tv3.lv

Zināmi Omes analīžu rezultāti; ”Lauku sētas” zvaigznei jaunumi arī privātajā dzīvē

Pagājušais gads ar nelāgām ziņām noslēdzās  ”Lauku sētā” iepazītajai Ivetai Krieviņai jeb Omei. Piecu bērnu mamma atklāja, ka pēc šova zaudējusi darbu un viņai atklāts audzējs. 2021. gada pirmo mēnesi Ome noslēdz uz pozitīva viļņa – ”Lauku sētas” zvaigzne atklāj, ka ārstēšana norisinās ļoti veiksmīgi un dzīve beidzot iet uz augšu – Ome sagaidījusi ceturto mazmeitiņu un iegādājusies jaunu auto!

2021. gada 22. janvārī 17:14

”Domājiet labas domas un turiet īkšķus!” – tā vēl gadumijā izteicās Ome, kura ar aizdomām par bīstamu audzēju, devās veikt analīzes, jo darba dunā veselību bija nolikusi otrajā plānā.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Nu Ome izgājusi vajadzīgās pārbaudes un var atviegloti nopūsties, jo ļaunākās aizdomas nav apstiprinājušās.

”Viss ir kārtībā! Visas analīzes un izmeklējumi ir veikti – nekas traks nav. Tiksim galā ar zālēm. Šobrīd man jāizlieto antibiotiku kurss, un ārsti ir pozitīvi noskaņoti,” priecīgus jaunumus Skaties.lv atklāj Ome.

Viņa saka paldies ”Lauku sētas” faniem par sirsnīgo atbalstu šajā laikā. ”Ikdienā, strādājot veikalā, cilvēki nāk un prasa – Ome, kā jūties? Viss kārtībā?

Varu apliecināt, ka viss ir labi un mana dzīve beidzot iet uz augšu!” gandarīta Iveta. Par labajiem jaunumiem viņa jau informējusi ”Lauku sētas” saimnieci, Guntaru un Mārtiņu, ar kuriem turpina uzturēt kontaktu. Labs kontakts Omei ir arī ar Sigitu un Danu.

”Daudz jau laika nesanāk, lai ar visiem runātos – vien desmitos vakarā esmu mājās no darba veikalā. Taču ar ”Lauku sētas” kolēģiem papļāpāt vienmēr prieks.

”Lauku sēta” noteikti mainīja manu dzīvi!” tā Ome. Pirmais posms, atgriežoties no šova nav bijis  viegls – Ome atlaista no darba, negaidītās veselības problēmas. Jā, finansiāli kādu laiku nav bijis viegli, taču – kurš grib strādāt, tas bez darba nepaliks!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Allaž pozitīvā Ome iemanījusies atkal tikt uz zaļa zara un vēl labāka laba darba lielā Liepājas lielveikalā, bet brīvo laiku izmantot lietderīgi.

”Pēc ”Lauku sētas” beidzot izšķīros no otrā vīra. Piedzima mana ceturtā mazmeitiņa. Un vēl nopirku mašīnu – ”Toyota”,” var palepoties Ome.

”Lauku sētā” pavadītais laiks Omei nācis par labu visādā ziņā un kalpojis kā lieliska, sen pelnīta atpūta, lai ar jaunu enerģiju mestos dzīvē.

”Es nešauboties pieteiktos atkal! 30 gadus esmu nodzīvojusi laukos, no sūdiem nebaidos,” smej Ome. Sarunas izskaņā viņa piebilst, ka uz šo gadu raugās ar lielām cerībām un tic, ka visi pārdzīvojumi jau aiz muguras.

”Galvenais ir veselība, ar pārējo jau tikšu galā,” kā allaž uz optimistiskas nots sarunu noslēdz Ome.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm