklātībai par sevi un Ievu

“Galvenais, ko šovs izmainīja manā dzīvē – es pazaudēju attiecības. Ieva bija ideāls, viņā bija viss. Man joprojām nav meitenes, un, ja godīgi, neticu, ka tādu kā Ievu iespējams vēlreiz atrast,” sarunā ar Skaties.lv pats par sevi rūgti pasmejas Sandis.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Ar Ievu viņš saglabājis labas attiecības – abi joprojām sazvanoties. Nu, kad kopš abu šķiršanās jau pagājis kāds laiciņš, Sandis kā īsts vīrietis vēlas atzīties – attiecību izjukšana bija viņa vaina.

“Ievai ir divi mazi bērni, un es sapratu, ka neesmu tam gatavs. Jā, arī man pašam ir bērni, taču abi jau ir pieauguši – manam dēlam ir 22, meitai – 18.

Es uzskatu, ka savu tēva misiju jau esmu izpildījis. Taču Ievas bērni ir mazi, ar viņiem jāstrādā, viņi jāaudzina. Es vienā brīdī sapratu, ka neesmu tam gatavs,” godprātīgi atzīstas Sandis.

Foto: Sanda gaitas šovā

Vīrietis atklāj, ka zināmu dāmu uzmanību gan viņš bauda – sociālajos tīklos regulāri pienākot vēstules no sievietēm, tostarp, šova fanēm.

Puisis, kuru Latvija iepazina kā “Lauku sētas” spēka mitriķi, gan uzsver, ka visu tver viegli – viņš tic, ka mīlestība pati atradīsies un uz īpašu tās meklēšanu neiespringst.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

“Nekādu īpašo prasību pret sievietēm jau man nav. Ieva bija ļoti labs un dvēselisks cilvēks – meitenes ar tādu raksturu man patīk.
Runājot par izskatu, man patīk visas pēc kārtas. Blondīnes parasti izskatās jaunākas,” smejas Sandis, piebilstot, ka nebaidās dzīvot viens, ja nu gadījumā savas iespējas mīlēt ir iztērējis.

Pagasta vietējā “zvaigzne”

Vīrietis smejoties stāsta, ka pēc “Lauku sētas” savā pagastā jau kļuvis par vietējo slavenību. “Reiz, stāvot rindā “Rimi”, redzu, kā viens izvelk lielu planšeti, ieslēdz “Lauku sētas” sēriju un sāk salīdzināt – esmu vai neesmu tas es.

Man gandrīz vai neērti palika,” smejas Sandis, piebilstot, ka, lai kā arī viņu dēvē pagastā, viņš slavens nejūtas – esot un paliekot tas pats Sandis, kas bijis pirms lieliskā uznāciena “Lauku sētā”.

Lai arī Sandi liela daļa konkurentu atzina par spēcīgāko dalībnieku “Lauku sētā”, vīrietis līdz finālam netika.

Jā, mazs rūgtums jau esot, taču Sandis lepojas ar to, ka līdz galam saglabājis savu personību un nav līdis uz vēdera saimnieces priekšā, lai pielabinātos.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

“Es esmu savādāks – nepildīšu pavēles, ja redzēšu, ka tās nav loģiskas. Kad mūs izbalsoja, tajā dienā bija jāstāda zāliens, bet kurš normāls cilvēks gan no lauka rok velēnas un tā taisa zālienu?

Kas tas par stulbumu? Man tas nelikās pareizi. Es izdarīju pa savam, iestādot zālienu, un tas arī mani iegāza un noveda līdz izbalsošanai. Lai arī būtībā visu biju izdarījis pareizi, taču es nebiju paklausījis pavēlei,” analizē Sandis.

Viņš smejas, ka vislielākā “škrobe” esot tā, ka izšķirošajā cīņā zaudējis pupiņu šķirošanā.

“Gribējās kādu “īsto cīņu”. Taču kopumā šovā padarītais mani apmierina. Man svarīgi mani draugi un tuvinieki. Tie pēc šova teica – Sandi, tu esi labākais kekss, tev vajadzēja uzvarēt.

Bet, teikšu godīgi – es jau beigās biju noguris,” atzīstas Sandis.

Nekas nepiespiedīs pamest Latviju

Sandis ikdienā strādā savā transporta pārvadājumu biznesā, tiesa, šobrīd tas piedzīvojot grūtākus laikus. “Ziemā bizness diemžēl mazliet apstājas, gaidu vasaru. Bet īpaši neuztraucos – kā būs, tā būs,” neiespringst Sandis.

Viņš uzsver, ka nekādi sarežģījumi profesionālajā dzīvē nebūs pa iemeslu tam, lai sekotu kolēģes Violetas piemēram un laistos prom no dzimtenes. Sandi maziet kaitinot apkārt valdošais negatīvisms un zūdīšanās par grūto dzīvi Latvijā.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

“Nekādā gadījumā! Man nav pat domas pamest Latviju! Es te esmu iedzīvojies, man te patīk,” uzsver Sandis.

Jā, vīrietis savulaik jau izbaudījis viesstrādniecības labumus un sapratis veco labo patiesību – nekur nav tik labi kā mājās.

“Biju Anglijā. Nostrādāju četrus mēnešus, ilgāk nespēju, jo sapratu, ka mana vieta ir Latvijā. Jā, biznesā brīžiem iet labāk, brīžiem sliktāk, bet viss iet un notiek! Nav tā, ka te, Latvijā, viss ir slikti!

Ja grib strādāt, te var nopelnīt un labi dzīvot,” iedvesmo Sandis.

Video: Sanda skarbākie komentāri šovā

Video: Sanda asprātības

Video: Sandis tomēr neiekļūst finālā

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm